Zasebnost
2 uri
Čebelarji bi radi 10 evrov za vsak panj
2 uri
Lani rast števila kibernetskih napadov in prevar prek SMS
2 uri
Delnice mojega farmacevta ne premikajo rezultati, temveč konkurenca
3 ure
Golob: Pogajanja o plačni reformi v zaključni fazi, po načrtih bi se končala do poletja 1
3 ure
GEN energija bo šla v skrbni pregled družbe Gorenjske elektrarne
3 ure
(Intervju) »Uspešno digitalno preobražena podjetja imajo v povprečju za 69 odstotkov večjo rast EBITDA«
4 ure
Japonci pospešeno zaganjajo proizvodnjo vodika in amonijaka. Bo amonijak nadomestil premog v termoelektrarnah?
4 ure
Hrvati znižali trošarine, bencin in dizel bosta cenejša kot pri nas
4 ure
Tesla zaradi popustov v težavah pri flotnih kupcih
4 ure
Od polnoči nižje cene bencina, dizla in kurilnega olja
5 ur
Je Slovenija hrvaška kolonija? Močna EU in strah pred imperialno Postojno 7
5 ur
Uradno: Celjske mesnine prodane družbi Braća Pivac 5
5 ur
Aprila izdanih več gradbenih dovoljenj za gradnjo stanovanj kot marca
5 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
5 ur
Kako podjetje pripraviti na umetno inteligenco? O tem na dogodku v sredo
5 ur
(Partnerji sporočajo) Slovensko logistično združenje vabi k prijavam na razpis za logistični projekt leta 2023
5 ur
Električni avto je lahko zastonj! (Oglas)
6 ur
Katere družbe so v prvem četrtletju iz Brnika opravile največ poletov?
6 ur
Najnižjo ponudbo za gradnjo veterinarske fakultete spet oddal Strabag
6 ur
Kako do apartmaja blizu morja v severni Dalmaciji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
Čisto za konec: zdaj mnogi zahtevajo odstope ali celo kazenski pregon. Jaz ne. Guverner stalno poziva, naj pustimo presojo sodiščem, in jaz se strinjam - ampak naj BS predoči vse izračune in vse metodologije, tako vmesne kot končno, od avgusta do decembra 2013, da bo razvidno, kako so se spreminjali izračuni vseh bilančnih podatkov vključno s kapitalom. In na osnovi teh podatkov naj potem res sodišče presodi, ali je šlo v teh štirimesečnih pogajanjih in usklajevanjih, kot laično ocenjuje eden mojih virov v BS, za potvarjanje preko meje pravnega, ali zgolj za prilagajanje znotraj pravnega.
Tadej, tigra si spustil iz kletke in sedaj ta brezglavo grize. Poglej samo komentarje zgoraj. Saj se ljudem ne sanja zakaj se gre, zavohali so kri in ni važno čigava bo, važna je da bo tekla. Jazbec je najbližji, politično nikogaršnji in zato bomo spuščali njegovo kri. Najprimernejši kandidat, ker se ne bo nihče zanj potegnil in ni za pričakovati povračilnih ukrepov od nikogar.
Se ti ne zdi, da bi ti, ki dobro poznaš tako "point" BS kot zakonodajo vseeno povedal, kdo sploh LAHKO BS da zeleno luč za objavljanje podatkov, kdo mora dati vse to "nekam" (*) v presojo. Včeraj si sedel s posranci. Bemtiš, po dolgem, dolgem času sem zopet posumil, da so res vsi glih.