Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Če živite z njim, ga kupite, sicer pa najemajte

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-184692 sporočil: 122
Omislili smo si ga letos, po par letih bivakiranja v kombiju z improvizirano posteljo. Zmaga, prava zmaga je avtodom. Morda bi bilo smiselno narediti tudi kratko raziskavo oz. pregled, kaj se dobi na trgu rabljenih avtodomov. Mi smo za letnik 2002, alkoven dolg slabih pet in pol metrov (želeli smo majhen AD), lepo opremljen in res lepo ohranjen odšteli 14.500 evrov. In če se mi zahoče, da ga po par letih prodam, ne bom izgubil kaj dosti.
Je pa res, da je avtodom za tiste, ki ga ne uporabljajo redno (beri vsaj vsak drugi vikend na poti, plus vsaj en daljši dopust letno), res izguba denarja.
Če pa (skoraj) vsak prosti čas želiš izkoristiti za izlet ali karatek dopust, pa je avtodom popolna zmaga ... vse je na svojem mestu, dopolniš zalogo hrane, natočiš vodo in na pot. Priporočam.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2389379

Strani: 1

chef sporočil: 2.986
[Avto] Tema: Če živite z njim, ga kupite, sicer pa najemajte
[#2389415] 13.05.14 11:11 · odgovor na: anon-184692 (#2389379)
Odgovori   +    7
Kot sem ga jaz izkusil je lastniški avtodom za tiste, ki jim je to way of living oziroma jim to pozneje postane. Kot jadrnica. Sicer pa si z obema kar dosti omejen, tudi stroškov je dosti, zato na koncu pa postaneš ujetnik lastnega avtodoma ali jadrnice ;) Ali apartmaja na Krku :)
XVISO sporočil: 1.518
[Avto] Tema: Če živite z njim, ga kupite, sicer pa najemajte
[#2389588] 13.05.14 14:38 · odgovor na: anon-184692 (#2389379)
Odgovori   +    1
"če se mi zahoče ga prodam" je pobožna želja. Lani se je v SLO prodalo 100 novih in 100 starih Avtodomov, tako da je lahko prodaja kar zanimiva (beri: dolgotrajna).

Strani: 1