Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (iz arhiva) Jazbec in jazbečarji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
[Glavni forum] Tema: Jazbec in jazbečarji
[#2501054] 19.02.15 13:04
Odgovori   +    25
Lepo. Z večino se lahko strinjam.

Druga stran , ki pa v sintezi samo dopolnjuje (z moje strani) že poznano. Še vedno pa trdim, da bi vsaj ena izmed NKBM in NLB morala v stečaj (pa seveda Factor- in Probanka). Eno sistemsko banko bi nekako sanirali. Pri tem bi seveda vse izgubili lastniki delnic, glede deleža in načina izgube vlog nad 100 000 in podrejenih obveznic pa bi sprejeli zakon. Verjetno bi bil pol manjši vložek kapitala države zadosten.

Je pa vseeno povsem legitimno, da podrejenci s Kotnikom na čelu uveljavljajo svoje pravice.

"Odziv Tadeja Kotnika: Komentar Blaža Vodopivca sva prebrala s tolikšnim navdušenjem, da se družno odrekava pravici do nadaljnje replike.


Lep pozdrav, Tadej in Sauron"

Pa bo vseeno Tadej moral zelo poglobljeno in utemeljeno komentirati, če bo hotel izpasti verodostojen. Ravno takih soočenj si lahko najbolj želimo. Bravo za Finance!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2501054

Strani: 1

anon-15342 sporočil: 8.014
[Glavni forum] Tema: Jazbec in jazbečarji
[#2501072] 19.02.15 13:27 · odgovor na: kzupanc (#2501054)
Odgovori   +    19
[kzupanc]
Pa bo vseeno Tadej moral zelo poglobljeno in utemeljeno komentirati, če bo hotel izpasti verodostojen. Ravno takih soočenj si lahko najbolj želimo.
Ce preberes mojo vcerajsnjo kolumno in mojih zadnjih pet forumskih replik BlazVo-ju, bos nasel odgovore na vse, kar v tem tekstu leti name.

Poskusi in javi, v koliksni meri ti je uspelo.
rim sporočil: 57
[Glavni forum] Tema: Jazbec in jazbečarji
[#2501183] 19.02.15 17:15 · odgovor na: kzupanc (#2501054)
Odgovori   +    4
[kzupanc]

Pa bo vseeno Tadej moral zelo poglobljeno in utemeljeno komentirati, če bo hotel izpasti verodostojen. Ravno takih soočenj si lahko najbolj želimo. Bravo za Finance!
mislim, kaj še sploh mora razlagati. a je vsem z Blažem na čelu sploh ostalo kaj zdrave kmečke pameti oz. logike??
1+1=2 razen za dvoje ljudi ( tisti ki prodaja meglo bi raje videl 4 ali več, tisti zavistni oz kupci bi imeli pa 0 ) kdo bi se oziral na izrek, dejstvo, pravico...

Strani: 1