Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-312268 sporočil: 112
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#2458244] 22.09.14 20:44 · odgovor na: (#2441004)
Odgovori   +    1
Zaskrbljena mamica kupi tester in seveda, punčka je noseča. Sledi kričanje, solze… “Takoj povej kateri prasec je bil in če ne boš meni, boš povedala očetu….!!!!”. Punca prime GSM in pokliče. Čez pol ure se pripelje pred hišo Ferrari. Iz njega izstopi moški, okoli 40 let, lepo oblečen… pride v hišo in se vsede med mamo, očeta in hčerkico. “Dober dan”, pravi “vaša hči me je obvestila. Torej, jaz je ne morem poročiti, ker že imam družino, ampak, če se rodi deklica, ji prepustim 3 trgovine, 2 stanovanji, eno vilo in 500.000 evrov na račun. Če je fant dobi 2 tovarni in 500.000 na račun. Če pa slučajno zgubi otroka …”Takrat se oče zdrzne, vstane, položi moškemu roko na ramo in pravi: “Jo nategneš še enkrat!”

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2458244

Strani: 1

anon-312268 sporočil: 112
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#2458245] 22.09.14 20:46 · odgovor na: anon-312268 (#2458244)
Odgovori   +    2
Pizda stari, kolk si pa ti popil ?!!!

Kadi sova na vejji marihuano. Čez nekaj časa pride mimo kuščar in jo vpraša, če se še on lahko malo . Kadita nekaj ur in ko sta že čisto zadeta reče kuščar, da je žejen in gre pit k reki. Skloni se, da bi naredil par požirkov in pade v reko. Iz vode ga reši krokodil in ga vpraša, zakaj je tako zadet, kuščar pa reče, da naj gre k sovi, ker ima dobro robo. Krokodil gre k sovi, kuščar pa še malo počiva ob reki. Ko krokodil pride do drevesa reče sovi, če mu da en džoint. Sova pa, zadeta kot skala reče samo:>>Pizda stari, kolk si pa ti popil?!!!!

Strani: 1