6 min
Po Ljubljani vozi 25 novih električnih mercedesov
13 min
Britanski premier Keir Starmer napovedal odstop
15 min
Italija Nemčiji odpira vrata v skupni razvoj bojnega letala šeste generacije
34 min
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
3 ure
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
4 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
4 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
8 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
8 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
8 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
8 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
8 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
8 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
8 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
15 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
18 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca

Strani: 1 2

anon-275629 sporočil: 1.493
[#2335740] 21.02.14 12:13 · odgovor na: (#2335526)
Odgovori   +    4
Pri čemer pa se je treba zavedati, da bodo odpori proti spremembam veliki!
anon-217896 sporočil: 3.961
[#2335741] 21.02.14 12:15 · odgovor na: anon-251880 (#2335573)
Odgovori   +    10
Kolikor Hauca poznam, se ne bo sel s Kovacicem pretepat, ko ga sreca na cesti. Ko hauc tozbo vlozi, lahko govori kar ga je volja, saj ve, da gre postopek v pravo smer.
Prpa, ane Kovacic? Najbolje, da se izpoves ljuctvu, sodiscu itak ni v interesu, da spregovoris.
anon-217896 sporočil: 3.961
[#2335747] 21.02.14 12:20 · odgovor na: anon-238577 (#2335654)
Odgovori   +    5
Da, mene so tudi posodile tako cez palec 20-30 meljonov.
Prava razmetacina vsem in vsakomur, ne glede na barvo, lol, da ne recem kaj hujsega.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2335752] 21.02.14 12:26 · odgovor na: (#2335666)
Odgovori   +    2
[BatonFin]
Pa saj nikjer na svetu ni bilo drugače, vse banke so bile navite do konca in še več.

Ko poslušam tiste bankirje govoriti pred tistimi butalci skupščinskega odbora se čudim, kako so takšni brihtneži lahko tako zavozili.

Ko pa preberem tvoj komentar, pa se mi kr spontano utrga: "Butci pa taki..."
misliš da so glavni ameriški bankirji pred njihovim kongresnim odborom povedali kaj drugega?
anon-293460 sporočil: 457
[#2335773] 21.02.14 12:55 · odgovor na: anon-237417 (#2335504)
Odgovori   +    2
[ZOVO6507]
Če operira z imeni lahko škodi njegovemu zdrtavju. Eden ki je leta 92 preveč govoril in imel na svoji strani precejšen del volilnega telesa nas že 22 let gleda iz nebes.
Če se dober spomnem je bilo 18%. Pa še dons mi ni jasno, da je tak odstotek tistih z najnižjim IQ.
anon-280035 sporočil: 121
[#2335782] 21.02.14 13:02 · odgovor na: premza (#2335543)
Odgovori   +    1
[premza]
>Ko bo čas, bom razkril elektronska sporočila s povsem konkretnimi zahtevami, ki so mi jih pošiljali določeni vplivni ljudje. Z vidika zgodovinskega spomina bo vsekakor zanimivo branje.

>A se vsi hecate ? Naj sodišče in policija to od njega zahtevata per takoj.

Katera policija, katero sodišče? A njihovo?

To, da ti vplivni ljudje pošiljajo kar elektronska sporočila, kaže na njihovo popolno nedotakljivost. Lahko bi pošiljali tudi od notarja potrjene grožnje, pa se jim ne bi nič zgodilo. Itak so nedotakljivi.
Če pa kdo samo pomisli, da bi kaj pisnil, pa dobi metek v glavo, ali pa naredi samomor, če ima pa srečo pa dobi zgolj lekcijo "državljanske" vzgoje, ki jo z malo dodatne sreče celo preživi.

Lahko samo ugibam, iz katerega časa izhajajo ti vplivneži...
Čisto mimogrede: taki 'vplivneži' obstajajo v vsakem času, v vsakem sistemu, v vsakem okolju! Vprašanje je samo v kakšni obliki.

Kakršno koli drugačno razmišljanje je samo popolna nezainteresiranost, zatiskanje oči ali 'zavaravanje neprijatelja'!
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2335792] 21.02.14 13:11 · odgovor na: (#2335774)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-238577 21.02.2014 13:11
[BatonFin]
> [fibonaci]
> > [BatonFin]
> > Pa saj nikjer na svetu ni bilo drugače, vse banke so bile navite do konca in še več.
> >
> > Ko poslušam tiste bankirje govoriti pred tistimi butalci skupščinskega odbora se čudim, kako so takšni brihtneži lahko tako zavozili.
> >
> > Ko pa preberem tvoj komentar, pa se mi kr spontano utrga: "Butci pa taki..."
>
> misliš da so glavni ameriški bankirji pred njihovim kongresnim odborom povedali kaj drugega?

Nevem, njih nisem poslušal. Po tvojem odgovoru sodeč, lahko predvidevam kaj so jim povedali .... lp
saj ne da profesionalna nesposobnost ne bi imela nič pri propadu bank, samo da ni edini razlog, niti najpomembnejši.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2335793] 21.02.14 13:11
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-184333 21.02.2014 13:17
Na vprašanja o tožbah pa mi odgovarja, da iz njih tako ali tako ne bo nič in da jih je vložil le zato, ker so to od njega zahtevali drugi.

Tudi Hauca je treba takoj odpustit in postaviti pred sodišče, ker s svojim početjem dela še naprej škodo vsem na račun 100.000 pokradenih delničarjev. Za tako destruktivno početje prejema od nore države plačo da te kap. Kateri državni aparatčik mu je sploh podelil licenco za to kar počne ? Toti tip nima pojma o bančništvu, samo drek meša kot njegov predhodnik.
anon-293460 sporočil: 457
[#2335795] 21.02.14 13:13
Odgovori   +    4
Kovačič: Hauc mi pravi, da tožbe vlaga, ker tako hočejo drugi

Jasno, ker sam jih ne bi. Vrana vrani ne izkluje oči. Banda pokvarjana bankirska!!!
anon-294211 sporočil: 281
[#2335805] 21.02.14 13:30 · odgovor na: anon-256011 (#2335509)
Odgovori   +    1
Trojka bi to vse hitro rešila, a kaj ko nimamo te sreče.....Dobro jutro! A ti še vedno bereš stare številke Demokracije in poslušaš stare janševe govore? Janša (in "mladoekonomisti" starih štosov že kar nekaj mesecev ne govori več, saj trojka sedaj polaga račune za napačne odločitve.
anon-256011 sporočil: 3.436
[#2335813] 21.02.14 13:38 · odgovor na: anon-294211 (#2335805)
Odgovori   +    0
[aja?]
Trojka bi to vse hitro rešila, a kaj ko nimamo te sreče.....Dobro jutro! A ti še vedno bereš stare številke Demokracije in poslušaš stare janševe govore? Janša (in "mladoekonomisti" starih štosov že kar nekaj mesecev ne govori več, saj trojka sedaj polaga račune za napačne odločitve.

Trojka uspešno zniža javni sektor. Trojka uspešno zniža pokojnine. Trojka uspešno zniža brezplačno zdravstvo.
Drugega pa si ne želim!
anon-169261 sporočil: 1.078
[#2335815] 21.02.14 13:39
Odgovori   +    3
Priporočam - čimprej na plan z imeni in z njimi povezanimi dejanji.
Naj že končno nekdo zakotali to kepo, polno skrivnosti, po klancu navzdol,
in da slovenci končno malo zadihamo.
Zatohlost slovenske politike je namreč že prav uničujoča.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#2335833] 21.02.14 13:57
Odgovori   +    0
čas vnosa: 21.02.14 13:03
banksterji pač
jurijjurij sporočil: 4.944
[#2335848] 21.02.14 13:59
Odgovori   +    11
čas vnosa: 21.02.14 10:09
"Ko bo čas, bom razkril elektronska sporočila s povsem konkretnimi zahtevami, ki so mi jih pošiljali določeni vplivni ljudje," napoveduje nekdanji šef NKBM Matjaž Kovačič
Aaahhhhhhhh yebogabogdagayebo, zdej pa opravičevanje, nakladanje, prenašanje krivde in iskanje nekih drugih krivcev. Bebo Kovačičev še zdaj ne razume, da je bil ON predsednik uprave in da je ON objektivno in subjektivno odgovoren za stanje, ne glede na to, če so mu razni vplivneži in strici iz ozadja "pošiljali" čudne zahteve. Tudi če se z zahtevami nadzornikov ni strinjal, je imel 2 možnosti: delati po svoji vesti (in odgovarjati), ali pa zaradi pritiskov odstopiti s položaja. Ampak ne, direktorski folteljček je sladek, topel, ugleden, pomemben, dobro plačan in je bebo raje malo upogibal hrbetnico. Zdaj pa jih bo dobil po pičqui, upam.

PS.
Pa menda ga "toplo" pozdravlja tudi 100000 malih delničarjev.
anon-293951 sporočil: 1.660
[#2335849] 21.02.14 13:59
Odgovori   +    2
čas vnosa: 21.02.14 09:49
naj pove imena ki so vpliva na slabe odločitve
anon-297107 sporočil: 330
[#2335869] 21.02.14 14:09
Odgovori   +    0
Če še boš živ
anon-10204 sporočil: 684
[#2335895] 21.02.14 14:45
Odgovori   +    1
Matjaž, ali misliš, da boš z "elektronskimi sporočili" koga prastrašil in te bo za to ščitil ???
anon-156169 sporočil: 231
[#2335896] 21.02.14 14:45
Odgovori   +    2
Pridemo v MB po denar za zbrisane delnice, pa še Predina povabimo, da pokaže pesti. :)
anon-10204 sporočil: 684
[#2335903] 21.02.14 14:50
Odgovori   +    1
Hauc naj bi takoj ob prihodu na NKBM sprejel pravilnik, po katerem se vsa elektronska sporočila starejša več kot dve leti avtomatsko brišejo! Če je to res je to kriminal!!!
anon-293268 sporočil: 1.693
[#2335938] 21.02.14 15:49 · odgovor na: jurijjurij (#2335848)
Odgovori   +    1
[jurijjurij]
>"Ko bo čas, bom razkril elektronska sporočila s povsem konkretnimi zahtevami, ki so mi jih pošiljali določeni vplivni ljudje," napoveduje nekdanji šef NKBM Matjaž Kovačič

Aaahhhhhhhh yebogabogdagayebo, zdej pa opravičevanje, nakladanje, prenašanje krivde in iskanje nekih drugih krivcev. Bebo Kovačičev še zdaj ne razume, da je bil ON predsednik uprave in da je ON objektivno in subjektivno odgovoren za stanje, ne glede na to, če so mu razni vplivneži in strici iz ozadja "pošiljali" čudne zahteve. Tudi če se z zahtevami nadzornikov ni strinjal, je imel 2 možnosti: delati po svoji vesti (in odgovarjati), ali pa zaradi pritiskov odstopiti s položaja. Ampak ne, direktorski folteljček je sladek, topel, ugleden, pomemben, dobro plačan in je bebo raje malo upogibal hrbetnico. Zdaj pa jih bo dobil po pičqui, upam.

PS.
Pa menda ga "toplo" pozdravlja tudi 100000 malih delničarjev.
O teh stricih iz ozadja priporočam branje intervjua v časniku Večer, tu neke besede manjkajo.
Čuden seznam je to, četudi seveda brez imen.
anon-244484 sporočil: 3.467
[#2335976] 21.02.14 16:51
Odgovori   +    0
....lahko se zgodi, da ne bo samo "Predina fasal"....
anon-7972 sporočil: 382
[#2336060] 21.02.14 20:45
Odgovori   +    1
Na dan z imeni in to cim preje in morda ne bos sedel sam. Sicer pa g.Kovacic bili ste na polozaju kjer ste odlocali, za svoje delo ste bili ustrezno nagrajevani in za rezultate svojega dela odgovarjate vi in samo vi. Morebitno izsiljevanje vase krivde ne zmanjsuje ampak je potrebno sodno preganjati tudi izsiljevalce.
anon-297611 sporočil: 1.622
[#2336069] 21.02.14 21:05
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-297611 21.02.2014 21:09
Problem slovenskega sodstva so evropske pritožbe. Ko bo možakar pridrsal do tam, se bodo evrosodniki od smeha za trebuh držali, ko bo povedal, koliko plače je uradno imel za to, da bi v banki državne in privatne milijone plemenitil.

Ko bo tem istim sodnikom možakar še pojasnil, da v Sloveniji državna agencija za ples ali zavod za zaposlovanje na občinski ravni sploh ne moreta delovati ne da bi imeli zaposlenega kakega magistra ali doktorja znanosti, bodo evrosodniki od smeha že s stolov padli.

Ko se bodo evrosodniki s tal pobirali, bodo možakarju rekli, naj pošlje k njim tiste slovenske osle, ki so tak sistem naredili.

Problem je v tem, ker slovenska družba sploh ni sposobna realne percepcije avtoreproduktivnega družbenega dogajanja in živi v svojem fantazijskem svetu navidezne nujnosti egalitarizma. Zato ta družba misli, da je za vodenje banke, ki naj seveda daje dobiček, dovolj 10 ali 15 tisoč evrov na mesec. Ta družba seveda ne ve, da v Angliji finančna operativa, ki na borzah vsega sveta dela dobiček bankam in skladom, letno dobiva po 300.000 funtov osnovne plače in še krepak bonus, tako da pride na več kot 350.000 funtov neto letno. Pa gre za operativo, ki mora slediti vzorcem, kar pa ni primerljivo z nivojem našega direktorja državne banke, ampak je nižje. Angleški direktor takih bank kot sta naši NKBM in NLB je torej na letnem nivoju plačan z nekaj deset milijoni funtov.

Tak zalogaj bo v Sloveniji verjetno največji, ki jih bo morala požreti. Ne toliko zaradi ljudi, ki so že vsega vajeni, ampak zaradi birokatske drhali, ki se ne bo hotela odpovedati svojim privilegijem.

Je pa to nujno. Ko se bo izvedlo, se bodo tudi evrosodniki prenehali od smeha po tleh valjati, ko bodo dobili v obdelavo kakega Matjaža Kovačiča in njegovo izpoved o delovanju slovenske države.

Enfrice.
anon-128646 sporočil: 3.051
[#2336082] 21.02.14 22:10 · odgovor na: pobalin (#2335644)
Odgovori   +    3
[pobalin]
> "Ko bo čas, bom razkril...

B€nti, nisem vedel, da smo zdaj v brezčasju!
brezčasju... tip je brez jajc, veliki direktorček, fina plačica, fin avtko, fina hiška... ko je pa treba pokazat da je dec je pa slabši kot baba. in zato moramo te "tiče" tako drago plačevat... in kdaj bo prišel njegov čas, koliko rabi... devet mesecev, bo čakal do penzjona... ???
pred časom je nekdo rekel, da bi morale biti take izjave kaznive. enih 50.000 bila primerna kazen za tako izjavo. nekaj se lotit govorit in nič povedat.
anon-243516 sporočil: 3.391
[#2336122] 22.02.14 10:05
Odgovori   +    0
In ja, Hauc je torej kriv, da si ti delal nezakonito? O, sveta preproščina!

Strani: 1 2


vm-kiva