Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: KRKG - Krka

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Borza] Tema: KRKG - Krka
[#2485890] 21.12.14 18:32 · odgovor na: (#2485886)
Odgovori   +    4
[valsidalado]
> [valsidalado]
> > [tolar07]

Nekdo 'mi' je repliciral, pa replike jaz ne vidim. Verjetno me opravlja neka modra Sova oz. nek špijon, ki me ima targetirano na supra ignore (ko on mene vidi in za mojim hrbtom lahko monopolno čveka bedastoče, kritiki sebe se pa paranoidno izogiba). Ne vem, Gustl, ampak ta pogruntavščina s supra ignore 'podgradnjo' (ko nekdo lahko kritike targetirano izključi, sam jih pa vidi), je 'res zelo modra' (ko bi vsaj dotični imel vklopljen obenem tudi ignore filter, ko ne bi videl tistega ki ga 'kao ignorira'; total sprenevedanje, se ta supra ignore 'nadgradnja' meni zdi). Tisti 'Ignoriranim skrij moje objave?' 'da/ne' bi lahko bil vsaj tako narejen, da se obenem vklopi tudi filter in prikaz samo tistih, ki jih ne ignoriraš, da ne bi prihajalo do te vrste neumnosti, kot sedaj prihaja, do monopolnega čvekanja in zmrdovanja za hrbtom ob takemle izključevanju kritike, do špijuniranja v bistvu itd. Temu jaz ne bi rekel programiranje (oz. ja, programiranje ja, ampak ne IT programiranje).
Hehehehehe... ilove it. Naravnost cudovita funkcija :-) Dodaten hec je, da tekst vidijo skoraj vsi razen tebe.

Pa saj me bos videl ce me bo kdo citiral. Ampak morda me zanalasc ne bo, pa se bos moral odjaviti in pogledati forum kot neprijavljeni uporabnik. Prav sprevrzeno - prestopnisko se pocutim :-)

Vidim, da te boli in prav je tako. Taka norost bi morala boleti tudi nasploh.