Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Alexbond007 sporočil: 969
Zadnja sprememba: Alexbond007 15.05.2014 12:09
VIR: Slavoj Žižek

"Kot sem bral, je Janša sprejel sodbo in jo BO UPOŠTEVAL - se pravi, bo šel sedet. Jo pa ne SPOŠTUJE. Tudi meni se zdi INDIČNA sodba kretenizem. Naj mu DOKAŽEJO, da je dobil denar, saj je v času računalniških bančnih zapisov to mala malica! Drugače pa, bom pretiraval: tudi sam sem že komu rekel (obljubil), da ga bom ubil, pa sem po tej indični logiki že morilec? Jokati (g. Horvat), ker sodbe Janša NE SPOŠTUJE, je pa res pod nivojem filozofa!

Da podkrepim še svojo politično orientiranost v izogib brezplodnih kontraodgovorov: Janše do sedaj na volitvah še nikoli nisem volil! Zadnji, ki je dobil moj glas je bil g. Pahor.

Enostavno: Ne želim imeti sodstva, ki nekoga OBSODI, ker je na NEZNANEM kraju, ob NEZNANEM času, skratka, v NEZNANIH okoliščinah, dobil OBLJUBO, ej, OBLJUBO podkupnine! Torej po kmečko: sodstvo je nekoga obsodilo BREZ DOKAZOV! Ne, s tem se pa ne morem strinjat! Naj vsak pomisli: Kaj pa, če bi se to MENI ZGODILO!?
Še enkrat: NAJ MU DOKAŽEJO (pa ne z indici!), pa bo mir! Kako bi pa moralo biti, kadar gre v sodstvu ZA DVOM, pa vsi vemo! Pa je bilo tako? NE! Edini logični zaključek: torej je sodba POLITIČNA."



Hja, tudi Slavoj Žižek si upa pošteno in odkrito povedati, kaj si misli o tej "kozlovski sodbi v Višnji gori", čeprav mu Janša sicer niti najmanj ne diši.

Ravno tako, kot npr. Matevž Krivic in Aleksander Čeferin, ki sta vse prej kot desno orientirana. Vendar jima pravniška kredibilnost preprečuje, da bi ostala tiho ob takemu skrpucalu od sodbe Masleševih režimskih sodnikov, ki jih "indicni krog" in izpričano sovraštvo do Janše pripelje do obsodilne sodbe.