Zasebnost
3 ure
Nadaljevanje modelne uspešnice 1
3 ure
Trend električnih avtov v podjetjih še vedno močan
3 ure
Kako so evropskim mestom podjetniške inovacije pomagale pri izzivih urbane mobilnosti
4 ure
Najbolj brani članki danes
5 ur
Kje gradijo najcenejše jedrske elektrarne, kje najdražje in kje bo Slovenija? 3
6 ur
Bi moral prodati Nvidio? "UI je zdaj malo precenjen, dolgoročno pa podcenjen"
6 ur
Top službe – Novartis, Spar, Terme Olimia, Petrol, Hidria, Pipistrel, Corwin ...
9 ur
Med prvo deseterico najboljših plač večina podjetij v lasti tujcev
9 ur
Umetna inteligenca bo postala pomemben deležnik v poslovnem okolju
9 ur
Fantje igrajo monopoli 5
9 ur
Štiri milijone evrov izgube v UKC Maribor v prvih treh mesecih zdravniške stavke 2
9 ur
Digitalne tehnologije pocenijo kmetovanje in preprečijo prepire na kmetiji
9 ur
Enostavna in prilagodljiva mobilnost brez lastniških obveznosti (PRO)
9 ur
Dunajska Addiko Bank sporoča, da srbska Alta Pay krši prevzemno zakonodajo 2
10 ur
V petek vendarle objava razpisa za naložbe podjetij iz premogovnih regij
10 ur
Neuradno o davčnih spremembah: višjih neto plač za vse ne bo, nekaj bo popravkov pri nagrajevanju delavcev 4
11 ur
ECB: Finančna stabilnost je boljša, šibki člen so poslovne nepremičnine
11 ur
ASML in TSMC bi v primeru napada Kitajske na Tajvan lahko onesposobila stroje za čipe 2
12 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
12 ur
Tako so člani sveta agencije za energijo na seji zagovarjali zaračunavanje omrežnin po novem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.971
[Glavni forum] Tema: Janković porazil Bratuškovo!
[#2378724] 26.04.14 13:30 · odgovor na: (#2378604)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 26.04.2014 13:41
[Petunija1]
> [BlazVo]
> > [Petunija1]
> > Zoki je poskrbel, da ima ta vikend tudi druga polovica Slovenije razlog za praznovanje. Hvala Zokiju!
>
> Ne vem, zakaj bi druga polovica imela razlog za praznovanje. Komunisti se razmnožujejo tako, da jebejo drug drugega. To samo pomeni, da jih bo še več.
>
> ZJ je itak povedal, da je zmagal zato, da bodo spet upali peti "hej brigade".
>
> Mala tolažba je to, da ne bo več treba gledati AB, pa še to ni ziher.
>
> PS - pa še to, da se je dokončno izkazalo, kakšen politični idiot je v resnici Virant
Kaj je razlog za praznovanje? Kučan postaja irelevanten. Osebno se je angažiral, prav tako njegovi zvesti pudlji, medijski spini v podporo Alenki so leteli iz vseh strani, pa ni zadostovalo. Pred enim letom še, danes ne več. Nič več ne bo tako kot je bilo.

Seveda je v politiki vse mogoče in morda bodo skušali to vladno barko še enkrat več zakrpati, ampak voda vdira vanjo iz vseh strani, The End is near. Čeprav, ko sem včeraj gledala Alenko, ko jo je po razglasitvi rezultatov Jankovič zvlekel na oder in se mi je za milisekundo celo zasmilila ko se je komaj zadrževala in potem "dragemu Zoranu" povedala, da bo moral sam pojesti drek, ki ga je zakuhal, se mi to ne zdi prav verjetno.

In nič mi ne bo prineslo večjega zadovoljstva, kot padec te nesposobne vlade, razen morda tistega trenutka, ko bo Virantu izstavljen račun za vso škodo, ki jo je v pičlih 3 letih povzročil tej državi.
... čuj, ker sem tukaj forum.finance.si/?m=...970&single opazil, da si me obtožila, da jaz forumaše - to delam nekaznovano in celo ob odobravanju adminov - zmerjam s kreteni, se ziher lahko še malo dodatno potrudiš in poiščeš vsaj en post, kjer sem nekega konkretnega forumaša v nekem konkretnem postu zaradi neke konkretne neumnosti ozmerjal s kretenom ... jebiga, Črt nima prav nobenega razumevanja za temeljne potrebe - da ne rečem pravice, ker bi to bilo rahlo pretiravanje - forumskega malega človeka in je zato tam prepira ... ups, komentiranje onemogočil, pa te zato moram zmotiti pri proslavljanju in čisto na drugem mestu povprašat po zdravju ...

P.S.: če za amorfno množico dežurnih forumskih kretenov, ki cele dneve dobesedno dežurajo na totem forumu in svojim ignoriranim forumskim sovražnikom talajo minuse in svojim prijateljem pluse, ob tem pa tega svojega "mnenja" ne zmorejo argumentirati niti z eno samo besedo, imaš kakšen ustreznejši izraz kot dežurni forumski kreten, mi ga zaupaj in ti obljubim, da ga bom v prihodnje z veseljem uporabljal ... evo, pa še to me zanima, ko smo glih pri zmerjanju ... čuj, kaj je pravzaprav narobe z vami janšajzerji, če pa z nami komunajzarji ni nič narobe in se vsaj jaz - ni mi glih najbolj jasno, kako sem se kvalificiral, ampak ni važno - čisto nič ne pritožujem, sploh ker vidim, do so vsegliharji resnični sovražniki slovenskega naroda ... aja, in da ne pozabim, čestitam za zmago ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2378724

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.631
[Glavni forum] Tema: Janković porazil Bratuškovo!
[#2378886] 26.04.14 17:41 · odgovor na: najobj (#2378724)
Odgovori   +    3
[najobj]
P.S.: če za amorfno množico dežurnih forumskih kretenov,...
Ne žali. Naslednjič greš v čakalnico. Lp, Gustl

Strani: 1