Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.933
Zadnja sprememba: najobj 16.12.2014 14:36
[crt]
aja, pa se malo o rublju...

leta 1998 so bili pred implozijo donosi na kratkorocne menice 200%+.

no, ampak na svedskem leta 1992 so bili 500% :) (in tudi ni ratalo, potem so obupali in vendarle devalvirali)

economics.rabobank.c...isis-1998/

www.nytimes.com/1992...-perc.html
... čuj, jaz sicer nimam pojma, kaj se je takrat dogajalo, guglat pa se mi res ne ljubi, ampak časovnica tote www.youtube.com/watc...e=youtu.be ameriško-ruske pizdarije malo preveč korelira s prostim padom nafte in rublja, da bi me kdo prepričal, da na trgih z valutami in energenti ni totemu www.youtube.com/watc...6vi528gseA stricu podobnih pravljičnih bitij ... khmm, sploh ker mi kljub trudu do zdaj še ni uspelo zguglat, kdo so resnična bitja na trgih z valutami in energenti, da bi videl kaj, koliko in komu prodajajo, da lahko potem kaj, koliko in od koga kupujejo, pa da se tekom vsakega trgovalnega dne po številnih transakcijah oblikuje takšen ali drugačen tečaj katerekoli valute ali energenta ...

P.S.: pred časom sem Tadeju napisal, da je "Quod licet Iovi, non licet bovi" edina ekonomska zakonitost, ki velja v današnjem globaliziranem svetu in je protestiral, zdaj pa na toti forum.finance.si/?m=...476&single post še vedno čakam odgovor ... evo, pa tega www.finance.si/83468...8D-denarja v tistem postu nisem niti omenil, če zdaj od pred enim letom primerjalno nezadolženih in energentov polnih Rusov še malo na preveč bogate in energentov polne Norvežane in njihovo mojo krono www.ecb.europa.eu/st...ok.en.html prešaltam ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2484116

Strani: 1

crt sporočil: 27.235
[najobj]
P.S.: pred časom sem Tadeju napisal, da je "Quod licet Iovi, non licet bovi" edina ekonomska zakonitost, ki velja v današnjem globaliziranem svetu
to je seveda vecna zakonitost.

Strani: 1