Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Bainvegni en Svizra*

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

chef sporočil: 2.986
[Avto] Tema: Bainvegni en Svizra*
[#2297735] 20.12.13 19:23 · odgovor na: drugmirko (#2297731)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: chef 20.12.2013 19:32
O tem smo pisali po nasi prvi in drugi voznji ter v testu. preberi pa bo. tole niti ni bil test, bolj sprotna reportaza (ki je lahko komot ne bi bilo). btw, en del se pride.
In na instrumente se vidi brez tezav, nizka postavitev volana ne moti, se astonmartinovski obratomer ni motec.
Sorry no...lahko pa napisem sto strani pa bos sam imel drug filing in bi se potem isto nekaj pritozeval :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2297735

Strani: 1

drugmirko sporočil: 1.301
[Avto] Tema: Bainvegni en Svizra*
[#2297778] 20.12.13 21:09 · odgovor na: chef (#2297735)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: drugmirko 20.12.2013 21:12
o, ne, ne... saj jaz se ne pritožujem... mene samo zanima ali se motim jaz, ali vsi tisti, ki se pritožujejo....
sicer sem samo sedel v enem in še parkrat malo dlje štefnal po touch screenu v C4P... ampak moram reč, da nisem opazil vsega tistega, preko česar se tako p*zdijo v testih in po forumih... v bistvu se mi je tisto z volanom in instrumenti zdelo fajn, upravljanje prek t.screena pa eno boljših in direktenjših od vseh teh novodobnih čudes, kar sem jih dosedaj izkusil... vključno z vrtljivoknofnimi Audijevim MMI-jem in BMW-jevim iDriveom... sicer mam osebno raje knofe ampak, če jih ni in če moda zapoveduje farbovite ekrane, je meni tale PSA-jev interface zgledal zelo prijazen. seveda, pa z njim nimam izkušnje v vožnji.

kot tudi ne vem, kako se avto dejansko pelje... prebral sem pa že marsikatero "gorko"... zato me zanima praktična izkušnja. še posebej taka, z "neskončne" in zavite gorske ceste, kjer je treba konstantno "motat" volan za več kot tistih 5-7 stopinj na avtocesti. in recimo, vsi tisti "okolibežeči" knofi na volanu hitro izgubijo smisel, saj nikoli niso tam, kjer jih najdeš ko je volan (kot na avtocesti) v poziciji "naravnost", cajta za "zjat po armaturi" in "čitat" napise na lcd zaslonih tudi ni, avto pa na hribih in ovinkih zelo hitro pokaže "iz kakšnega testa" je...
in opisu te izkušnje sem se veselil ob prebiranju naslova prvega dela te "trilogije"...

Strani: 1