Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-325622 sporočil: 324
čas vnosa: 26.03.14 13:38
[toka]
Aja še to bi dejal.

Podjetniki in Pliberšek naj se vprašajo kaj bi radi. Jaz moram priznati, da tako zmedenega naroda kot je Slovenski še nisem videl. Resnično. Mi smo dejansko kot kura brez glave, ki panično teče naokrog in jo seveda nihče ne jemlje resno saj vsak ve da bo v loncu končala.

Kjerkoli sem po Evropi poslovno hodil sem opazil kako zelo strateško razmišljajo po podjetjih in državah. Recimo Skandinavci so zanimivi. Ob krizah sploh ne zganjajo nobene panike, bi si človek mislil, da imajo čisto običajen dan. Se vsedejo in predebatirajo kako naprej. Inpotem to naredijo !

Naj še enkrat ponovim. Kaj bi podjetniki in Pliberšek radi ?

1. Pravi manj birokracije, nižje davke... povsem logične in pravilne ugotovitve.

2. ali je možno pričakovati, da bo to doživel od kominističnih tepcev v PS, protestniških strank,... mislim, da je nemogoče

3. ali bo to dočakal z SDS. Mogoče, mogoče ne.

4. torej je edina ugotovitev, da potrebujemo močno liberalno stranko.

5. jo imamo ? NE

6. Kaj potrebujemo ? Do naslednjih volitev 5 do 10 milijonov evrov ( kar je za npr. 5000 podjetij 2000 evrov ) in kader ( Šuštaršič, lahko mogoče Kraljič, in drugi mlajši ekonomisti )
Bravo!
***** (-)

Minus je namenjen Kraljiču. Kje si njega našel?

Si za Pliberšek ? Ali bomo samo jokali. Organiziraj sestanek v GZS, ki jo plačuješ, daj na dnevni red to temo in zadevo startaj.

Nisi za ? Potem nehaj jokati kot otrok in delaj po partijskih navodilih stricov iz ozadja !

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2357828

Strani: 1

anon-19718 sporočil: 3.853
A ni on tudi bolj liberalno usmerjen ? Vidiš, kako težko je v Sloveniji normalen kader najti.

Strani: 1