1 ura
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
13 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
13 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: kako izbrisati svoje objave in uporabnisko ime

Strani: 1 2

anon-207617 sporočil: 6.899
[#2379738] 28.04.14 12:44 · odgovor na: Gustl (#2379732)
Odgovori   +    0
[Gustl]

Niti najmanjše. Prej v smer, da bi tudi povsod drugod samo plačniki.
Kurc pol, moral sem probat :-)

Vas pa razumem, da je pač treba najt EUR, ne pa obisk, ki EUR ne prinaša. Iz tega vidika se veselim trenutka, ko bo komentiranje nasploh možno samo za plačnike.

Pomoje bo število naročnin precej naraslo, posebej če boste pametno postavili neko mini naročnino samo za opcijo komentiranja.
Gustl sporočil: 13.678
[#2379745] 28.04.14 12:50 · odgovor na: anon-207617 (#2379738)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [Gustl]
>
> Niti najmanjše. Prej v smer, da bi tudi povsod drugod samo plačniki.

Kurc pol, moral sem probat :-)

Vas pa razumem, da je pač treba najt EUR, ne pa obisk, ki EUR ne prinaša. Iz tega vidika se veselim trenutka, ko bo komentiranje nasploh možno samo za plačnike.

Pomoje bo število naročnin precej naraslo, posebej če boste pametno postavili neko mini naročnino samo za opcijo komentiranja.

To vse bo prišlo na vrsto, ko bo čas za metered paywall. Tam bralec sam odloča, kaj bo bral, posledično bo treba uredit sistem, kdo lahko piše kam, koliko časa in morda tudi za koliko denarja.

Sicer vlada precejšnje nerazumevanje med "možnostjo pisanja" in "pravico pisanja", še posebej, ko naročnik konča v čakalnici. Ampak to niti ni nekaj zelo novega.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2379751] 28.04.14 12:53 · odgovor na: Gustl (#2379745)
Odgovori   +    0
[Gustl]

Sicer vlada precejšnje nerazumevanje med "možnostjo pisanja" in "pravico pisanja", še posebej, ko naročnik konča v čakalnici. Ampak to niti ni nekaj zelo novega.
ROFL :-))))))))))

Made my day.
anon-184513 sporočil: 3.006
[#2380512] 28.04.14 19:37 · odgovor na: Gustl (#2379745)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 28.04.14 19:03
[Gustl]
Sicer vlada precejšnje nerazumevanje med "možnostjo pisanja" in "pravico pisanja", še posebej, ko naročnik konča v čakalnici. Ampak to niti ni nekaj zelo novega.
Lepo bi bilo, če bi prej opozorili na možnost čakalnice.
Zakaj se človek, kar na lepem znajde v čakalnici?

!Vaša objava je bila uvrščena v čakalnico.
!Po pregledu s strani administratorjev bo, če bo vse OK, uvrščena v forum.
!Ko se to zgodi, boste prejeli obvestilo po emailu.

Čemu vse to?
Gustl sporočil: 13.678
[#2380514] 28.04.14 19:40 · odgovor na: anon-184513 (#2380512)
Odgovori   +    0
[odlocno]
> [Gustl]
> Sicer vlada precejšnje nerazumevanje med "možnostjo pisanja" in "pravico pisanja", še posebej, ko naročnik konča v čakalnici. Ampak to niti ni nekaj zelo novega.

Lepo bi bilo, če bi prej opozorili na možnost čakalnice.
Zakaj se človek, kar na lepem znajde v čakalnici?

!Vaša objava je bila uvrščena v čakalnico.
!Po pregledu s strani administratorjev bo, če bo vse OK, uvrščena v forum.
!Ko se to zgodi, boste prejeli obvestilo po emailu.

Čemu vse to?
Danes so neke tezave. Urejeno...

forum.finance.si/?m=...564&single
anon-184513 sporočil: 3.006
[#2380515] 28.04.14 19:41 · odgovor na: Gustl (#2380514)
Odgovori   +    0
Ok, hvala.

Strani: 1 2


vm-qetesh