Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Nadgradnja ignor funkcije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Servis] Tema: Nadgradnja ignor funkcije
[#2420058] 01.07.14 19:11 · odgovor na: crt (#2420052)
Odgovori   +    1
[crt]
> > > [valsidalado]
> > > Ne želim si, da se forum sesuje zaradi mene.

> Tudi pa nisem nikjer rekel, da se bo forum sesul zaradi mene (kot pa to ti potvarjaš npr.), pač pa sem dejal, da se lahko sesuje zaradi tele nadgradnje

to seveda spet ne drzi, glej zgoraj.

daj se najprej postavi pred ogledalo in se zmeni sam s sabo, kaj bi rad povedal. bova potem nadaljevala, ce sploh bova. enjoy.
Vidva rabita prevajalca, nujno.

On bi tebi rad povedal, da je javni kapital v bistvu zasebni kapital davkoplačevalcev, ti pa njemu da je bedast, da si muke sam povzroča, in da te to prav nič ne sekira.

Komu naj zdaj izstavim fakturo za prevajanje... :-) Če kdo ni zadovoljen s prevodom, se seveda lahko pritoži :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2420058

Strani: 1

crt sporočil: 27.214
[Servis] Tema: Nadgradnja ignor funkcije
[#2420060] 01.07.14 19:12 · odgovor na: anon-207617 (#2420058)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Vidva rabita prevajalca, nujno.

On bi tebi rad povedal, da je javni kapital v bistvu zasebni kapital davkoplačevalcev, ti pa njemu da je bedast, da si muke sam povzroča, in da te to prav nič ne sekira.

Komu naj zdaj izstavim fakturo za prevajanje... :-) Če kdo ni zadovoljen s prevodom, se seveda lahko pritoži :-)
v celoti sem zadovoljen z mojo stranjo prevoda, za nagrado lahko prides po poDtaknjence malin :P
najobj sporočil: 31.926
[Servis] Tema: Nadgradnja ignor funkcije
[#2420070] 01.07.14 19:25 · odgovor na: anon-207617 (#2420058)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 01.07.2014 19:27
[NemirniTujec]
> [crt]
> > > > [valsidalado]
> > > > Ne želim si, da se forum sesuje zaradi mene.
>
> > Tudi pa nisem nikjer rekel, da se bo forum sesul zaradi mene (kot pa to ti potvarjaš npr.), pač pa sem dejal, da se lahko sesuje zaradi tele nadgradnje
>
> to seveda spet ne drzi, glej zgoraj.
>
> daj se najprej postavi pred ogledalo in se zmeni sam s sabo, kaj bi rad povedal. bova potem nadaljevala, ce sploh bova. enjoy.
Vidva rabita prevajalca, nujno.

On bi tebi rad povedal, da je javni kapital v bistvu zasebni kapital davkoplačevalcev, ti pa njemu da je bedast, da si muke sam povzroča, in da te to prav nič ne sekira.

Komu naj zdaj izstavim fakturo za prevajanje... :-) Če kdo ni zadovoljen s prevodom, se seveda lahko pritoži :-)
... ja, ker na totem forumu vsi dobro vemo, da kapital, s katerim se financira javni sektor, z zasebnim kapitalom davkoplačevalcev nima nič, kakor tudi beseda davkoplačevalec nima nič s tistimi, ki z zasebnim kapitalom plačujejo davke ...

P.S.: beseda davek izhaja iz besede daviti, beseda daviti pa ima več pomenov, tako da ne bi zdaj o njej ...

Strani: 1