Zasebnost
20 min
Dars v EIB po 120 milijonov evrov kredita za novomeško obvoznico
35 min
Fiatova mestna panda je postala velika in tudi električna
1 ura
Vučić za FT: Leta 2022 je Srbija ustavila projekt rudnika litija, zdaj ga je pripravljena obuditi 1
1 ura
Delničarji NLB potrdili dividendo in 3 nadzornike: "Za vas imamo v vsakem primeru le dobre novice"
2 uri
Kako postati izvoznik leta 2024
2 uri
Evropska uredba o obnovi narave je dokončno sprejeta, kar je omogočila kljubovalna avstrijska ministrica
2 uri
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
2 uri
Stroški dela v EU v prvem četrtletju medletno višji za 5,5 odstotka
3 ure
Slovenija dobila prvega proizvajalca konstrukcijskega križno lepljenega lesa za hiše in bloke
3 ure
V Kopru je pristala kontejnerska ladja Astrid Maersk. Zakaj je to pomembna novica? 1
3 ure
Suzuki swift ostaja eden najpreprostejših avtov
3 ure
Dobra novica za Cinkarno Celje: Evropska komisija s carinami nad kitajske proizvajalce TiO2 3
4 ure
Tako Gradec in Celovec postajata gospodarsko območje z izjemnim potencialom (Oglas)
5 ur
SRC.SECURE – storitve, ki poskrbijo za zdravo IT-okolje (Oglas)
5 ur
Skok kupil še 500 delnic Cinkarne
6 ur
Pričakovati je spremembe jamstva za vloge pri bankah: kaj bo novega?
6 ur
Pri Marjanu Simčiču: Skrivnost idealne vinogradniške lege
6 ur
Kako vam sejmi v tujini odpirajo vrata do novih kupcev? (Oglas)
7 ur
(fotoreportaža) Siliko za BMW in AMG v Sevnici izdeluje kompleksne dele iz gume in plastike
7 ur
Inovativne pomnilniške rešitve IBM za doseganje nove ravni poslovanja (Oglas)

Strani: 1 2

jezst sporočil: 4.758
[#2304632] 04.01.14 00:59 · odgovor na: anon-202150 (#2304594)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: jezst 04.01.2014 01:00
[SF32]
> A ne bi bilo super, da končno pridejo notri ljudje, ki formalno, neformalno ali ideološko niso v nobeni stranki? Na primer jezst?

Ne. Ljudje, ki se ne morejo opredeliti do ničesar, so za mošnjo denarja pripravljeni prodati tudi lastno mater.
Glede na to, da zganjaš vsigliharsko propagando, si lahko v resnici navadnja komunjara, človek brez vesti in morale ali pa preprosto idiot (medicinski termin, mentalno bolni pa ne bi smeli zasedati položajev v družbi, kjer lahko s svojimi napačnimi odločitvami krojijo usodo ostalih davkoplačevalcev...
Jaz sem opredeljen proti skrajno nesramnim gnidam, kot si ti, ki napada, pljuva in ponižuje jludi, ki jih sploh ne pozna. Če bi kdaj bral moje poste, potem bi vedel, o čem govorim in tudi moj stališča so zelo trdna.
anon-192931 sporočil: 320
[#2304633] 04.01.14 01:03 · odgovor na: (#2304488)
Odgovori   +    2
[NavadniNimda]
Ni mi jasno, kaj se eni tolk zatikajo za plače poslancev. Nujno je, da so tako visoke, v Bruslju je precej dražje življenje, kot pri nas. Poleg tega velja dejstvo, da je težje podkupit nekoga, ki ma 10 čukov plače, kot kakega socialkota na € 600 minimalcu. Ne?
No, se ne strinjam. Prej bi rekel, da je prej podkupljivi nekdo, mu je bil že v štartu glavni motiv, da gre na ta položaj visoka plača, ko pa še bi imel neke višje motive (recimo služenje ljudstvu, kaj poslanec/poslanstvo po definiciji je).
jezst sporočil: 4.758
[#2304634] 04.01.14 01:05 · odgovor na: (#2304556)
Odgovori   +    2
[NavadniNimda]
Saj to ni pomembno - pomembno je to, kaj bo podkupljenec naredil. Torej gredo zgube davkoplačevalcev v milijone in milijarde. Poglej kako škodo je naredila "socialna država", ki so jo izglasovali komunajzarski poslanci v slovenski skupščini pred 20 leti. Če ne bi bili ideološko (ali kako drugače) podkupljeni, bi danes mogoče imeli kaj bolj resni državi podobnega.

Dragega poslanca definitivno težje podkupiš kot poceni poslanca. Na koncu pa od obojih hočeš isto: njihov volilni glas. To je tisto, ki se kupuje in je pomembno tukaj, ne pa tistih par jurjev plače gor ali dol.
Dragi moj Nimda, še enkrat, poslance se podkupuje s kufri (našega) denarja in to še nikoli ni bil problem, vsaj do sedaj ne. Seveda podkupnine in plače niso nič v primarjavi s škodo, ki se dela, a ljudje gredo na položaje zgolj in predvsem zaradi pridobitništva in zato se jih z lahkoto manipuira z denarjem, ne zaradi lastne ideologi oz želje do uveljavljanja pozitivnih sprememb. Zato v bistvu poslanci sploh ne bi smeli biti plačani, to bi morala biti častna funkcija. Že tu bi bilo prvo sito za pijavke in škodljivce vseh sort.
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2304654] 04.01.14 07:07 · odgovor na: anon-192931 (#2304633)
Odgovori   +    0
[mmocnik]
> [NavadniNimda]
> Ni mi jasno, kaj se eni tolk zatikajo za plače poslancev. Nujno je, da so tako visoke, v Bruslju je precej dražje življenje, kot pri nas. Poleg tega velja dejstvo, da je težje podkupit nekoga, ki ma 10 čukov plače, kot kakega socialkota na € 600 minimalcu. Ne?

No, se ne strinjam. Prej bi rekel, da je prej podkupljivi nekdo, mu je bil že v štartu glavni motiv, da gre na ta položaj visoka plača, ko pa še bi imel neke višje motive
(recimo služenje ljudstvu, kaj poslanec/poslanstvo po definiciji je).
Definicija je že prava, manjka samo še kontrolna dividenda, iz katere se bo videlo, kako služijo ljudstvu.
anon-256028 sporočil: 807
[#2304655] 04.01.14 07:13
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-256028 04.01.2014 07:15
Naše politike,tajkune, strice, bankirje&co.in ostalo drhal vse do zadnjega in za vse večne čase pošljimo ne v Bruselj, ampak v Ouagadougou(Siera Leone)!
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2304660] 04.01.14 07:19
Odgovori   +    8
Kandidati za vropskega poslanca Roman Jakič, Tamara Vonta, Gregor Virant, Melita Župevc, Janja Klasinc in Peter Vilfan itd.

Sedaj se vidi, kako ti gumbci cenijo delo v slovenski vladi oz. slovenskem parlamentu. Sluzi jim samo za odskocno desko za dobro placano politicno mesto, v gospodarstvu tako ali tako noben od teh ne bi dobil sluzbe, bili bi pa dobri za kaka druga mesta v drzavni upravi. Sami izmecki!
anon-232922 sporočil: 1.429
[#2304673] 04.01.14 08:28
Odgovori   +    9
čas vnosa: 03.01.14 21:21
Jaz bi k temu samo dodal, da tisti, ki se širokoustite o demokratičnem socializmu in še vedno prepevate o bivši Jugoslaviji, pojdite v Šabac ali Zenico za 250-300 eur mesečno!!!!!!
Kaj boste vi v nepošteni, grdi, kapitalistični Evropi???????

Posebaj tisti pobalin, ki nosi na majici Rdečo Zvezdo!!!!!!
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2304700] 04.01.14 09:58 · odgovor na: anon-232922 (#2304673)
Odgovori   +    6
[infa]
Jaz bi k temu samo dodal, da tisti, ki se širokoustite o demokratičnem socializmu in še vedno prepevate o bivši Jugoslaviji, pojdite v Šabac ali Zenico za 250-300 eur mesečno!!!!!!
Kaj boste vi v nepošteni, grdi, kapitalistični Evropi???????

Posebaj tisti pobalin, ki nosi na majici Rdečo Zvezdo!!!!!!
Spomnil si me na Dražgoše in Kacina(njegovo pokrivalo).Tipa,ki spada med 5 najbolj pokvarjenih,lažnivih in intrigantskih slovenskih politikov.In on bi še naprej zastopal državne interese v E parlamentu.Sicer se v Šabcu ne bo pojavil.Srbi so mu lepo povedali kam spada.
anon-36971 sporočil: 8.543
[#2304704] 04.01.14 10:26
Odgovori   +    5
Mislim, tale agitprop cajteng Finance:"Roman Jakič, Tamara Vonta, Gregor Virant, Ljudmila Novak, morda Pavel Gantar"

Stranko s tremi poslanci ignorira. Pfej, jebemti!
GV-0633 sporočil: 508
[#2304736] 04.01.14 12:09
Odgovori   +    3
Upam, da so Slovenci spregledali te naše evropske poslance in starih kadrov ne bodo podprli. Vajglu, peterletu, kacunu in kukovičevi se gre samo zato, da pridobijo evropsko pokojnino, ki je čez 3.000 €in jo dobijo samo, če so več kot 7 let v organih EU in tam dosežejo pogoje za penzijo. Petrle, kacin in Vajgl so v dosedanjem mandatu zaslužili vsak že preko 1 miljon evrov in jim še ni dovolj. Zame je to skupina voluharjev, ki skrbi samo za svojo rit. Morali bi z zakonom prepovedati, da je poslanec lahko več kot en mandat, ker morajo priti novi obrazi in zastopniki, ki sledijo spremembam doma. Tile sedanji pa samo mešajo drek in ne naredijo nič za Slovenijo, vključno z Potočnikom, ki je zdaleč največji dobbičkar in po dejanjih sodeč Slovenije sploh ne mara.
anon-101720 sporočil: 346
[#2304750] 04.01.14 12:26
Odgovori   +    4
začenja se boj hijen za najboljši kos mesa... kaj mi pade najprej v oči: za Bruselj se bodo potegovali sami politčni mrtvaki, trupla, taki ki slovenskega parlamenta od znotraj ne bodo več videli...
1. Gantar.. a Zares je sploh še stranka, al kaj?A je sploh legalno da gredo na volitve?
2. Virant najprej k Bratuškovi po `žegen`.. :) a to ej ene vrste Vriantov outing?je končno priznal kdo je njegov pravi šef.
3. LDS: Anderlič, Kacin? WTF?
tasilo sporočil: 9.830
[#2304766] 04.01.14 12:59 · odgovor na: (#2304724)
Odgovori   +    3
[rubec]
> [dob]
> > [tasilo]
> > > [dob]
> > > > [tasilo]
> > > > > [dob]
> > > > > Virantušek
> > > >
> > > > ... pa Vilfantušek in Vontušek
> > >
> > > bohve, koliko kratušek gre vilfantušek v vontušek?
> >
> > Dragi dobušek, pomembno je, katero os kartezijuškovega prostora vzamešek. - Vilfantušek v vontušek gre po širinišek, vontušek v vilfantušek pa po višinišek. O kakršnikoli globinišek je nesmiselno govoritišek.
> > > (odg.: več kot virantušek v bratušek!)
> >
> > Lep večeršek Ti želimšek,
> >
> > Tasilošek
>
>
> Dober juteršek, Tasilošek, sem šele zdaj pogledušek.
> Drgač sem pa navdušek.
>
> Vedno tvoj dobušek.

hehe, dobro sta me nasmejalšek.
Tako nas je naučilšek Queneaušek v Vajeških v slogušku - delošek, znano tudi kot Varicialški na temošenkovo.
najobj sporočil: 32.021
[#2304767] 04.01.14 13:02 · odgovor na: (#2304488)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 04.01.2014 13:05
[NavadniNimda]
Ni mi jasno, kaj se eni tolk zatikajo za plače poslancev. Nujno je, da so tako visoke, v Bruslju je precej dražje življenje, kot pri nas. Poleg tega velja dejstvo, da je težje podkupit nekoga, ki ma 10 čukov plače, kot kakega socialkota na € 600 minimalcu. Ne?
... ja, seveda morajo biti plače EUR poslancev tako visoke, ker tukaj www.delo.si/assets/m...jpeg?rev=4 lepo vidimo, da je produktivnost EUR poslancev desetkrat večja, da o njihovih EUR tajnicah in ostalem EUR pomožnem osebju niti ne govorim ...
anon-283914 sporočil: 1.021
[#2304786] 04.01.14 13:26
Odgovori   +    6
Kandidatna lista prve vrste politikov Pingvinsko-trenirkarske stranke kaže na to, da PS ne bo več v naslednjem sklicu v Parlamentu. Počakajmo še na listo Nadpravičnežev iz DL. Tudi teh angelov demokracije ne bomo več gledali na Šubičevi. Luzerji, lažnjivci in kriminalci iz LDS, Zares in Solidarnosti itak nimajo šans.
anon-1445 sporočil: 3.218
[#2304859] 04.01.14 16:35 · odgovor na: (#2304488)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]
Ni mi jasno, kaj se eni tolk zatikajo za plače poslancev. Nujno je, da so tako visoke, v Bruslju je precej dražje življenje, kot pri nas. Poleg tega velja dejstvo, da je težje podkupit nekoga, ki ma 10 čukov plače, kot kakega socialkota na € 600 minimalcu. Ne?
Tukaj si ga pa dobro pihnil. Mene so v službi plačevali za delo, ki sem ga opravljal, ne pa za to, da nisem nobenega ustrelil. Pa bi ga bilo včasih potrebno. Z isto logiko ni nobene potrebe, da bi poslance dodatno plačevali zato, da bodo pošteni.
anon-251880 sporočil: 6.972
[#2304890] 04.01.14 17:12 · odgovor na: (#2304487)
Odgovori   +    4
[denac]
Najboljša bo Tamara Vonta. Na vseh zasedanjih bo žvečila prave slovenske šunken-žemljice in predsedujočemu povedala kaj o pomembnosti zdrave prehrane.

Ne ne, lahko bo govorila v srbohrvaškem jeziku in popravljala poslance pri naglašanju njenega imena , povdarek na prvem zlogu.
Drla se bo na desničarje, samo koliko časa.
Skratka sploh zakaj to piše, saj tak skret pa res ne more biti evropska poslanka.
anon-251880 sporočil: 6.972
[#2304894] 04.01.14 17:16 · odgovor na: anon-309880 (#2304497)
Odgovori   +    2
[menitu]
Pa ni za verjet koliko škarta lahko ena taka krpa zemlje premore.


Pa ravno sami politični prostitutki ,ki so bili že v vseh strankah, pa mislijo, da bodo še enkrat jih butasti slovenski narod zbral za v Bruselj.
To je hec, oni v Bruselj, stranka PS pa ne dobi praga na naši državno zborskih volitvah.
Kot Kacin brez stranke pa EU poslanec, bedarija, da je kaj.
anon-326386 sporočil: 12
[#2305131] 05.01.14 09:48
Odgovori   +    1
čas vnosa: 05.01.14 09:41
Sama znana imena,ki ne bodo več grela svojih riti v parlamentu.Vam je znano?Seveda,večina nevarnih norcev,se ne ozira na to,da v EU ne bodo sprejeli demokratičnega socializma.To niti ni važno,važna je plača evroposlanca.Internacionala tam pač ni priljubljena pesem,je pa denarja,da te ubije.Z eno besedo,priskledniki.
najobj sporočil: 32.021
[#2305207] 05.01.14 12:22 · odgovor na: (#2304861)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 05.01.2014 12:27
[NavadniNimda]
> [najobj]
> > [NavadniNimda]
> > Ni mi jasno, kaj se eni tolk zatikajo za plače poslancev. Nujno je, da so tako visoke, v Bruslju je precej dražje življenje, kot pri nas. Poleg tega velja dejstvo, da je težje podkupit nekoga, ki ma 10 čukov plače, kot kakega socialkota na € 600 minimalcu. Ne?
>
> ... ja, seveda morajo biti plače EUR poslancev tako visoke, ker tukaj www.delo.si/assets/m...jpeg?rev=4 lepo vidimo, da je produktivnost EUR poslancev desetkrat večja, da o njihovih EUR tajnicah in ostalem EUR pomožnem osebju niti ne govorim ...
Ko bo komunistično trobilo Delo objavilo sliko najprej z domačega terena, ko je po 7 poslancev v dvorani, se lahko oglasiš. Do takrat pa je res bolje, da niti ne govoriš...

PS. Tole na sliki je posneto med pavzo. Komunisti niti lagati ne znate več. :D

... ja, očitno je med pavzo za kosilo zaradi dragega življenja v Bruslju upravičeno subvencionirane prehrane v njihovi menzi takšna gužva, da na sliki posneti predsedujoči EUR parlamenta sploh ne pridejo na vrsto ...

P.S.: ker se plače talajo na osnovi stroškov življenja, je toti www.24ur.com/evropsk...dloge.html romunski EUR poslanec čisto brezveze tako zelo produktiven, ko v zadnjih 541 glasovanjih ni niti enkrat glasoval proti prav nobenemu predlaganemu predlogu, čeprav so se ti izključevali med sabo ... čuj, a si predstavljaš, koliko skupnih eurov bi EUR poslanci prišparali, če bi EUR parlament iz Bruslja preselili v Bukarešto ...
anon-235220 sporočil: 3
[#2305208] 05.01.14 12:25
Odgovori   +    0
Zoran Thaler

Strani: 1 2