Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-221230 sporočil: 3.052
Za superšportnika i8, ki ga poganja hibridni sklop sestavljen iz 1,5 litrskega trivaljnega bencinarja s turbo polnilnikom in elektro motorja s skupno močjo 266 kilovatov (362 konjskih moči), pa bodo Slovenci odšteli 136.800 evrov...

Prepričan sem, da bodo ljudje stali v vrstah, da za ceno enega stanovanja kupijo avto, pa čeprav hibrid... bolno!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2492015

Strani: 1

moon sporočil: 1.623
[tomven]
Za superšportnika i8, ki ga poganja hibridni sklop sestavljen iz 1,5 litrskega trivaljnega bencinarja s turbo polnilnikom in elektro motorja s skupno močjo 266 kilovatov (362 konjskih moči), pa bodo Slovenci odšteli 136.800 evrov...

Prepričan sem, da bodo ljudje stali v vrstah, da za ceno enega stanovanja kupijo avto, pa čeprav hibrid... bolno!
Mi je pa že boljši AMG gt.. za podobno ceno vsaj ropota spodobno.
anon-110019 sporočil: 327
Prepričan sem, da bodo ljudje stali v vrstah, da za ceno enega stanovanja kupijo avto, pa čeprav hibrid... bolno!
BMW se ne obremenjuje,kaj ti misliš o tem...i8 je v tujini razprodan ;)
chef sporočil: 2.986
Kdor ima 137k evrov viska, ima stanovanjski problem resen. Z i8 pa recimo ne bo pa imel tezav z energetsko izkaznico, iskanjem kul najemnikov za 3% donos, davcno napovedjo za najemnino, pozneje placevanjem davka na dobicek, rezervnim skladom, svicarji ipd. pa se vsak trenutek se bo lahko zapeljal ven iz te jukobine. Kaksno stanovanje neki...

Strani: 1