Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek O Mojci ...

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bozga sporočil: 6.303
[Glavni forum] Tema: O Mojci ...
[#2502031] 23.02.15 07:36
Odgovori   +    14
Slovenija je po mojem na poti, ko kmalu nekaj aktivno spreminjati sploh ne bo več mogoče, ker za to ne bo več niti intelektualnega, še manj pa finančnega potenciala. Vse kar je pametnega nam uhaja ven iz Slovenije, uspešnejši in malo daljnovidnejši pa selijo tudi proizvodnjo in kapital. Jasno, da nekdo ta proces spodbuja oziroma povsem očitno zavira tok v obratni smeri. V Sloveniji po mojem prevladujejo egoistični interesi nekaj klik, ki lepo živijo predvsem na račun davkoplačevalcev, ki morajo na koncu vedno pokriti vse njihove proračunske in bančne "rabote". Na poti do še popolnejšega ekonomskega in finančnega "raja" nam manjka pa samo še zmaga slovenskega plagiata grške Sirize in Ciprasa. Ankete in medijsko anketno napihovanje že kažejo na to, da se bo to z veliko verjetnostjo res tudi zgodilo. So edina stranka v hitrem vzponu, etablirane stranke pa niso v stanju ponuditi prav ničesar več, kar že nismo stokrat slišali in iz vsega skupaj na koncu ni bilo prav nič. A kdo ve ali je v Sloveniji od leta 1945 pa do danes uspela ena sama reforma?