Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178479 sporočil: 18.832
[picikato]
> [Aleister]
> > [picikato]
> > > [Aleister]
> > > > [picikato]
> > > > Dokument, ki ga je predsednik SDS Janez Janša predstavil je nastal.ob neznanem času na neznanem kraju in na neznan način.
> > > > S to korupcijsko stranko itak ne bo šla nobena poštena stranka v koalicijo in zato se absolutno nima smisla z njo obremenjevati vse dokler se ne otrese PLP piramide lepljivih papkov. Njen edini luzerski program s katerim obvladujejo SDS je, da spravijo kriminalca iz zapora ne pa prihodnost Slovenije.
> > >
> > > Slovenija nima prihodnosti z levaki, razen če misliš, da je prihodnost to, da postanemo drugo Kosovo.
> >
> > Me ne zanima kaj neki si o prihodnosti Kosova misli jajcevodnik, ki sedi med kriminalci, ko niti slučajno ne sme v zaporu gostiti nobenega demokratično izvoljenega predstavnika iz druge države. To je naloga legitimno izvoljenih predstavnikov oblasti.
> > www.nekdanji-pv.gov....index.html
>
> Seveda te zanima, saj si mi poslal sliko o svojem zanimanju.

Zanimanje na sliki je tvoja prihodnost in ne moja.
Seveda, ti sploh prihodnosti nimaš.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2430062

Strani: 1

anon-184333 sporočil: 4.775
[Aleister]
> [picikato]
> > [Aleister]
> > > [picikato]
> > > > [Aleister]
> > > > > [picikato]
> > > > > Dokument, ki ga je predsednik SDS Janez Janša predstavil je nastal.ob neznanem času na neznanem kraju in na neznan način.
> > > > > S to korupcijsko stranko itak ne bo šla nobena poštena stranka v koalicijo in zato se absolutno nima smisla z njo obremenjevati vse dokler se ne otrese PLP piramide lepljivih papkov. Njen edini luzerski program s katerim obvladujejo SDS je, da spravijo kriminalca iz zapora ne pa prihodnost Slovenije.
> > > >
> > > > Slovenija nima prihodnosti z levaki, razen če misliš, da je prihodnost to, da postanemo drugo Kosovo.
> > >
> > > Me ne zanima kaj neki si o prihodnosti Kosova misli jajcevodnik, ki sedi med kriminalci, ko niti slučajno ne sme v zaporu gostiti nobenega demokratično izvoljenega predstavnika iz druge države. To je naloga legitimno izvoljenih predstavnikov oblasti.
> > > www.nekdanji-pv.gov....index.html
> >
> > Seveda te zanima, saj si mi poslal sliko o svojem zanimanju.
>
> Zanimanje na sliki je tvoja prihodnost in ne moja.

Seveda, ti sploh prihodnosti nimaš.
Čakanje, da kriminalec pride iz zapora ni nobena prihodnost. Razen če misliš, da je prihodnost to, da pošteni postanemo kriminalci.

Strani: 1