Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
Zadnja sprememba: 0329Softb 02.04.2015 17:27
Hm, sem tudi že predaval na kakem podiplomcu v tujini, pa sem se vedno hvalil, da sem zaposlen na SLO fakulteti :-)
Si predaval na Kubi ali v Severni Koreji? ;) Sorry nisem se mogel zadržati - vzami to kot črni humor!

Mah, glede pohval v razvitem svetu, da smo iz Slovenije je enako kot vzamemo mi nekoga iz Kosova ali Bosne. V bistvu je vsak, ki pride od spodaj in ni preveč shujšan že frajer. ;)
Glede objav vs. projektov: ko so se objavljali zneski, ste šimfali EF, da nima objav.
Nismo, vsaj mene ni bilo zraven. Kvantiteta ni noben garant za kvaliteto.
Zdaj, ko sem omenil, koliko je objav, pa, da ni dovolj prenosa v gospodarstvo :-)
Vsaj to, da kaj dosti prenosa v gospodarstvo ne more biti niste vi krivi. Razlog je zelo preprost. Ni gospodarstva.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2512400

Strani: 1

anon-173758 sporočil: 24
[0329Softb]
Si predaval na Kubi ali v Severni Koreji? ;) Sorry nisem se mogel zadržati - vzami to kot črni humor!

Mah, glede pohval v razvitem svetu, da smo iz Slovenije je enako kot vzamemo mi nekoga iz Kosova ali Bosne. V bistvu je vsak, ki pride od spodaj in ni preveč shujšan že frajer. ;)
Lej, objektivno merljivo in dokazano dejstvo je, da je EF raziskovalno (in tudi sicer) na večini področij (sploh v okviru poslovnih ved) mednarodno primerljiva z odličnimi zahodnoevropskimi/ameriškimi poslovnimi fakultetami. Na nekaterih področjih (denimo že omenjeni management poslovnih procesov pa tudi npr. podjetništvo, turizem, management oskrbovalne verige) pa je med vodilnimi v svetu. Zaradi tega tudi nimam(o) težav pri sodelovanju s tujimi univerzami.

Ostalo so pač osebna mnenja, to ima pa vsak pravico do svojega, ga ne mislim preko foruma prepričevati v nasprotno. Lahko pa prideš kaj pogledati k nam.

Strani: 1