Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Višje sodišče: pri popravku ni važna resnica

Strani: 1 2 3 4

anon-207617 sporočil: 6.899
[#2451689] 02.09.14 21:19 · odgovor na: simona2 (#2451662)
Odgovori   +    5
[simona2]
zakon je tudi precej mogoče razlagti tako ali drugače...
To je ključna sestavina naše zakonodaje, ki je kombinacija neprecedenčnega (pretekle sodbe v zelo podobnih okoliščinah niso podlaga za prihodnje) prava in plemenske mentalitete.

Zato je naša zakonodaja vedno uporabljana v službi oblasti proti tistim, ki bi to oblast uzurpirali (in ni važno, ali jo uzurpirajo z objavljanjem resnice ali laži - ključno je, da uzurpirajo).

Zato si bodo tudi vas počasi prikrojili, ali pa vas bodo na silo ugasnili.

V tem smislu tudi ni bistveno, če se oblast resnično menja - če Kučerarja dejansko zamenja nek nov trinog - poslušni mediji bodo samo zamenjali imena in priimke slavljenih in obrekovanih, neposlušni mediji pa bodo morali izginiti.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2451692] 02.09.14 21:23 · odgovor na: anon-285005 (#2451663)
Odgovori   +    1
[FIN-473667]
> [simona2]
>
> ... jaz zavestno laži ali napake ne bom objavila ne kot članek ne kot popravek; če pa mi to naloži sodišče, pa bom...

Kar je napaka imho.To je odlicna priloznost za medijsko bitko, za kreiranje nacelne in neupogljive urednice financ, ki se ne ukloni neumni sodbi, ker je sodba narobe. Ker so finance medij, ki pise resnico in ne lazi. Dajte se malo z lastniki dol usest pri tem problemu in se zdilat kako dalec lahko greste in kje lahko benefite ven potegnete.
Pomoje so se oni z lastniki že zdavnaj dol usedli, in je njim in lastnikom kristalno jasno, da se z oblastjo zares ne morejo zajebavati. In to je edina "resnica", ki je pomembna.

Lahko občasno in dostojno nasadijo kakega od elitnih, ampak ne tam, kjer bi imelo resne posledice.

Niti ni to nič posebej slovenskega. Tudi v Franciji so po Sarkozyju začeli rovati šele nekaj let potem, ko je odletel. V ZDA okrog Clintona in Busha ne bo nikoli nič, pa imata svinjarij na glavi več kot vsi slo bančniki skupaj...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2451696] 02.09.14 21:33 · odgovor na: bc123a (#2451621)
Odgovori   +    7
[bc123a]
> [simona2]
> popravek ni namenjen pisanju, kako si lep in krasen; popravek je namenjen popravljanju napačnih dejstev, da je javnost seznanjena s pravilnimi in pravimi dejstvi ne pa z lažmi,

In kdo je tisti, ki v tem sporu presodi, kaj so prava dejstva?

Recimo plasticen primer: tabloid napise, da ima neka estradnica 100 kil. Estradnica skoci v luft in poslje popravek, da to ni res, da ima samo 75 kil.
Tabloid rece, da lazi pa ze ne bodo objavljali.

Kdo ima tu prav?
Prav ima tisti, ki je "naš". Namen naše zakonodaje je to, da zajebavamo tiste, ki niso naši.
anon-285005 sporočil: 130
[#2451698] 02.09.14 21:37 · odgovor na: anon-207617 (#2451692)
Odgovori   +    2
Verjetno res.
Ampak naslovi v podruznicah v stilu - slovenska odgovarna urednica gre v zapor, ker noce objaviti lazi, bi bil pravi medijski bum- ce imajo malo domisljije in feelinga.. In potem je lahko kolateralna skoda tudi slovenska podruznica, ce znajo sproducirati dovolj hudo zgodbo iz tega in jo dovolj dolgo in profitabilno uporabljati.
gol2296 sporočil: 379
[#2451699] 02.09.14 21:37 · odgovor na: anon-306217 (#2451673)
Odgovori   +    1
[DarthRadar]
> [denac]
> > [MM1411]
> > Vse Zloveniji smo pred zakonom vsi enaki in enakopravni.....tu igra sama resnica in poštenost....
> > ...tko pač to mamo - smo mala Švica bi lahko rekli, ane?
>
> Cerar je poštenjak, resnicoljuben, moralen in etičen, povrhu pa še ugleden pravnik. Njegova vlada pod njegovo taktirko bo vse pošlihtala, in ne bomo "mala" Švica, ampak Velika Švica.
> Cerar bo našo državo spravil v red in sonce pravice in svobode nam bo zasijalo v vsem blišču in to za vedno in za večno. Amen!

tako, v slogu svojih rojakov, dipl.prav. iz pravne fakultete ljubljana, kateri so vsi, dokazano, opravilno nesposobni, intelektualno omejeni s pravnimi okviri, kateri zradirajo vso vizijo, zradirajo vso kreativnost in na koncu ti ostane popolnoma zdolgočasen, nezanimiv a ubogljiv sistemski aparatčik....kar cerar je....v bistvu je on prvi primer dedovanja politične oblasti v sloveniji in veliki reinkarnator 60 in 70 let starih dedkov iz vrst LDS, ki bodo v 21 stoletju, kjer jih 99% sploh ne zna prižgati laptopa, iskali ideje in rešitve za slovenijo....in potem je svizec zavil čokolado in dejal....jebote kdo se je zmislu te komunistične aparatčike in jebote, kaj hudiča imajo od tega
kot dipl. prav iz PFLJ zahtevam popravek. Navedeno je laž :)
prerok sporočil: 3.248
[#2451706] 02.09.14 21:51
Odgovori   +    8
Simona, a končno štekaš, da slovenska sodišča ne iščejo resnice in zato ne delijo pravice, ampak se držijo paragrafov. Če bi paragraf veleval, da je potrebno Simono ubiti, bi jo slovensko sodišče ubilo. Slovensko sodišče bi nuernberške obtožence oprostilo, ker so ti ravnali v skladu z nacističnimi zakoni. V tem je pokvarjenost slovesnkih sodišč, to je za slovenskega pravnia vladavina prava.
simona2 sporočil: 2.207
[#2451707] 02.09.14 22:04 · odgovor na: bc123a (#2451671)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: simona2 02.09.2014 22:07
Mah, seveda, ne, no...

Valjda najprj preveris, kaj je res... Pred objavo das vsem moznost, da odgovorijo.... Ce ti ne odgovorijo, cigava je odgovornost... Ne glede na zmed, pa v zmed pise, da morajo organi posredovati celovite in tocne info... Kar je spet BS... Ker tega nihce ne pocne niti od drzavnih, kaj sele od zasebih... Poleg tega pa je stalisce ip pri drzavnih, da je tocen in celovit odgovor tudi - ne bomo komentirali.... Ce bi recimo drzavne lahk dal pod zakon, pa je to itak bedarija, k z zakonom ne mores ljudi prisilit k transparentnosti...
Pazi je pa standaard in to sodni, da ni za vest treba, da je res, ampak da lahko upraviceno verjames, da je res... To je dovolj, je luzersko, ce mene vprasas, ampak v sodnih sporih je dovolj zaradi vec dejavnikov, pa ne bomo zdaj o tem, k je predolgo... Ampak je logika...

Ker ti ne povejo in razkrijejo, medja je recimo bil vprasan, pa ni rekel bu, se zaneses na vire in pravila... In v nasem primeru je jasno, kako poteka ocenjevalni postopek in so navedbe v clanku resnicne... On nikjer ne zanika niti, da je fit and proper, torej da ima sto kil... Hkrati pa zahteva popravek....

Seveda je problem objava neresnicne info... To se ne sme zgoditi... Se pa zgodi... In potem popravek.... Brez sodisca, zato ker je prav, da popravis.... Pri nas pa je vse zmesano... Imas pravilno info, pa zahtevo za popravek na pravilno info in odlocitev sodisca....

Pa se nekaj. Dejstvo je dejstvo, ce je narobe, ni dejstvo. . Resnica je samo ena, ne more biti kucanova resnica, ali je resnica ali pa ni....Lahko je kucanovo mnenje Imas pravico do svojega mnenja - ne pa do svojega dejstva.... samo mnenje pa ni popravek.... Ker popravek je resnica, je prav, je pravilen od tod popravek, popravis nekaj, kar je narobe....Pri nas pa nic ne popravljas, se samo usajas....
velikipok sporočil: 1.340
[#2451708] 02.09.14 22:05 · odgovor na: simona2 (#2451647)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: velikipok 02.09.2014 22:09
vidiš, nimaš prav; ko smo zmagali proti jankoviću, nismo nič orgazmirali, ampak smo enako normalno predstavili dejstva iz sodbe, nismo nič nabijali, kako smo srečni, še več, celo napisali smo, kje pa smo po mnenju sodišča v člankih naredili napake, čeprav smo zmagali; in tudi tukaj ne jamramo, da je sodišče butasto - opozorimo pa, da je sodba lahko problem in zakaj je problem - še enkrat, po taki sodbi, je na vsak članek mogoče poslati popravek in jaz ga moram objaviti
Tudi mogoče, do sedaj je pa veljalo, da če nisi imel dobrega PR strokovnjaka (ali pa vsaj dobro skonektanega), če nisi poznal koga, ki je poznal koga... (oboje se mi gnusi), pa sploh nisi mogel objaviti popravka. Ti lahko tudi povem razloge, ki so jih kolegi iz drugih medijev uporabljali. Največkrat, da je popravek predolg, da je v popravku tudi vsebina, ki ni direktno povezana s predmetnim člankom ipd. (v članku rešeč XY je nor. In potem pričakuješ, da bom v popravku rekel le XY ni nor, vse kar je več, spada v enega od zgoraj naštetih razlag). Skratka, poljubno ste arbitrirali oz. še arbitrirate. Če vam je odgovarjalo, ste objavili, sicer ste pač "naložili" nekaj od zgoraj naštetega. Ob tem, da je bila z neresničnim člankom (ali tendencioznim, ali zavajajočim...) škoda že narejena. Tudi z vedenjem, da navaden, običajno zaseben tožnik ne bo tožil, saj ne bo sposoben ali pripravljen plačati vseh stroškov, ki pri tem nastanejo. Ob tem, da bo nato deležen še večje ljubezni z vaše strani (lahko rečeš tudi maščevanja, ne boš se veliko zmotila) ali celo iz strani celotnega ceha (pri pizdarijah se takoj cehovsko poenotite, po najslabši komunajzarski maniri). Skratka, vedno zmagate. Zato te lepo prosim, da ne kokodajsate. Le objavite Medjino zgodbo in verjemite, da bomo bralci (tudi zastonjkarski) znali ugotoviti ali gre za njegov PR ali za vsaj kolikor toliko normalnen odziv. Upam si trditi, da nisem bolj butast kot ste pisuni. Osebno sem celo prepričan o nasprotnem. A saj veš, kdo bo o tebi najboljše, če ne sam! :)
a je medij vedno močnejši ali ni - seveda je; ampak prvo vprašanje je, kaj je res in kaj ni - in a ni v redu, da je močnejši pri resnici kot pri lažeh?
No, khm, upam, da te bom lahko prijel za besedo. Pa ravno tvoj medij. Se pa strinjam, da je še najbolj profesionalen. Na vaš način. :)
ta časopis je prepričan in bo to svoje mnenje tudi vedno povedal, da medja ni primeren predsednik uprave banke, medja pa pač lahko zahteva popravek ali pa gre na meditacijo na davkoplačevalske stroške.. ali pa malo na poker kot predsednik uprave banke...
Vidiš, tu pa se strinjava oba, Medja niti pod točko ž ni primeren za predsednika uprave banke, sploh pa ne za največjo banko. Človek, ki je bil nekoč pucflek ali potrčko Arharju to ne bi smel niti v sanjah biti. Ampak to ni problem Medje, to je problem potrčkotov, ki so ga nastavili.
aja, pa še to, če pa ne bi objavili, da smo izgubili proti medji - in bi jutri samo v printu objavili popravek - ki ga itak nihče ne bi videl, bi pa imeli kritiko, da si ne upamo povedat, da smo izgubili...
Z moje strani ne, jaz bi to sprejel kot normalen odziv medija.
Ste si pa seveda popolnoma sami krivi, da vsi mi vemo za vaš spor z Medjo. Če ob vložitvi tožbe in zavrnitvi popravka Medji, ne bi kokodajsali po cajtengu, nas večina za ta zaplet sploh ne bi vedela.
bv jaz povem, da je medja zmagal, mirno.. nisem srečna, ampak zato še ne bom zamolčala resnice...
Tudi jaz ne bom zamolčal, kaj si mislim o stvareh. Nisem niti takrat, ko ste vsi srali po meni, še manj bom sedaj, ko se zadeve počasi postavljajo na svoje mesto. Sem pač prezgodaj spregledal in imel jajca na to opozoriti.
Mogoče je moj slog pisanja za koga preveč "seljački", moje izražanje ne najbolj razumljivo, pa ste zato pisuni, vešči obračanja besed, to izkoristili. Kdo ve?! Sem marsikaj doživel na svoji koži, tudi precej neobjavljenih popravkov (roko na srce, tako ali tako bi izzveneli v prazno, saj ste s pisanjem škodo že naredili).
a je medij vedno močnejši ali ni - seveda je; ampak prvo vprašanje je, kaj je res in kaj ni - in a ni v redu, da je močnejši pri resnici kot pri lažeh?
Vidiš, tudi tu se strinjava v celoti. Vedno ste in boste močnejši. Mnogo močnejši. Nekaj svetlobnih let je razlike v moči med posameznikom in vami. Vi ustvarite ali uničite človeka, njegov ugled, kariero. Dobesedno! Mogoče ne ravno v Financah. No, pa tudi ravno nune niste. Govorim o medijih. Ste pa tudi že pri vas naredili pravi masaker nad človekom. In velikokrat so to naročeni članki (oba veva, kako pisuni jeste iz rok Boruta Jamnika, pa nekoč in še sedaj Gregorja Golobiča, pa še je nekaj podobnih tičkov). Lahko ti ob pijači kadarkoli naštejem kup dogodkov pri katerih sem sodeloval, pa sem nato v časopisu/ih prebral popolnoma drugačno zgodbo, ki je imela zelo malo ali nič skupnega z dejansko zgodbo. Pisuni namerno ali po nerodnosti (kar je zame z vidika vaše moči popolnoma enako) niste preverili na obeh straneh. Pa tudi, če ste preverjali in vam ena od stvari ni dala komentarja, vam to še ne daje pravice, da tisto resnico, ki se vam je sama ponudila, glorificirate. Ampak to je že vprašanje morale in kredibilnosti.
anon-294211 sporočil: 281
[#2451709] 02.09.14 22:16
Odgovori   +    2
čas vnosa: 02.09.14 21:51
Je pa ja že vsem jasno, da novinarka (ki ima v posesti resnico) lahko objavi laži brez vsakršnih posledic, popravek pa (neglede na to ali je resnica ali laž) moraš izterjati preko sodišča. Novinarji vendar pišejo (samo preverjene resnice) v interesu obveščenosti javnosti, ki je tako ali tako že zreducirana na nivo davkoplačevalcev...
simona2 sporočil: 2.207
[#2451710] 02.09.14 22:18 · odgovor na: velikipok (#2451708)
Odgovori   +    0
Vidis, ze spet nimas prav. Mi do danes nikjer nismo razkrli, da imamo spor z medjo, nismo napisal, da tozi, nic... Nic nismo kokodajsali... Ko smo pravnomocno izgubili, smo objavili, da je zmagal medja in jutri objavljamo po sodbi popravek v tisku... To je vse... Brez sodne odlocbe, ce mi prej nismo nicesar zafrnili, ce smo vprasali, ce je zapisano res, ne bomo objavljali popravka, se posebej ne takega, kjer se samo hvalisa in zali avtorici..., ce bi zafrknili pred objavo clanka, ce ga ne bi vprasali, bi jaz prva objavila popravek.... Ker ni bilo nic narobe in ker je zapisano v clanku vse res, pa objavljam popravek samo na podlagi sodne odlocbe...
BlazVo sporočil: 2.599
[#2451711] 02.09.14 22:19 · odgovor na: simona2 (#2451616)
Odgovori   +    5
[simona2]
> [BlazVo]
> Meni se zdi ta sodba krasna.
>
> Zdaj si morajo samo ljudje z glavo na pravem mestu vzeti čas in z zahtevki za popravke zasuti topoglavo levajzarsko nabijanje naših mainstream medijev ala Mladina, Nedeljski, in predvsem RTV Slovenija.

krasno bo, ko bodo Golobič, Vika Potočnik and co poslali podoben popravek - vsak po enega - na tvoj tekst Oslovska sodba demokraciji ...
Bil je pol sarkazem.

V resnici je pa tako - tvoj primarni interes je, da je tvoj medij uspešen.

Moj pa bi bil, da zgoraj našteti mediji, pa še kakšen, čim prej odplešejo svoj zadnji valček.
BlazVo sporočil: 2.599
[#2451712] 02.09.14 22:21 · odgovor na: simona2 (#2451635)
Odgovori   +    0
[simona2]
> [crt]
> sodba v bistvu odpira vrata za dos attack :)

ja, po tejle sodbi je mogoče poslati in jaz ga moram objaviti - popravek na vsak članek...

in če vsi, ki menijo, da jim je s člankom prizadet interes, to pa je v vsakem članku nekdo, upoštevajo še blaževo navodilo - se bo ad absurdum spremenil v realnost...
Da ne bo Blaž vsega kriv. Skušam samo najti pozitivno stran nove bedarije, ki jo je sproduciralo naše pravosodje.

Upam, da boste našli dobre pravnike in izrabili pravna sredstva.
BlazVo sporočil: 2.599
[#2451713] 02.09.14 22:29 · odgovor na: BlazVo (#2451712)
Odgovori   +    3
Poleg tega bi po moje malo več sočne in inteligentne polemike medije naredilo bolj in ne manj zanimive.
simona2 sporočil: 2.207
[#2451714] 02.09.14 22:35 · odgovor na: BlazVo (#2451711)
Odgovori   +    1
Zakaj ze? Tvoj interes je, da delajo cim bolje, da dajejo sluzbe, da placujejo davke, da razkrivajo nepravilnosti, da delajo svobodno, trzno, siroko stanje duha in okolja in pri tem sluzijo... Ni kec, da pocrkajo, ker pisejo, da je mramor kul fm, kec je, da bi delal dobro in da mramorja nikol nikjer ne bi blo...
Kaj bos mel od tega, da pocrkajo... 5k dodatnih brezposelnih pa mramorja ministra in sam se mramor bo smucal v verbieru...
velikipok sporočil: 1.340
[#2451715] 02.09.14 22:37 · odgovor na: simona2 (#2451710)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: velikipok 02.09.2014 22:42
Mogoče res niste kokodajsali, vseeno pa vesoljna Slovenija ve, da ste z Medjo imeli fajt. Če vem to jaz, ki skoraj ne gledam TV in berem le nekaj cajtengov (manj kot 4, ugani katere?), vaš je eden teh redkih, kar lahko smatraš vseeno kot kompliment :-), se je to nekje moralo rolati. A se je rolalo pri vas o vaši (ne)objavi popravka, pa ne bom trdil, ker nisem prepričan in se mi ne ljubi preverjati.
Za zaključek pa le še to: vedno boste zmagali. Če nič drugega, to dokazuje že današnje najino dopisovanje. Vidi se, da si dežurna in da lahko ves čas dežurstva "produktivno" uporabiš v odgovarjanje na kritike. Jaz si tega ne morem privoščiti. Niti pod razno, tudi če bi želel. In to je še en razlog, zakaj na koncu posameznik izgubi. Proti vam nima šans.

Ker torej po tvojem dvakrat nimam prav, je tudi najbolje, da debato zaključiva, saj iz tega sklepam, da sva predaleč vsaksebi. Dobiva oba: ti se lahko osredotočiš in poglobljeno odgovarjaš na poste drugih forumašev (kot vidiš/m, nisem osamljen, veliko, zlasti med bolj branimi forumovci, jih deli moje mnenje), jaz pa lahko v miru zaključim debato in se še relativno nepoškodovan umaknem iz debate. Z majhno intimno ugotovitvijo: ČAS PAČ ŠE NI ZREL.

En lep preostanek dežurstva, M
anon-1445 sporočil: 3.218
[#2451716] 02.09.14 22:37
Odgovori   +    1
Pomembno je, da se ukvarjamo s pravnimi leporečji, namesto z vsebinskimi problemi tipa zapravljanja denarja za meditacije, bajne plače, ki ne nosijo ničesar, svetovanja itd.
simona2 sporočil: 2.207
[#2451718] 02.09.14 22:44 · odgovor na: BlazVo (#2451712)
Odgovori   +    2
[BlazVo]
Upam, da boste našli dobre pravnike in izrabili pravna sredstva.
A ves, da je v bistvu izguba casa in denarja, boj z mlini na veter... Od tega nimam nic, nic ne zasluzim, vec imam z objavo clanka, kako medja zapravlja davkoplacevalski denar za transcendentalno meditacijo, vec imam od vlozenega v nove info in v nove skandale... Tako da, a se je smiselno s tem ukvarjat... Do sem je bil strosek zanemarljiv... Zdaj pa moram nekje drugje narediti prihodek :)
simona2 sporočil: 2.207
[#2451721] 02.09.14 22:51 · odgovor na: velikipok (#2451715)
Odgovori   +    1
Hja, tudi dezurna nisem ...:)
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2451722] 02.09.14 22:51 · odgovor na: simona2 (#2451718)
Odgovori   +    0
[simona2]
> [BlazVo]

> Upam, da boste našli dobre pravnike in izrabili pravna sredstva.

A ves, da je v bistvu izguba casa in denarja, boj z mlini na veter... Od tega nimam nic, nic ne zasluzim, vec imam z objavo clanka, kako medja zapravlja davkoplacevalski denar za transcendentalno meditacijo, vec imam od vlozenega v nove info in v nove skandale... Tako da, a se je smiselno s tem ukvarjat... Do sem je bil strosek zanemarljiv...
Zdaj pa moram nekje drugje narediti prihodek :)
Le daj, s kontrolno dividendo, tvoj Peter se sploh ne zaveda, kakšen biznis bi bil to za Finance!
velikipok sporočil: 1.340
[#2451723] 02.09.14 22:53 · odgovor na: simona2 (#2451718)
Odgovori   +    3
Sorry, ne morem si kaj, da ti dam globoko in popolnoma prav, kljub temu, da sem že zaključil najino debato. Ampak popolnoma enako velja tudi za posameznikov boj z mediji. :)
Sedaj pa res spat. Teden bo še naporen. Čakam kdaj bo imel Cmeravi toliko jajc, da bo čimprej sestavil vlado (prej kot Juncker svojo) in preklical predlog/soglasje Bartuškovi. Sicer je res mona in sirotek. Nekaj se usaja, pa nima jajc, da bi to speljal. In tak naj nam vlada?!
velikipok sporočil: 1.340
[#2451724] 02.09.14 22:54 · odgovor na: simona2 (#2451721)
Odgovori   +    2
A pol pa ne moreš spati? Ti preberem pravljico za lahko noč?
simona2 sporočil: 2.207
[#2451725] 02.09.14 22:59 · odgovor na: velikipok (#2451724)
Odgovori   +    0
Pa ura je komaj enajst...jaz ne spim pred drugo... Kaksno lahko noc? ... Sploh me bo pa danes skoz mora tlacila...:) Kaksen luzer sem pac... :)
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2451727] 02.09.14 23:04 · odgovor na: simona2 (#2451725)
Odgovori   +    0
[simona2]
Pa ura je komaj enajst...jaz ne spim pred drugo... Kaksno lahko noc? ... Sploh me bo pa danes skoz mora tlacila...:) Kaksen luzer sem pac... :)
Dobrodošla med nočnimi pticami;)
simona2 sporočil: 2.207
[#2451728] 02.09.14 23:05 · odgovor na: velikipok (#2451723)
Odgovori   +    5
[velikipok]
Sorry, ne morem si kaj, da ti dam globoko in popolnoma prav, kljub temu, da sem že zaključil najino debato. Ampak popolnoma enako velja tudi za posameznikov boj z mediji. :)
Sedaj pa res spat. Teden bo še naporen. Čakam kdaj bo imel Cmeravi toliko jajc, da bo čimprej sestavil vlado (prej kot Juncker svojo) in preklical predlog/soglasje Bartuškovi. Sicer je res mona in sirotek. Nekaj se usaja, pa nima jajc, da bi to speljal. In tak naj nam vlada?!
Ej, to za Cerarja je pa ziva resnica... Mene je skor kap, nekaj se repenci, pol klice junckerja, pol ga ta ocino pelje scat... In pol kaj? A je suveren vladar, al ga je juncker po riti, ali pa se je z njim nekaj zmenil in zdaj laze volivcem? Materpes... To pa se nobenemu od rezimskih medijev ne zdi izguba suverenosti, da noben ne j... slovenskega pm? :) to je vecja izguba suverenosti kot fire sell telekoma...:)
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2451729] 02.09.14 23:13 · odgovor na: simona2 (#2451728)
Odgovori   +    0
[simona2]
> [velikipok]
> Sorry, ne morem si kaj, da ti dam globoko in popolnoma prav, kljub temu, da sem že zaključil najino debato. Ampak popolnoma enako velja tudi za posameznikov boj z mediji. :)
> Sedaj pa res spat. Teden bo še naporen. Čakam kdaj bo imel Cmeravi toliko jajc, da bo čimprej sestavil vlado (prej kot Juncker svojo) in preklical predlog/soglasje Bartuškovi. Sicer je res mona in sirotek. Nekaj se usaja, pa nima jajc, da bi to speljal. In tak naj nam vlada?!
Ej, to za Cerarja je pa ziva resnica... Mene je skor kap, nekaj se repenci, pol klice junckerja, pol ga ta ocino pelje scat... In pol kaj? A je suveren vladar, al ga je juncker po riti, ali pa se je z njim nekaj zmenil in zdaj laze volivcem? Materpes... To pa se nobenemu od rezimskih medijev ne zdi izguba suverenosti, da noben ne j... slovenskega pm? :) to je vecja izguba suverenosti kot fire sell telekoma...:)
Se strinjam, če rečeš A, reci še B, ampak proti B ženski nima veliko šans, vsaka od moških terja denar, ki ga on nima, Junker pa ga ima ;)
anon-203614 sporočil: 790
[#2451731] 02.09.14 23:15 · odgovor na: simona2 (#2451728)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-203614 02.09.2014 23:20
[simona2]
..., da noben ne j... slovenskega pm?
PM pomeni p.... materne? j... pa jebe? Grozno. (Sploh ne. V bistvu super.)
:) to je vecja izguba suverenosti kot fire sell telekoma...:)
reče se fire SALE. :)

In zakaj je to izguba suverenosti? Suverenosti koga ali česa? Če mora lokalna mafija prodati neko firmo, istočasno pa še vedno izsiljuje prebivalstvo na "njenem" območju - v čem oziroma za koga je tukaj izguba suverenosti?
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2451733] 02.09.14 23:23 · odgovor na: anon-203614 (#2451731)
Odgovori   +    0
[0701CITYX]
> [simona2]
> ..., da noben ne j... slovenskega pm?

PM pomeni p.... materne? j... pa jebe? Grozno. (Sploh ne. V bistvu super.)

> :) to je vecja izguba suverenosti kot fire sell telekoma...:)

reče se fire SALE.

In zakaj je to izguba suverenosti? Suverenosti koga ali česa? Če mora lokalna mafija prodati neko firmo, istočasno pa še vedno izsiljuje prebivalstvo na "njenem" območju -
v čem oziroma za koga je tukaj izguba suverenosti?
Za nikogar, kajti teritorij in kapital nista prenosljiva v nobeni družbi d.n.o.!
simona2 sporočil: 2.207
[#2451734] 02.09.14 23:25 · odgovor na: anon-203614 (#2451731)
Odgovori   +    0
Res sorry popravek sale:)

Joke,seveda, da ni prodaja telekoma nobena izguba suverenosti, ampak to pisejo vsi rezimski mediji, da je...
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2451738] 03.09.14 00:02 · odgovor na: simona2 (#2451734)
Odgovori   +    0
[simona2]
Res sorry popravek sale:)
Joke,seveda, da ni prodaja telekoma nobena izguba suverenosti, ampak to pisejo vsi rezimski mediji, da je...
Kako to misliš?
BlazVo sporočil: 2.599
[#2451755] 03.09.14 07:47 · odgovor na: simona2 (#2451714)
Odgovori   +    1
[simona2]
Zakaj ze? Tvoj interes je, da delajo cim bolje, da dajejo sluzbe, da placujejo davke, da razkrivajo nepravilnosti, da delajo svobodno, trzno, siroko stanje duha in okolja in pri tem sluzijo...
Hej kdo ? Mladina ? Nedeljec ? Delo ? Studio City ? Bo prej pekel zmrznil.

Strani: 1 2 3 4