Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
Zadnja sprememba: anon-101299 26.03.2014 11:35
[najobj]
> [cccp]
> > [Viewer]
> > Dolg tekst - sem kar s CTRL+F iskal, če je kje omenil Forum 21, pa Kučana pa LDS pa Bratuškovo...
> >
> > Kot mačka okrog vrele kaše, še en vseglihar, ki si ne upa reči bobu bob.
> >
> > Niso vsi isto krivi, g. Pliberšek, in ne zavzemajo se vsi za iste stvari.

> Ja eni kekci se ukvarjajo z arhivi..

... eh, toti eni kekci, ki se ukvarjajo z arhivi, pač živijo od enih drugih kekcov, ki celo svoje življenje živijo v "arhivih" ... jebiga, biznis je biznis in od nečesa je treba živet, ko smo glih pri tem, kaj bomo Slovenci pustili otrokom in vnukom oziroma kako bomo živeli jutri ...

Tisti kekci knjige prostovoljno kupujejo,gnoj komunistične propagande pa mormo zakonsko plačevat s štromom...

Kako kaj toti konec? Napredujete? Baje prihaja društvo modelarjev iz Skadra na toti aeroport.Prečital v Zeri i populit včeraj

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2357615

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 26.03.2014 11:46
[sivi pinot barique]
> [najobj]
> > [cccp]
> > > [Viewer]
> > > Dolg tekst - sem kar s CTRL+F iskal, če je kje omenil Forum 21, pa Kučana pa LDS pa Bratuškovo...
> > >
> > > Kot mačka okrog vrele kaše, še en vseglihar, ki si ne upa reči bobu bob.
> > >
> > > Niso vsi isto krivi, g. Pliberšek, in ne zavzemajo se vsi za iste stvari.
>
> > Ja eni kekci se ukvarjajo z arhivi..
> ... eh, toti eni kekci, ki se ukvarjajo z arhivi, pač živijo od enih drugih kekcov, ki celo svoje življenje živijo v "arhivih" ... jebiga, biznis je biznis in od nečesa je treba živet, ko smo glih pri tem, kaj bomo Slovenci pustili otrokom in vnukom oziroma kako bomo živeli jutri ...
Tisti kekci knjige prostovoljno kupujejo,gnoj komunistične propagande pa mormo zakonsko plačevat s štromom...

Kako kaj toti konec? Napredujete? Baje prihaja društvo modelarjev iz Skadra na toti aeroport.Prečital v Zeri i populit včeraj
... čuj, друже Сиви ... evo, naj me kura brcne, da če bi Pavlov živel danes, bi on pogojni refleks ziher preučeval na tebi ...

Strani: 1