Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Nova težava za poslanca Janeza Janšo in DZ

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
Zadnja sprememba: macon 17.12.2014 19:38
[veternik]
Ali lahko pritožnik, ki je poslanec in hkrati predsednik največje opozicijske stranke v Državnem zboru, počne karkoli se mu zljubi (tudi najhujša kazniva dejanja) in ker je poslanec in predsednik največje opozicijske stranke, ne bo za nič odgovarjal!!?? Če naše ustavno sodišče temu dejstvu daje največjo veljavo in tako pojmujemo demokracijo, potem naši državi res ni pomoči.
Izgleda si pobrkljal čas in kraj. Za najhujša kazniva dejanja kot so umori bi dejal, da jih imajo na vesti stari udbaši kot Zemljarič, milijardna kraja se mi poveže s kratkonogim in skrajno izprijenim vladarjem Murglorja ter F21.

Pozdravljen ob prvem zapisu na forumu, to bo od tebe še presežkov.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2484730

Strani: 1

bozo666 sporočil: 3.026
Gospod MACON kaj menite ali je kdo v ZDA odgovoren za stotine likvidiranih teroristov, ki ogrožajo interese ZDA?

Ali menite, da bi morali odgovarjati šef CIE in drugih obveščevalnih agencij, šef vojske, kamor spada enota tjulnov.....šef za nacionalno varnost, obrambni minister in sam predsednik Obama , ker je bil ubit terorist Osama bin Laden?

Vi boste seveda rekli, da ne, ker.......jaz pa vam odgovorim, da je popolnoma isto naredila SDV in ne UDBA kot vpijejo v SDS-u z npr. Stjepanom Crnogorcem, ki je bil soorganizator teroristične akcije Feniks oz. Raduša 72 kot smo jo imenovali mi.V njej je umrlo 13 naših territorialcev, vojakov in miličnikov, ki so imeli za pol razreda otrok.
Kar vprašajte teotroke, danes odrasle ljudi, kakšno je bilo otroštvo brez očeta in če se njim zdi prav, da se je ugrabilo soorganizatorja morilske teroristične grupe.

Vidite, to je ta dvojna morala SDS, ki služi samo za delanje razdora med ljudmi, da bi se lažje vladalo.

Uboge neuke ljudi hujskajo in manipulirajo, dejansko pa se vse države borijo proti terorizmu, tako kot se je tudi Amerika in je pač izvedla akcijo v Pakistanu......

Strani: 1