Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
[pinpingvin]
Še vedno se ne zavedajo, da bodo osebno odgovarjali za storjeno krivico in da bo odškodnino, ki jo bo država izplačala Janši zaradi krivične obsodbe, država od njih izterjala
Še vedno jim ni jasno, da čez dve leti rudeča golazen ne bo več na oblasti in da je tisti cmerar zadnja lutka na vrvici družeta udbokućena in to zelo žalostna in tragična lutka, ki se bo prej kot v enem letu usrala in dobila zelo močen proliv in bo morala pod nujno na klinični, kot nekoč tisti pobiralec pasjih drekcev
Jaz pa upam, da bo Slovenija nekoč dobila odškodnino zaradi vse škode, ki jo je naredil in jo še dela janša.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2434396

Strani: 1

anon-224493 sporočil: 1.106
[Maj]
> [pinpingvin]
> Še vedno se ne zavedajo, da bodo osebno odgovarjali za storjeno krivico in da bo odškodnino, ki jo bo država izplačala Janši zaradi krivične obsodbe, država od njih izterjala
> Še vedno jim ni jasno, da čez dve leti rudeča golazen ne bo več na oblasti in da je tisti cmerar zadnja lutka na vrvici družeta udbokućena in to zelo žalostna in tragična lutka, ki se bo prej kot v enem letu usrala in dobila zelo močen proliv in bo morala pod nujno na klinični, kot nekoč tisti pobiralec pasjih drekcev

Jaz pa upam, da bo Slovenija nekoč dobila odškodnino zaradi vse škode, ki jo je naredil in jo še dela janša.
Jaz bi se na tvojem mestu vprašal, kaj je narobe z mano, da me ima za tri avtobuse forumašev na ignor listi. To je pravo vprašanje!!
linaprin sporočil: 771
čas vnosa: 21.07.14 19:13
[Maj]
> [pinpingvin]
> Še vedno se ne zavedajo, da bodo osebno odgovarjali za storjeno krivico in da bo odškodnino, ki jo bo država izplačala Janši zaradi krivične obsodbe, država od njih izterjala
> Še vedno jim ni jasno, da čez dve leti rudeča golazen ne bo več na oblasti in da je tisti cmerar zadnja lutka na vrvici družeta udbokućena in to zelo žalostna in tragična lutka, ki se bo prej kot v enem letu usrala in dobila zelo močen proliv in bo morala pod nujno na klinični, kot nekoč tisti pobiralec pasjih drekcev

Jaz pa upam, da bo Slovenija nekoč dobila odškodnino zaradi vse škode, ki jo je naredil in jo še dela janša.
Od koga odškodnina? Od marsovcev?

Strani: 1