Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.947
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2469020] 30.10.14 13:15 · odgovor na: crt (#2468838)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 30.10.2014 13:16
[crt]
> [leoncc]
> V bistvu se obnaša on and off: večinoma je mobile, včasih (po rebootu) je pa desktop verzija.

server in to, kar posilja, se pri tem, da ti rebootas, nic ne spemeni... tako da tu nekega resnega manevrskega prostora s te strani ni.
... alzo, ker se je toti forum.finance.si/?m=...le&replies kurac črni pokvarjeni dvakrat zlagal in me potem še ozmerjal, ste meni zbrisali post in sem jaz dobil prepoved pisanja in se niti z bc123a ne morem pogovarjat ... eh, jebiga ...

P.S.: ne bom spet začel s tistim svojim standardnim, ker vem, da ste admini carji in da na svojem forumu lahko pošljete v pizdo materino vse, ki vam ne pašejo ... khmm, čeprav me zelo mika, da bi jaz zdaj naredil enako ... aja, in forum je treba malo dopolnit, ker totega corpus delicti tukaj zgoraj ne bi smel zlinkat ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2469020

Strani: 1

crt sporočil: 27.242
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2469022] 30.10.14 13:23 · odgovor na: najobj (#2469020)
Odgovori   +    0
[najobj]
... alzo, ker se je toti forum.finance.si/?m=...le&replies kurac črni pokvarjeni dvakrat zlagal in me potem še ozmerjal, ste meni zbrisali post in sem jaz dobil prepoved pisanja in se niti z bc123a ne morem pogovarjat ... eh, jebiga ...
ban **v tisti posamezni temi** sem tvojemu sogovorniku viskiju in tebi dal jaz.

kaj je z brisanjem, bo povedal kdo drugi.

Strani: 1