Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Država, kjer uspevajo goljufi in blazneži

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
hm hm.

odloči se zdaj.

je svobodni trg (in ni regulacije) ali ni svobodnega trga (in je regulacija). jaz pravim, da velja prvo in da je to situacijo zjebalo do amena. no, peak oil je pač dejstvo samo po sebi in tega ne reši še tako dobra regulacija.

ampak ok, smo offtopic, članek se ukvarja s slovensko greznico. se bom torej raje umaknil...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 233164

Strani: 1

anon-71539 sporočil: 420

shevchenko je napisal(a):
hm hm.

odloči se zdaj.

je svobodni trg (in ni regulacije) ali ni svobodnega trga (in je regulacija). jaz pravim, da velja prvo in da je to situacijo zjebalo do amena. no, peak oil je pač dejstvo samo po sebi in tega ne reši še tako dobra regulacija.

ampak ok, smo offtopic, članek se ukvarja s slovensko greznico. se bom torej raje umaknil...

Samo na hitro odgovorim, pa res zaključiva, ker je offtopic odličnega članka. Prosti trg je bil (kolikor toliko, ker tudi vrle zahodne vlade ne upajo spustit vsega z vajeti, kam pa bi prišli ;-) do pred pol leta. Moj drugi odgovor je bil bolj namenjen razočaranju, da se za regulacijo sedaj zavzemajo tudi tisti, ki so prej od prostega trga imeli profit. Moje mnenje je, da je potrebno pustiti, da prosti trg opravi/pospravi vse do konca. Šele takrat se bodo ljudje naučili malo pohlevnosti. Sedaj pa bomo krizo plačali vsi posredno, tisti, ki so jo pa zakuhali, pa ne bodo dobili po prstih.

Strani: 1