Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178479 sporočil: 18.832
[finingi]
> [Aleister]
> > [finingi]

> Nisi povedal, kaj se ti zdi jazbec, pa me zanima.

Nimam ne želje ne poznavanja, da bi o Jazbecu kaj povedal. In tudi o jazbecih bolj malo vem. Za striženje podrejencev gre (in mogoče še koga), pa se mi je zdelo zanimiva tudi besedna igra 'jaz bec'.

Tudi v tem portretu npr. je nekaj govora o privatizaciji bank: www.delo.si/zgodbe/s...azbec.html , kar sem potem v njegovih sedanjih izjavah OPAZIL. Nekako me bolj zanima kaj se dogaja, kot Jazbec sam. O tem, kar mu je nekako ušlo, se namreč ne piše - in o tem bi rad kaj več vedel.

Mogoče o njem ti kaj več veš? Njegova izjava se mi je zdela kontradiktorna. Kot da bi šlo za dve vrsti poskusov privatizacije bank - ker tudi v nakupih teh obveznic vidim podobne poskuse. Obenem pa je Jazbec dejal, da to privatizaciji nasprotuje, češ da je motiv opozarjanja na morebitne napake zaustavitev privatizacije - katere privatizacije torej še ?

Osebno se mi pa zdi, da če nekdo prevzame banko, da ima potem lahko v šahu ogromno upnikov banke. Jazbez je pa delal tudi za IMF (teh 'investicijskih' skladov pa jaz nič več ne cenim) ipd.
Finančniki se začnejo obnašati kot politiki, čim pridejo na oblast in delajo v spregi s politiki. Politiki pa se obnašajo kot bi bili lastniki države. Pri nas izgleda, da to tudi so.