Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Izvršba mogoča tudi na minimalno plačo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-284823 sporočil: 2.300
He,he,he!
Sedaj pa mi naj nekdo ,ki dobiva minimalno plačo pa še to neredno ali na obroke in mu bodo pobrali še 30% od česa bo pa živel in glavni neplačniki so pa ravno posledica neplačiča države same,ki sedaj zahteva od drugih to kar tudi sama zavestno počne?
Hja "revolucija" je levakom vse bližja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2434748

Strani: 1

anon-8865 sporočil: 3.125
[Glavni forum] Tema: Izvršba mogoča tudi na minimalno plačo
[#2434777] 22.07.14 11:58 · odgovor na: anon-284823 (#2434748)
Odgovori   +    27
[ctx]
He,he,he!
Sedaj pa mi naj nekdo ,ki dobiva minimalno plačo pa še to neredno ali na obroke in mu bodo pobrali še 30% od česa bo pa živel in glavni neplačniki so pa ravno posledica neplačiča države same,ki sedaj zahteva od drugih to kar tudi sama zavestno počne?
Hja "revolucija" je levakom vse bližja.
Zakaj bi vsi ščitili dolžnike?! Zame je UPNIK car. Dolžnik, pa čeprav na minimalcu, je dolžan. Zakaj ne bi bil obvezan plačati dolga? (Prej to je mantra levakov)
anon-212947 sporočil: 444
[Glavni forum] Tema: Izvršba mogoča tudi na minimalno plačo
[#2434804] 22.07.14 12:30 · odgovor na: anon-284823 (#2434748)
Odgovori   +    13
Zakone pišejo tisti, ki dobijo plačilo v celoti in na plačilni dan. Taki se ne zavedajo, da vsi plače ne dobijo, nekateri so srečni, da dobijo vsaj nekaj za silo......
anon-1670 sporočil: 14.712
[Glavni forum] Tema: Izvršba mogoča tudi na minimalno plačo
[#2434926] 22.07.14 14:55 · odgovor na: anon-284823 (#2434748)
Odgovori   +    0
[ctx]
He,he,he!
Sedaj pa mi naj nekdo ,ki dobiva minimalno plačo pa še to neredno ali na obroke in mu bodo pobrali še 30% od česa bo pa živel in glavni neplačniki so pa ravno posledica neplačiča države same,ki sedaj zahteva od drugih to kar tudi sama zavestno počne?
Hja "revolucija" je levakom vse bližja.
Na to bi mislil takrat, ko je vzel kredit oz. naredil kak drug dolg.

Ni normalno, da so doslej tisti z minimalno plačo lahko počeli karkoli pa jim nihče ni mogel prav nič.
anon-24983 sporočil: 7.885
[Glavni forum] Tema: Izvršba mogoča tudi na minimalno plačo
[#2434931] 22.07.14 15:01 · odgovor na: anon-284823 (#2434748)
Odgovori   +    0
[ctx]
He,he,he!
Sedaj pa mi naj nekdo ,ki dobiva minimalno plačo pa še to neredno ali na obroke in mu bodo pobrali še 30% od česa bo pa živel in glavni neplačniki so pa ravno posledica neplačiča države same,ki sedaj zahteva od drugih to kar tudi sama zavestno počne?
Hja "revolucija" je levakom vse bližja.
Ne bi jaz ravno tako posploševal. Lahko je recimo upnik tudi kdo, ki niti minimalne plače nima.
Recimo če ti nekomu posodiš denar, ali pa te prenese okoli, pa recimo potem izgubiš službo, pa onemu ne moreš pobrati nič, ker ima samo minimalno plačo ? Verjetno tudi to ni v redu.

Sicer se mi zdi, da namen ni ravno pospešitev izvršb, ker to nima veze. V bistvu čakaš, da prideš na vrsto za izvršbo, potem pa je samo še vprašanje ali je kaj vzeti ali ni nič. S hitrostjo pa to nima nobene veze.
Verjetno so to naredili zaradi bank, pa banke nimajo komu posojat denarja, tako pa bodo sedaj dobili nove stranke za kredite.

Strani: 1