Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Aktualni cenik nacionalnega interesa

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pcs sporočil: 5.462
[Glavni forum] Tema: Aktualni cenik nacionalnega interesa
[#2490281] 09.01.15 18:20 · odgovor na: anon-238577 (#2490277)
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: pcs 09.01.2015 18:27
[fibonaci]
ajde, če bi rad šel za gebelsovega vajenca, moraš imeti nekaj v glavi, to ni za diletante, ker se jih spozna na daleč ...
Predvsem rabiš morje cajta, če se tebi da, izvoli, naredi analizo in dokaži, da imaš prav. Jaz sem postregel z nekaj ciframi, za katere priznam ni bilo treba kaj dosti garati, ti z nadpovprečnim IQ-jem in morjem časa nam pa lahko predstaviš tabelico s čisto vsemi privatiziranimi podjetji. Bo šlo?

Edit: Če boš v tabelico dodajal neka mutna sranja boš dovolil tudi, da jaz dodam NLB, kajneda.

Lp,
M

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2490281

Strani: 1

anon-238577 sporočil: 14.015
[Glavni forum] Tema: Aktualni cenik nacionalnega interesa
[#2490292] 09.01.15 19:24 · odgovor na: pcs (#2490281)
Odgovori   +    0
[pcs]
> [fibonaci]
> ajde, če bi rad šel za gebelsovega vajenca, moraš imeti nekaj v glavi, to ni za diletante, ker se jih spozna na daleč ...

Predvsem rabiš morje cajta, če se tebi da, izvoli, naredi analizo in dokaži, da imaš prav. Jaz sem postregel z nekaj ciframi, za katere priznam ni bilo treba kaj dosti garati, ti z nadpovprečnim IQ-jem in morjem časa nam pa lahko predstaviš tabelico s čisto vsemi privatiziranimi podjetji. Bo šlo?
Jaz ne dokazujem ničesar, ti bi rad dokazal, da so podjetja v tuji lasti boljši plačniki davkov in prispevkov, in jaz ti ne verjamem, ker si dal pomanjkljive dokaze. OK?

Strani: 1