Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Kovačič: Hauc mi pravi, da tožbe vlaga, ker tako hočejo drugi
Strani: 1 2
sporočil: 3.961
Kolikor Hauca poznam, se ne bo sel s Kovacicem pretepat, ko ga
sreca na cesti. Ko hauc tozbo vlozi, lahko govori kar ga je volja,
saj ve, da gre postopek v pravo smer.
Prpa, ane Kovacic? Najbolje, da se izpoves ljuctvu, sodiscu itak ni v interesu, da spregovoris.
Prpa, ane Kovacic? Najbolje, da se izpoves ljuctvu, sodiscu itak ni v interesu, da spregovoris.
sporočil: 3.961
Da, mene so tudi posodile tako cez palec 20-30 meljonov.
Prava razmetacina vsem in vsakomur, ne glede na barvo, lol, da ne recem kaj hujsega.
Prava razmetacina vsem in vsakomur, ne glede na barvo, lol, da ne recem kaj hujsega.
sporočil: 14.015
[BatonFin]misliš da so glavni ameriški bankirji pred njihovim kongresnim odborom povedali kaj drugega?
Pa saj nikjer na svetu ni bilo drugače, vse banke so bile navite do konca in še več.
Ko poslušam tiste bankirje govoriti pred tistimi butalci skupščinskega odbora se čudim, kako so takšni brihtneži lahko tako zavozili.
Ko pa preberem tvoj komentar, pa se mi kr spontano utrga: "Butci pa taki..."
sporočil: 457
[ZOVO6507]Če se dober spomnem je bilo 18%. Pa še dons mi ni jasno, da je tak odstotek tistih z najnižjim IQ.
Če operira z imeni lahko škodi njegovemu zdrtavju. Eden ki je leta 92 preveč govoril in imel na svoji strani precejšen del volilnega telesa nas že 22 let gleda iz nebes.
sporočil: 121
[premza]Čisto mimogrede: taki 'vplivneži' obstajajo v vsakem času, v vsakem sistemu, v vsakem okolju! Vprašanje je samo v kakšni obliki.
>Ko bo čas, bom razkril elektronska sporočila s povsem konkretnimi zahtevami, ki so mi jih pošiljali določeni vplivni ljudje. Z vidika zgodovinskega spomina bo vsekakor zanimivo branje.
>A se vsi hecate ? Naj sodišče in policija to od njega zahtevata per takoj.
Katera policija, katero sodišče? A njihovo?
To, da ti vplivni ljudje pošiljajo kar elektronska sporočila, kaže na njihovo popolno nedotakljivost. Lahko bi pošiljali tudi od notarja potrjene grožnje, pa se jim ne bi nič zgodilo. Itak so nedotakljivi.
Če pa kdo samo pomisli, da bi kaj pisnil, pa dobi metek v glavo, ali pa naredi samomor, če ima pa srečo pa dobi zgolj lekcijo "državljanske" vzgoje, ki jo z malo dodatne sreče celo preživi.
Lahko samo ugibam, iz katerega časa izhajajo ti vplivneži...
Kakršno koli drugačno razmišljanje je samo popolna nezainteresiranost, zatiskanje oči ali 'zavaravanje neprijatelja'!
sporočil: 14.015
Zadnja sprememba: anon-238577 21.02.2014 13:11
[BatonFin]saj ne da profesionalna nesposobnost ne bi imela nič pri propadu bank, samo da ni edini razlog, niti najpomembnejši.
> [fibonaci]
> > [BatonFin]
> > Pa saj nikjer na svetu ni bilo drugače, vse banke so bile navite do konca in še več.
> >
> > Ko poslušam tiste bankirje govoriti pred tistimi butalci skupščinskega odbora se čudim, kako so takšni brihtneži lahko tako zavozili.
> >
> > Ko pa preberem tvoj komentar, pa se mi kr spontano utrga: "Butci pa taki..."
>
> misliš da so glavni ameriški bankirji pred njihovim kongresnim odborom povedali kaj drugega?
Nevem, njih nisem poslušal. Po tvojem odgovoru sodeč, lahko predvidevam kaj so jim povedali .... lp
sporočil: 4.775
Zadnja sprememba: anon-184333 21.02.2014 13:17
Na vprašanja o tožbah pa mi odgovarja, da iz njih tako ali tako ne
bo nič in da jih je vložil le zato, ker so to od njega zahtevali
drugi.Tudi Hauca je treba takoj odpustit in postaviti pred sodišče, ker s svojim početjem dela še naprej škodo vsem na račun 100.000 pokradenih delničarjev. Za tako destruktivno početje prejema od nore države plačo da te kap. Kateri državni aparatčik mu je sploh podelil licenco za to kar počne ? Toti tip nima pojma o bančništvu, samo drek meša kot njegov predhodnik.
sporočil: 457
Kovačič: Hauc mi pravi, da tožbe vlaga, ker tako hočejo drugi
Jasno, ker sam jih ne bi. Vrana vrani ne izkluje oči. Banda pokvarjana bankirska!!!
Jasno, ker sam jih ne bi. Vrana vrani ne izkluje oči. Banda pokvarjana bankirska!!!
sporočil: 281
Trojka bi to vse hitro rešila, a kaj ko nimamo te sreče.....Dobro
jutro! A ti še vedno bereš stare številke Demokracije in poslušaš
stare janševe govore? Janša (in "mladoekonomisti" starih štosov že
kar nekaj mesecev ne govori več, saj trojka sedaj polaga račune za
napačne odločitve.
sporočil: 3.436
[aja?]
Trojka bi to vse hitro rešila, a kaj ko nimamo te sreče.....Dobro jutro! A ti še vedno bereš stare številke Demokracije in poslušaš stare janševe govore? Janša (in "mladoekonomisti" starih štosov že kar nekaj mesecev ne govori več, saj trojka sedaj polaga račune za napačne odločitve.
Trojka uspešno zniža javni sektor. Trojka uspešno zniža pokojnine. Trojka uspešno zniža brezplačno zdravstvo.
Drugega pa si ne želim!
sporočil: 1.078
Priporočam - čimprej na plan z imeni in z njimi povezanimi
dejanji.
Naj že končno nekdo zakotali to kepo, polno skrivnosti, po klancu navzdol,
in da slovenci končno malo zadihamo.
Zatohlost slovenske politike je namreč že prav uničujoča.
Naj že končno nekdo zakotali to kepo, polno skrivnosti, po klancu navzdol,
in da slovenci končno malo zadihamo.
Zatohlost slovenske politike je namreč že prav uničujoča.
sporočil: 4.944
čas vnosa: 21.02.14 10:09
"Ko bo čas, bom razkril elektronska sporočila s povsem konkretnimi zahtevami, ki so mi jih pošiljali določeni vplivni ljudje," napoveduje nekdanji šef NKBM Matjaž KovačičAaahhhhhhhh yebogabogdagayebo, zdej pa opravičevanje, nakladanje, prenašanje krivde in iskanje nekih drugih krivcev. Bebo Kovačičev še zdaj ne razume, da je bil ON predsednik uprave in da je ON objektivno in subjektivno odgovoren za stanje, ne glede na to, če so mu razni vplivneži in strici iz ozadja "pošiljali" čudne zahteve. Tudi če se z zahtevami nadzornikov ni strinjal, je imel 2 možnosti: delati po svoji vesti (in odgovarjati), ali pa zaradi pritiskov odstopiti s položaja. Ampak ne, direktorski folteljček je sladek, topel, ugleden, pomemben, dobro plačan in je bebo raje malo upogibal hrbetnico. Zdaj pa jih bo dobil po pičqui, upam.
PS.
Pa menda ga "toplo" pozdravlja tudi 100000 malih delničarjev.
sporočil: 684
Matjaž, ali misliš, da boš z "elektronskimi sporočili" koga
prastrašil in te bo za to ščitil ???
sporočil: 231
Pridemo v MB po denar za zbrisane delnice, pa še Predina povabimo,
da pokaže pesti. :)
sporočil: 684
Hauc naj bi takoj ob prihodu na NKBM sprejel pravilnik, po katerem
se vsa elektronska sporočila starejša več kot dve leti avtomatsko
brišejo! Če je to res je to kriminal!!!
sporočil: 1.693
[jurijjurij]O teh stricih iz ozadja priporočam branje intervjua v časniku Večer, tu neke besede manjkajo.
>"Ko bo čas, bom razkril elektronska sporočila s povsem konkretnimi zahtevami, ki so mi jih pošiljali določeni vplivni ljudje," napoveduje nekdanji šef NKBM Matjaž Kovačič
Aaahhhhhhhh yebogabogdagayebo, zdej pa opravičevanje, nakladanje, prenašanje krivde in iskanje nekih drugih krivcev. Bebo Kovačičev še zdaj ne razume, da je bil ON predsednik uprave in da je ON objektivno in subjektivno odgovoren za stanje, ne glede na to, če so mu razni vplivneži in strici iz ozadja "pošiljali" čudne zahteve. Tudi če se z zahtevami nadzornikov ni strinjal, je imel 2 možnosti: delati po svoji vesti (in odgovarjati), ali pa zaradi pritiskov odstopiti s položaja. Ampak ne, direktorski folteljček je sladek, topel, ugleden, pomemben, dobro plačan in je bebo raje malo upogibal hrbetnico. Zdaj pa jih bo dobil po pičqui, upam.
PS.
Pa menda ga "toplo" pozdravlja tudi 100000 malih delničarjev.
Čuden seznam je to, četudi seveda brez imen.
sporočil: 382
Na dan z imeni in to cim preje in morda ne bos sedel sam. Sicer pa
g.Kovacic bili ste na polozaju kjer ste odlocali, za svoje delo ste
bili ustrezno nagrajevani in za rezultate svojega dela odgovarjate
vi in samo vi. Morebitno izsiljevanje vase krivde ne zmanjsuje
ampak je potrebno sodno preganjati tudi izsiljevalce.
sporočil: 1.622
Zadnja sprememba: anon-297611 21.02.2014 21:09
Problem slovenskega sodstva so evropske pritožbe. Ko bo možakar
pridrsal do tam, se bodo evrosodniki od smeha za trebuh držali, ko
bo povedal, koliko plače je uradno imel za to, da bi v banki
državne in privatne milijone plemenitil.Ko bo tem istim sodnikom možakar še pojasnil, da v Sloveniji državna agencija za ples ali zavod za zaposlovanje na občinski ravni sploh ne moreta delovati ne da bi imeli zaposlenega kakega magistra ali doktorja znanosti, bodo evrosodniki od smeha že s stolov padli.
Ko se bodo evrosodniki s tal pobirali, bodo možakarju rekli, naj pošlje k njim tiste slovenske osle, ki so tak sistem naredili.
Problem je v tem, ker slovenska družba sploh ni sposobna realne percepcije avtoreproduktivnega družbenega dogajanja in živi v svojem fantazijskem svetu navidezne nujnosti egalitarizma. Zato ta družba misli, da je za vodenje banke, ki naj seveda daje dobiček, dovolj 10 ali 15 tisoč evrov na mesec. Ta družba seveda ne ve, da v Angliji finančna operativa, ki na borzah vsega sveta dela dobiček bankam in skladom, letno dobiva po 300.000 funtov osnovne plače in še krepak bonus, tako da pride na več kot 350.000 funtov neto letno. Pa gre za operativo, ki mora slediti vzorcem, kar pa ni primerljivo z nivojem našega direktorja državne banke, ampak je nižje. Angleški direktor takih bank kot sta naši NKBM in NLB je torej na letnem nivoju plačan z nekaj deset milijoni funtov.
Tak zalogaj bo v Sloveniji verjetno največji, ki jih bo morala požreti. Ne toliko zaradi ljudi, ki so že vsega vajeni, ampak zaradi birokatske drhali, ki se ne bo hotela odpovedati svojim privilegijem.
Je pa to nujno. Ko se bo izvedlo, se bodo tudi evrosodniki prenehali od smeha po tleh valjati, ko bodo dobili v obdelavo kakega Matjaža Kovačiča in njegovo izpoved o delovanju slovenske države.
Enfrice.
sporočil: 3.051
[pobalin]brezčasju... tip je brez jajc, veliki direktorček, fina plačica, fin avtko, fina hiška... ko je pa treba pokazat da je dec je pa slabši kot baba. in zato moramo te "tiče" tako drago plačevat... in kdaj bo prišel njegov čas, koliko rabi... devet mesecev, bo čakal do penzjona... ???
> "Ko bo čas, bom razkril...
B€nti, nisem vedel, da smo zdaj v brezčasju!
pred časom je nekdo rekel, da bi morale biti take izjave kaznive. enih 50.000 bila primerna kazen za tako izjavo. nekaj se lotit govorit in nič povedat.
Strani: 1 2
