Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.825
[janeztomazic]
> [janeztomazic]
> > [0513ANITO]
> > > [vrac]
> > > > [Fin22222]
> > > > Jasno je, da kupuješ firmo za to, da boš z njo zaslužil, pa naj bo to tujec ali domačin.
> > > >
> > > > Financam se pa na kilometer daleč vidi, da so tujim kupcem zelo naklonjeni.
> > > >
> > > > To, kar je naredi Ring, jim je vse OK. Če pa bi isto naredil nek slovenski "kupec", bi ga na naslovnici vsak dan pribijali na križ kot največjega tajkuna, ki je Helios kupil z denarjem Heliosa...
> > >
> > > Seveda, gajžla tujca očitno bolj prija. Sicer ima pa Dragonja prav. Kdor je včeraj gledal delavsko predstavnico Heliosa na Studiu City, ko so ji avstrijski lastniki prepovedali javno nastopanje, mu je jasno, da tukaj nekaj zelo smrdi... Tuji lastniki se v tem primeru obnašajo kot okupacijska oblast...
> >
> > Normalno, da so ji prepovedali gobezdati naokoli o poslovnih skrivnostih podjetja Helios.
> >
> > Da pa bi ji prepovedali javno nastopanje je pa navadna laž.
>
> Jah, jst sem nekje na Primorskem sedel v kuhinji, pa so mi govorili, kako bodo Fructal odpeljali v srbijo pa to, postregli so mi s sokom. Iz Eurospina italijanskega porekla. Pa sem vprašal, ali ne podpirajo domačih proizvajalcev breskev pa to.
>
> Malo smo s debelo spogledali in nehali z nacionalnim intersom....

No ja, delničarji Heliosa zihr niso med tistimi, ki bi se pritoževali. Tudi delničarjem Letrike se bo - ko bo denar nakazan - samo smejalo...
Kakšen mora biti šele smeh delničarjev, ki so svoj delež v Merkurju pravočasno prodali Binetu Kordežu.