Zasebnost
2 uri
Odločanje Fursa: če vam vaše podjetje ni vrnilo posojila, bo davek ob zaprtju podjetja višji
2 uri
Skupščina Telekoma brez presenčenj
2 uri
EU s carinami nad kitajske proizvajalce TiO2; delnica Cinkarne navzgor, uprava utegne popraviti načrte 5
4 ure
Banke do konca aprila s 57 odstotkov več dobička kot v istem obdobju lani
4 ure
Kdo bo v Ljubljani najel sto tisoč kvadratnih metrov novih poslovnih prostorov?
5 ur
Načrt za zjokat: delež ljudi brez zdravnika bi zmanjšali šele do leta 2031 8
5 ur
NLB na borzi prvič vredna 2,5 milijarde evrov 8
5 ur
Dars v EIB po 120 milijonov evrov kredita za novomeško obvoznico 3
5 ur
Fiatova mestna panda je postala velika in tudi električna
6 ur
Vučić za FT: Leta 2022 je Srbija ustavila projekt rudnika litija, zdaj ga je pripravljena obuditi 2
6 ur
Delničarji NLB potrdili dividendo in 3 nadzornike
7 ur
Kako postati izvoznik leta 2024
7 ur
Evropska uredba o obnovi narave je dokončno sprejeta, kar je omogočila kljubovalna avstrijska ministrica 1
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
7 ur
Stroški dela v EU v prvem četrtletju medletno višji za 5,5 odstotka
7 ur
Slovenija dobila prvega proizvajalca konstrukcijskega križno lepljenega lesa za hiše in bloke
7 ur
V Kopru je pristala kontejnerska ladja Astrid Maersk. Zakaj je to pomembna novica? 3
8 ur
Suzuki swift ostaja eden najpreprostejših avtov
9 ur
Tako Gradec in Celovec postajata gospodarsko območje z izjemnim potencialom (Oglas)
10 ur
SRC.SECURE – storitve, ki poskrbijo za zdravo IT-okolje (Oglas)

Strani: 1 2 3 4 5

anon-127720 sporočil: 910
[#2272368] 18.11.13 21:58
Odgovori   +    3
Govori tako hinavsko, da ni vredna pol piskra mrzle vode.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#2272390] 18.11.13 22:34 · odgovor na: mimoidoci (#2272165)
Odgovori   +    2
čas vnosa: 18.11.13 18:39
[mimoidoci]
> [bozo666]
> Ko človek prebere nekatera komentarja na tem forumu, se lahko samo nasmehne, ker so ene izjave na račun Bratuškove res pritlehne. Pametnega pa tudi malo zaskrbi kam ta narod drvi.
>
> No, potreben bo čas, da se počasi izkorenini te žaljive komentarje, ki sicer še največ govorijo o piscih samih a žal obenem po nepotrebnem rinejo SLO v 33 leta prejšnjega stoletja.
>
> V predvojni Nemčiji je bilo dovoljeno takšno zmerjanje in blatenje nasprotnikov.....komunistov, židov, intelektualcev........potem so sledile razne NOČI.....od noči dolgih nožev do kristalne noči.......taborišča, likvidacije in na koncu svetovna vojna.
>
> No, upam , da bo v SLO le počasi.......po kapljicah pricurljala zdrava pamet.......ki bo začela preganjati sovražni govor, razna hujskanja in spodbujanja k nasilju ipd.......da se nam ne zgodi predvojna Nemčija.
>
> Zgodovina se žal ponavlja........zato bi bilo prav, da se ustavi anonimne hujskaće........nekdaj so se skrili za rjavo uniformo, zdaj pa svoje frustracije izživljajo na raznih forumih.Človek pomisli tudi na to, da je eden od vzrokov za šovinistične izjave v smislu, češ kaj bo ta šivilja ipd.....v dejstvu, da je na čelu vlade ženska, kar nekateri enostavno ne morejo prenesti.


bozo, ker sam nimaš osnovnih predispozicij za primerjavo s komerkoli normalnim, dovoli da ti pojasnim. Ljudje se pač radi primerjamo in ko ugotovimo, da smo sposobnejši od nekoga drugega in da pri svojem delu in znanju dosegamo višje standarde nas malce zapeče. Sploh, če je nekdo nezaposlen, oni drugi kepec, je pa naprimer na mestu premierke. Pri Bratuškovi nastopa ravno zgoraj naveden konflikt v več izraznih oblikah.

Če pogledaš njen magisterij vidiš, da je samemu sebi namen, da ne izpolnjuje nikakršnih standardov kakovosti, dodane vrednosti, strokovnosti, pridnosti in zavzetosti in da ga večina strokovnih, pismenih in bolj pridnih nikoli ne bi podpisala s svojim imenom. To, da je prepisan, je še najmanj važno.

Če pogledaš njeno znanje angleščine ti pade mrak na oči, kako ima dama jajca stopiti pred ljudi na kakšnih okroglih mizah, pa v Bruslju in Strassbourgu, da o CNN raje ne razpredam, ker me kar zmrazi od groze in sramote, če obnovim dogodek.

Če pogledaš njeno striktno branje z listkov hitro ugotoviš, da ima, ko što narod kaže, kratku memoriju pamčenja, in da, ko što bi rekao sir Oliver, drugarica stvarno nema stila. Z drugimi besedami pri taki komunikaciji praviloma ni nikoli pripravljena, ne obvlada vsebine, nima samozavesti razen pri grožnjah, ni koncentrirana, ne zna artikulirati po svojih besedah in je za en drek govornik.

Če pogledaš njeno znanje materinega jezika, se lahko uporabi termin, da je slovnično hudo revna, ne obvlada dvojine, pravilnega vikanja in rodilnika in je brez ustreznega besednega zaklada.

Toliko za sedaj, za ostalo pa vprašaj še kakšnega modnega svetovalca.
Mimoidoči, če že greš podjebavat normalen folk o nekih osnovnih predispozicijah za primerjavo z komerkoli normalnim, pa pogejmo malce še tvoje "predispozicije".

Tebe kot kriptokomija in do smrti, ter še čez zvestegega majerjevege fana ni nikoli kaj dosti motilo dejstvo, da je tvoj/vaš heroj & idol & vodja & sam presveti Bog našo preljubo Slovenijo potisnil v še večji drek zgolj in samo z obramboslovno (!) šolo.

Toliko o tvojih "osnovnih predispozicijah za primerjavo z komerkoli normalnim".

Z tovariškimi pozdravi ;)

www.mladina.si/120845/clanek/
anon-295127 sporočil: 3.275
[#2272392] 18.11.13 22:34
Odgovori   +    2
čas vnosa: 18.11.13 18:43
Heh, Alenka je speljala šov velikemu vodji. In to ena baba, morš si mislit... :)
Kleriki pa že panično iščejo vence z česnom in glogove kolce...!

hudičevo delo, press
mimoidoci sporočil: 6.045
[#2272430] 18.11.13 23:50 · odgovor na: anon-295127 (#2272390)
Odgovori   +    11
Zadnja sprememba: mimoidoci 18.11.2013 23:58
[kirman69]
> [mimoidoci]
> > [bozo666]
> > Ko človek prebere nekatera komentarja na tem forumu, se lahko samo nasmehne, ker so ene izjave na račun Bratuškove res pritlehne. Pametnega pa tudi malo zaskrbi kam ta narod drvi.
> >
> > No, potreben bo čas, da se počasi izkorenini te žaljive komentarje, ki sicer še največ govorijo o piscih samih a žal obenem po nepotrebnem rinejo SLO v 33 leta prejšnjega stoletja.
> >
> > V predvojni Nemčiji je bilo dovoljeno takšno zmerjanje in blatenje nasprotnikov.....komunistov, židov, intelektualcev........potem so sledile razne NOČI.....od noči dolgih nožev do kristalne noči.......taborišča, likvidacije in na koncu svetovna vojna.
> >
> > No, upam , da bo v SLO le počasi.......po kapljicah pricurljala zdrava pamet.......ki bo začela preganjati sovražni govor, razna hujskanja in spodbujanja k nasilju ipd.......da se nam ne zgodi predvojna Nemčija.
> >
> > Zgodovina se žal ponavlja........zato bi bilo prav, da se ustavi anonimne hujskaće........nekdaj so se skrili za rjavo uniformo, zdaj pa svoje frustracije izživljajo na raznih forumih.Človek pomisli tudi na to, da je eden od vzrokov za šovinistične izjave v smislu, češ kaj bo ta šivilja ipd.....v dejstvu, da je na čelu vlade ženska, kar nekateri enostavno ne morejo prenesti.
>
>
> bozo, ker sam nimaš osnovnih predispozicij za primerjavo s komerkoli normalnim, dovoli da ti pojasnim. Ljudje se pač radi primerjamo in ko ugotovimo, da smo sposobnejši od nekoga drugega in da pri svojem delu in znanju dosegamo višje standarde nas malce zapeče. Sploh, če je nekdo nezaposlen, oni drugi kepec, je pa naprimer na mestu premierke. Pri Bratuškovi nastopa ravno zgoraj naveden konflikt v več izraznih oblikah.
>
> Če pogledaš njen magisterij vidiš, da je samemu sebi namen, da ne izpolnjuje nikakršnih standardov kakovosti, dodane vrednosti, strokovnosti, pridnosti in zavzetosti in da ga večina strokovnih, pismenih in bolj pridnih nikoli ne bi podpisala s svojim imenom. To, da je prepisan, je še najmanj važno.
>
> Če pogledaš njeno znanje angleščine ti pade mrak na oči, kako ima dama jajca stopiti pred ljudi na kakšnih okroglih mizah, pa v Bruslju in Strassbourgu, da o CNN raje ne razpredam, ker me kar zmrazi od groze in sramote, če obnovim dogodek.
>
> Če pogledaš njeno striktno branje z listkov hitro ugotoviš, da ima, ko što narod kaže, kratku memoriju pamčenja, in da, ko što bi rekao sir Oliver, drugarica stvarno nema stila. Z drugimi besedami pri taki komunikaciji praviloma ni nikoli pripravljena, ne obvlada vsebine, nima samozavesti razen pri grožnjah, ni koncentrirana, ne zna artikulirati po svojih besedah in je za en drek govornik.
>
> Če pogledaš njeno znanje materinega jezika, se lahko uporabi termin, da je slovnično hudo revna, ne obvlada dvojine, pravilnega vikanja in rodilnika in je brez ustreznega besednega zaklada.
>
> Toliko za sedaj, za ostalo pa vprašaj še kakšnega modnega svetovalca.

Mimoidoči, če že greš podjebavat normalen folk o nekih osnovnih predispozicijah za primerjavo z komerkoli normalnim, pa pogejmo malce še tvoje "predispozicije".

Tebe kot kriptokomija in do smrti, ter še čez zvestegega majerjevege fana ni nikoli kaj dosti motilo dejstvo, da je tvoj/vaš heroj & idol & vodja & sam presveti Bog našo preljubo Slovenijo potisnil v še večji drek zgolj in samo z obramboslovno (!) šolo.

Toliko o tvojih "osnovnih predispozicijah za primerjavo z komerkoli normalnim".

Z tovariškimi pozdravi ;)

www.mladina.si/120845/clanek/

Hehe kirman hvala, ker me nisi še v Lepeno postavil pod SDS marelo. Ali pa na koncert Jana Plestenjaka, kjer je bojda Janez z Urško reden gost. Namesto, da bi mi en sam moj post pokazal, iz katerega bi ti morda lahko sklepal, da sem jaz verjetno fen, ker so notri zapisane te in te okoliščine, ki bi morebiti kazale, da mene rajca šef SDS. Eh, pa ne moreš, ker takega posta ni.

Tragedija vas levičarjev je ravno v tem, da izredno slabo sklepate. Če človek z lastno glavo pride do spoznanja, da NOB ni bilo, mu napopate slaboumno trditev, da mu je JJ, evo tvoje besede, heroj & idol & vodja & sam presveti Bog. Jaz sem se, za razliko od njega futru na močni gimnaziji in na povsem normalnem in solidno zajebanem tehničnem faksu. Ko je on v brigadi pel "Sivi sokole prijatelju dragi", sem jaz Zappo po Dunaju iskal, ECM-ke pri konzorciju ogledoval in peneze zbiral za prepotentnega Rončela jazz prireditve u Križaljkama, al pa v mariborskem kinu gledališče, jebatga. Namesto Kardelja in Marxa so bili takrat za nekatere bolj IN moderni romani, pa kakšen Bukowski, Vonnegut ali Adams in kar je bilo še tega intelektualnega kiča. Namesto Neretve in Sutjeske pa evropski film, pa Fassbinder, Schloendorf, pa Talijanci Fellini, Bertolucci, Pasollini, pa Wenders, Woody Allen in še kaj bolj odštekanega. Ne vem, če je to svet JJ. Možno, ampak tudi kulturno se z njim ne čutim povezanega. Še manj pa, da bi mi bil vzor.

Tudi volil ga še nisem, če te to zanima. Zame je on skrajna levica v parlamentu. Zadnje in edino še dopustno, da puknem njega in Ljudmilo tja nekam v levi kot pa da sedita tam pri miru in poslušno. In zajebavata vas, bleferje in male Kučane iz nočnega pohoda na Dražgoše. Drugače pa nimam težav z liberalnim. Mičota sem tudi tule zajebaval, ampak strokovno in kadar se je preveč napihnil, ali pa ko je narobe odvajal. Z njim, Zakrajškom, Pezdirjem, Šušteršičem in podobnimi jaz ne bi imel nobenih problemov. Že tu na Forumu je nebroj bolj kompetentnih od tega kar trenutno ščije po parlamentarnih pisoarjih.
turkda sporočil: 1.906
[#2272544] 19.11.13 09:12
Odgovori   +    0
Čedalje bolj arogantna.
Oblast je slast.
Ji J stopilo v glavo.
PS
Človek ne more verjet. neko kuro so pobral s ceste in sedaj kar čepi, čepi na čelu neke države.
Kot da imela ne vem kak pedigre za vodenje držav.
nro!
anon-283693 sporočil: 27
[#2272579] 19.11.13 09:54
Odgovori   +    0
čas vnosa: 19.11.13 09:52
Alenka danes copypasta iz drugega vira, kot bi obrnila ploščo!
Odgovarja skoraj tako kot Moderndorfer!
anon-242092 sporočil: 5.152
[#2273566] 20.11.13 09:00 · odgovor na: kmetovalec (#2272293)
Odgovori   +    4
čas vnosa: 19.11.13 18:00
[kmetovalec]
> [rosom]
> Tisti štirje traktorji, ki so protestno krožili okoli parlamenta, so stali do 200.000 evrov vsak in razlagati, da kmetje ne bodo mogli plačati nepremičninskega davka, je nekorektno, je odvrnila prvaku SLS-a. Povprečna slovenska družina bo namreč plačala 3 evre več na mesec.
>
> ___________
>
> Ima močno podporo pri slomafiji,odigrali so akt zaupnice in postala je,ne samo butasta in lažniva,tudi arogantna in žaljiva.
> Zaradi tistih "pocestnikov" počasi nastajajo žolčni kamni.

Šivilja pojma nima o traktorjih.Tisti štirje vsi skupaj novi niso bili vredni 200.000 evrov.
Spostovani Kmetovalec, dasiravno imas 100% prav, ko pravis, da sivilja nima pojma o traktorjih, bi te na tem mestu dopolnil se s sledecim:

ne glede na to, koliko so traktorji vredni in ne glede na to, ce proizvajajo dodano vrednost ali ne, nikogar, najmanj pa kaksne sivilje, ne sme skrbeti, koliko so slednji stali! Po domace: a si dala kaj zraven, sivilja? Smo dali davkoplacevalci kaj zraven za traktorje? Jaz nisem, kakor vem, dal nic, ako pa sem kaj posredno dal preko skupnosklednih evropskih subvencij, pa tudi v redu - to se pac gremo, a ne. Brez dvoma bi se lahko sli se kaj mnogo slabsega. Ampak to ni point - point je, da je grozljivo, da si neka sivilja (ali kdorkoli tretji) upa javno zgrazati se nad ceno traktorja, ki je ni nic stal, nad ceno TUJEGA traktorja! Od tu do "potolci kulaka" je le se korak.

Kako sprevrzena je druzba, v kateri je vsakrsno imetje, ki ga clovek premore, predmet komentarjev "socialno cutecih" svinj, ces, ti pa zapri gobec, ker imas hiso. Imeti karkoli je malone razlog za kazenski pregon, vsekakor pa nekdo, ki kaj ima, nima kaj govoriti, temvec mora tiho pozirati plenilske "ukrepe" vlade, "ukrepe", katerih izkupicek sluzi izkljucno korupciji - kupovanju volilnih glasov lenuhov in nesposobnezev.

Ste kmetovalci v povprecju "bogati prasci"? Po mojem niste, prej bi rekel, da ste spostovanja vredni delovni ljudje, ki nimate veliko, a znate skrbeti zase. Ce pa je med vami skucajno tudi kak "bogat prasec", mu bogastvo od srca privoscim!

Ce sklenem: dragi prijatelj Kmetovalec, kot mescan ti zagotavljam, da nas je mnogo mestnih srajc neomajno na vasi strani!
anon-295127 sporočil: 3.275
[#2273590] 20.11.13 09:02 · odgovor na: bozo666 (#2272287)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 19.11.13 13:21
[bozo666]
Še nekaj svežega kot vroče žemljice gospod 5-RA:

Na podlagi vašega mnenja češ kako bi se preprečil sovražni govor, sem pomisli na trenutne razmere na Hrvaškem.

IN GLEJ GA ZLOMKA.......SPET NA HRVATI PREHITEVAJO PO DESNI.ZAKAJ?

Časopis JUTARNJI LIST je pred eno uro objavil imena in fotografije nekaterih komentatorjev -sovražnih govorcev oz. piscev......do njihovih fotografij je očitno prišel preko Facebooka, ker je v enem primeru tudi skupinska slika......

Časopis je izvedel akcijo brez primere v sodobnem novinarstvu.......očitno so vzeli za podlago oz. kritje sodbo ESČP .

E, kdaj se bo tega lotil kak slovenski časopis ........kjer mirno dopuščajo administratorji eni skupini na veliko uporabljati sovražni govor, ki je poln žaljivk.

Ker nas povsod Hrvati prehitevajo, nas bodo tudi tu, tako kot pri davčnih blagajnah in aretacijah bivših predsednikov vlad.
Seveda nas prehitevajo. Tudi v revščini in pa po zadrtem skrajno desnem klerofašizmu in ustaštvu.

Kreatorjem razbitja bivše Yuge je uspelo sijajno delo! Z pomočjo izdajalskih, kleptomanskih domačih elit jim je uspelo ustvariti šest šibkih banana državic. Šest poligonov za izkoriščanje naravnih in poceni človeških resursov. Še bodo pogrešali tovariše!
anon-295127 sporočil: 3.275
[#2273594] 20.11.13 09:02 · odgovor na: mimoidoci (#2272430)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 19.11.13 12:52
[mimoidoci]
> [kirman69]
> > [mimoidoci]
> > > [bozo666]
> > > Ko človek prebere nekatera komentarja na tem forumu, se lahko samo nasmehne, ker so ene izjave na račun Bratuškove res pritlehne. Pametnega pa tudi malo zaskrbi kam ta narod drvi.
> > >
> > > No, potreben bo čas, da se počasi izkorenini te žaljive komentarje, ki sicer še največ govorijo o piscih samih a žal obenem po nepotrebnem rinejo SLO v 33 leta prejšnjega stoletja.
> > >
> > > V predvojni Nemčiji je bilo dovoljeno takšno zmerjanje in blatenje nasprotnikov.....komunistov, židov, intelektualcev........potem so sledile razne NOČI.....od noči dolgih nožev do kristalne noči.......taborišča, likvidacije in na koncu svetovna vojna.
> > >
> > > No, upam , da bo v SLO le počasi.......po kapljicah pricurljala zdrava pamet.......ki bo začela preganjati sovražni govor, razna hujskanja in spodbujanja k nasilju ipd.......da se nam ne zgodi predvojna Nemčija.
> > >
> > > Zgodovina se žal ponavlja........zato bi bilo prav, da se ustavi anonimne hujskaće........nekdaj so se skrili za rjavo uniformo, zdaj pa svoje frustracije izživljajo na raznih forumih.Človek pomisli tudi na to, da je eden od vzrokov za šovinistične izjave v smislu, češ kaj bo ta šivilja ipd.....v dejstvu, da je na čelu vlade ženska, kar nekateri enostavno ne morejo prenesti.
> >
> >
> > bozo, ker sam nimaš osnovnih predispozicij za primerjavo s komerkoli normalnim, dovoli da ti pojasnim. Ljudje se pač radi primerjamo in ko ugotovimo, da smo sposobnejši od nekoga drugega in da pri svojem delu in znanju dosegamo višje standarde nas malce zapeče. Sploh, če je nekdo nezaposlen, oni drugi kepec, je pa naprimer na mestu premierke. Pri Bratuškovi nastopa ravno zgoraj naveden konflikt v več izraznih oblikah.
> >
> > Če pogledaš njen magisterij vidiš, da je samemu sebi namen, da ne izpolnjuje nikakršnih standardov kakovosti, dodane vrednosti, strokovnosti, pridnosti in zavzetosti in da ga večina strokovnih, pismenih in bolj pridnih nikoli ne bi podpisala s svojim imenom. To, da je prepisan, je še najmanj važno.
> >
> > Če pogledaš njeno znanje angleščine ti pade mrak na oči, kako ima dama jajca stopiti pred ljudi na kakšnih okroglih mizah, pa v Bruslju in Strassbourgu, da o CNN raje ne razpredam, ker me kar zmrazi od groze in sramote, če obnovim dogodek.
> >
> > Če pogledaš njeno striktno branje z listkov hitro ugotoviš, da ima, ko što narod kaže, kratku memoriju pamčenja, in da, ko što bi rekao sir Oliver, drugarica stvarno nema stila. Z drugimi besedami pri taki komunikaciji praviloma ni nikoli pripravljena, ne obvlada vsebine, nima samozavesti razen pri grožnjah, ni koncentrirana, ne zna artikulirati po svojih besedah in je za en drek govornik.
> >
> > Če pogledaš njeno znanje materinega jezika, se lahko uporabi termin, da je slovnično hudo revna, ne obvlada dvojine, pravilnega vikanja in rodilnika in je brez ustreznega besednega zaklada.
> >
> > Toliko za sedaj, za ostalo pa vprašaj še kakšnega modnega svetovalca.
>
> Mimoidoči, če že greš podjebavat normalen folk o nekih osnovnih predispozicijah za primerjavo z komerkoli normalnim, pa pogejmo malce še tvoje "predispozicije".
>
> Tebe kot kriptokomija in do smrti, ter še čez zvestegega majerjevege fana ni nikoli kaj dosti motilo dejstvo, da je tvoj/vaš heroj & idol & vodja & sam presveti Bog našo preljubo Slovenijo potisnil v še večji drek zgolj in samo z obramboslovno (!) šolo.
>
> Toliko o tvojih "osnovnih predispozicijah za primerjavo z komerkoli normalnim".
>
> Z tovariškimi pozdravi ;)
>
> www.mladina.si/120845/clanek/


Hehe kirman hvala, ker me nisi še v Lepeno postavil pod SDS marelo. Ali pa na koncert Jana Plestenjaka, kjer je bojda Janez z Urško reden gost. Namesto, da bi mi en sam moj post pokazal, iz katerega bi ti morda lahko sklepal, da sem jaz verjetno fen, ker so notri zapisane te in te okoliščine, ki bi morebiti kazale, da mene rajca šef SDS. Eh, pa ne moreš, ker takega posta ni.
Tudi jaz še nišem šel na noben borčevski shod, ali na kak sestanek PS in SD in zato še vseeno NE SKRIVAM svojega prepričanja.
Tragedija vas levičarjev je ravno v tem, da izredno slabo sklepate. Če človek z lastno glavo pride do spoznanja, da NOB ni bilo,
Tragedija nas levičarjev je, da vglavnem prestavljamo precej samostojne, individualne duhove. In zato boš prej lahko peljal mačko na pašo, kot pa videl nas, združene v eno. No, morda pa bo majerju uspelo, da nas bo ponovno združil. V tej smeri mu gre kar dobro od rok.

Z lastno glavo lahko prideš tudi do napačnih spoznanj. Vendar so napake tisti neizogibni, obvezni del učenja. Bolj hudo bo, če se na stara leta, torej v času t.i. modrosti ostane star butl... ;)
mu napopate slaboumno trditev, da mu je JJ, evo tvoje besede, heroj & idol & vodja & sam presveti Bog. Jaz sem se, za razliko od njega futru na močni gimnaziji in na povsem normalnem in solidno zajebanem tehničnem faksu. Ko je on v brigadi pel "Sivi sokole prijatelju dragi", sem jaz Zappo po Dunaju iskal, ECM-ke pri konzorciju ogledoval in peneze zbiral za prepotentnega Rončela jazz prireditve u Križaljkama, al pa v mariborskem kinu gledališče, jebatga.
A torej on to zate ni? Glej no, jaz pa sem iskal AC/DC po vsej Evropi, pa hala Tivoli itd.. Rončel? Sorry, no way...
Namesto Kardelja in Marxa so bili takrat za nekatere bolj IN moderni romani, pa kakšen Bukowski, Vonnegut ali Adams in kar je bilo še tega intelektualnega kiča.
Levičarstvo moje baže je stanje, prepričanje duha, ki ni determinirano z neko napiflanostjo z marxi, kardelji itd.

Daeniken, Berlitz, Sitchin, Dawkins, Kleinova, Pirjevec itd. .....
Namesto Neretve in Sutjeske
Škoda zate! Kljub trenutnim propagandnim dozam so to namreč dobri filmi.
pa evropski film, pa Fassbinder, Schloendorf, pa Talijanci Fellini, Bertolucci, Pasollini, pa Wenders, Woody Allen in še kaj bolj odštekanega. Ne vem, če je to svet JJ. Možno, ampak tudi kulturno se z njim ne čutim povezanega. Še manj pa, da bi mi bil vzor.
Recimo, da zveniš na trenutke kot njegov klon ;)
Tudi volil ga še nisem, če te to zanima. Zame je on skrajna levica v parlamentu. Zadnje in edino še dopustno, da puknem njega in Ljudmilo tja nekam v levi kot pa da sedita tam pri miru in poslušno. In zajebavata vas, bleferje in male Kučane iz nočnega pohoda na Dražgoše.
Hja, prave desnice pri nas pač ni, hebat ga. "On" pa je samo odpadnik nečesa. Simbol kameleonstva. Kučan pa je eden redkih sposobnih. Če to ne bi bil, se ga kvazi-desničarji ne bi tako bali.
Drugače pa nimam težav z liberalnim. Mičota sem tudi tule zajebaval, ampak strokovno in kadar se je preveč napihnil, ali pa ko je narobe odvajal. Z njim, Zakrajškom, Pezdirjem, Šušteršičem in podobnimi jaz ne bi imel nobenih problemov. Že tu na Forumu je nebroj bolj kompetentnih od tega kar trenutno ščije po parlamentarnih pisoarjih.
Kot sem že dejal, me ne impresionirajo domači uvozniki tujega znanja. Pa dr. mag. gor ali dol. Oni so začeli prodajat "svoje" poglede vzporedno z začetkom propadanja. Tebi to nič ne pove?
mimoidoci sporočil: 6.045
[#2274143] 20.11.13 14:50 · odgovor na: anon-295127 (#2273594)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: mimoidoci 20.11.2013 14:51
[kirman69]

Glej no, jaz pa sem iskal AC/DC po vsej Evropi, pa hala Tivoli itd.. Rončel? Sorry, no way...

Lep drek, če človeka AC/ DC vzgojijo v navijača socializma. Angus bi bil razočaran. A ti veš, da si to muziko iskal okoli po Evropi ravno zato, ker je bilo doma po njej preveč povpraševanja, tržna logika in rock and roll pa nezaželena in nadzorovana. Sedaj voliš pa iste kljukce, ki nas rinejo nazaj v to logiko.

Mi smo v vojski nažigali Dirty Deeds Done Dirt Cheap (tajno in prešvercano), ko si ti mamo spraševal, če greš lahko z žogo na dvorišče, pa je rekla da še ne, dokler ne greš v šolo, ker te tako majhnega lahko kakšen stric odpelje.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#2275626] 22.11.13 07:19 · odgovor na: mimoidoci (#2274143)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 22.11.13 06:48
[mimoidoci]
> [kirman69]
>
> Glej no, jaz pa sem iskal AC/DC po vsej Evropi, pa hala Tivoli itd.. Rončel? Sorry, no way...


Lep drek, če človeka AC/ DC vzgojijo v navijača socializma. Angus bi bil razočaran. A ti veš, da si to muziko iskal okoli po Evropi ravno zato, ker je bilo doma po njej preveč povpraševanja, tržna logika in rock and roll pa nezaželena in nadzorovana. Sedaj voliš pa iste kljukce, ki nas rinejo nazaj v to logiko.

Mi smo v vojski nažigali Dirty Deeds Done Dirt Cheap (tajno in prešvercano), ko si ti mamo spraševal, če greš lahko z žogo na dvorišče, pa je rekla da še ne, dokler ne greš v šolo, ker te tako majhnega lahko kakšen stric odpelje.
AC/DC so bili proletarci iz našega, delavnega okolja in kot taki iskreni, enostavni, direktni in surovi! Tako da malce bluziš. DDDC je bila plata, izdana še v bivši Yugi in nič kaj tajna & prešvercana. Originalke so bile LTBR, FTATR, FOTW in High Voltage. Večino teh sem kupil v Zagrebu na pijaci, ko si ti še na dudiko sesal.

Eh, ti moj prikriti majerist, vsak je po svoje navijač socializma. Razlika je samo ta, da ti navijaš za socializem za bogate, jaz pa za socializem zase in za našo zaničevano delavsko rajo.

PS:

Dokler nam grozi opcija kriptokomunističnih neobelajzrov, bom pač volil "iste kljukce".
mimoidoci sporočil: 6.045
[#2276041] 22.11.13 14:36 · odgovor na: anon-295127 (#2275626)
Odgovori   +    4
[kirman69]
> [mimoidoci]
> > [kirman69]
> >
> > Glej no, jaz pa sem iskal AC/DC po vsej Evropi, pa hala Tivoli itd.. Rončel? Sorry, no way...
>
>
> Lep drek, če človeka AC/ DC vzgojijo v navijača socializma. Angus bi bil razočaran. A ti veš, da si to muziko iskal okoli po Evropi ravno zato, ker je bilo doma po njej preveč povpraševanja, tržna logika in rock and roll pa nezaželena in nadzorovana. Sedaj voliš pa iste kljukce, ki nas rinejo nazaj v to logiko.
>
> Mi smo v vojski nažigali Dirty Deeds Done Dirt Cheap (tajno in prešvercano), ko si ti mamo spraševal, če greš lahko z žogo na dvorišče, pa je rekla da še ne, dokler ne greš v šolo, ker te tako majhnega lahko kakšen stric odpelje.

AC/DC so bili proletarci iz našega, delavnega okolja in kot taki iskreni, enostavni, direktni in surovi! Tako da malce bluziš. DDDC je bila plata, izdana še v bivši Yugi in nič kaj tajna & prešvercana. Originalke so bile LTBR, FTATR, FOTW in High Voltage. Večino teh sem kupil v Zagrebu na pijaci, ko si ti še na dudiko sesal.

Eh, ti moj prikriti majerist, vsak je po svoje navijač socializma. Razlika je samo ta, da ti navijaš za socializem za bogate, jaz pa za socializem zase in za našo zaničevano delavsko rajo.

PS:

Dokler nam grozi opcija kriptokomunističnih neobelajzrov, bom pač volil "iste kljukce".

Hehe moj kirman, pacient številka 69, ne vstajaj no iz bolniške postelje. Pa še bos si.

Saj vemo ja, da so bili AC/DC band proletarcev iz našega delavnega okolja. Pa Led Zeppelin tudi, pa Deep Purpli in celo Rollingi. Kreten ponarejevalski, ajd vrni vse plate nazaj v trgovino, če ne štekaš rock and rolla.

En komad jebote alah, najdi en komad, ki opeva socialistične vrline za katere se boriš ti, in jih tule podtikaš še meni. Če socializem, pri tebi intimno, ni enako kapitalizem, potem ni treba tule vseh ljudi v isto godljo tlačit. Če steguješ papke po tuji lastnini in si za skupnoskledo, potem si to priznaj in ne namakaj še drugih, ki nismo za takšne rabote.

Me pa veseli tudi, da si ti lahko vkorakal skozi kapijo v kasarno kar s svojo diskografijo pod pazduho in AC/DC vrtel po kasarniškem ozvočenju. V moji JLA to baš nije išlo.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#2276203] 22.11.13 17:47 · odgovor na: mimoidoci (#2276041)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 22.11.13 17:36
[mimoidoci]
> [kirman69]
> > [mimoidoci]
> > > [kirman69]
> > >
> > > Glej no, jaz pa sem iskal AC/DC po vsej Evropi, pa hala Tivoli itd.. Rončel? Sorry, no way...
> >
> >
> > Lep drek, če človeka AC/ DC vzgojijo v navijača socializma. Angus bi bil razočaran. A ti veš, da si to muziko iskal okoli po Evropi ravno zato, ker je bilo doma po njej preveč povpraševanja, tržna logika in rock and roll pa nezaželena in nadzorovana. Sedaj voliš pa iste kljukce, ki nas rinejo nazaj v to logiko.
> >
> > Mi smo v vojski nažigali Dirty Deeds Done Dirt Cheap (tajno in prešvercano), ko si ti mamo spraševal, če greš lahko z žogo na dvorišče, pa je rekla da še ne, dokler ne greš v šolo, ker te tako majhnega lahko kakšen stric odpelje.
>
> AC/DC so bili proletarci iz našega, delavnega okolja in kot taki iskreni, enostavni, direktni in surovi! Tako da malce bluziš. DDDC je bila plata, izdana še v bivši Yugi in nič kaj tajna & prešvercana. Originalke so bile LTBR, FTATR, FOTW in High Voltage. Večino teh sem kupil v Zagrebu na pijaci, ko si ti še na dudiko sesal.
>
> Eh, ti moj prikriti majerist, vsak je po svoje navijač socializma. Razlika je samo ta, da ti navijaš za socializem za bogate, jaz pa za socializem zase in za našo zaničevano delavsko rajo.
>
> PS:
>
> Dokler nam grozi opcija kriptokomunističnih neobelajzrov, bom pač volil "iste kljukce".


Hehe moj kirman, pacient številka 69, ne vstajaj no iz bolniške postelje. Pa še bos si.
Ti počasi zmanjkuje argumentov, mimoidoče bitje, pa si prešaltal na tipičen sds rečnik?
Saj vemo ja, da so bili AC/DC band proletarcev iz našega delavnega okolja. Pa Led Zeppelin tudi, pa Deep Purpli in celo Rollingi. Kreten ponarejevalski, ajd vrni vse plate nazaj v trgovino, če ne štekaš rock and rolla.
Bejži no, ti celo nekaj veš o tem, bobby brown? Heh rock pa smo živeli ni kaj! In potem se pojavijo neki mladički srat o ponaredkih, eh, eh... kaj vse lahko naredi new age ekonomsko-profiterska zaletavost..
En komad jebote alah, najdi en komad, ki opeva socialistične vrline za katere se boriš ti, in jih tule podtikaš še meni. Če socializem, pri tebi intimno, ni enako kapitalizem, potem ni treba tule vseh ljudi v isto godljo tlačit. Če steguješ papke po tuji lastnini in si za skupnoskledo, potem si to priznaj in ne namakaj še drugih, ki nismo za takšne rabote.
Heh, imaš čast debatirat s starim proletarcem in ne kobajagi z nekim japijem velikiga gobca in lap topom pod prevarantsko odišavljeno pazduho. Mimogrede bi ti čisto komot lahko naredil kakšne daljše predavanje o vrlinah, takšnih ali drugačnih, vendar se mi ne da, saj ti itak ne bi nič odnesel od tega ;)

Ni, pravi rock sicer poje o babah, drinku in tako naprej, bolj slabo pa bi se tu not vkomponiral kak tebi ali meni drag političen pamflet, tako da okoli rocka in politike oladi malo, sinko :)

Ti, no povej kako je kaj zagovarjat sistem, ki omogoča vse to, kar se lahko dogaja danes, tudi v svetovnem merilu, da ne bo pomote! Mislim, banke, RKC zajebejo, plačujemo pa vsi mi državljani, firme se načrto razjebejo in nikomur nič. In ko začneš po papagajsko ponavljati one bolane štose o komunistih, socialistih, srčece pa ti zraven bije za vodjo čete v avnojevsko jajce? Se potem počutiš bolj kul kot nekakšna mulo-sve-zna- avantgarda, medtem ko si ga mečeš na zamisli tujih ekonomov, zapakirane v mastenovo-pezdirjev slovenački celofan?
Me pa veseli tudi, da si ti lahko vkorakal skozi kapijo v kasarno kar s svojo diskografijo pod pazduho in AC/DC vrtel po kasarniškem ozvočenju. V moji JLA to baš nije išlo.
Hja, v "pozadini" je to sicer šlo, v drugih kasarnah pa ne več. Sicer, pa je o tem brez veze razglabljat z vami taborniki, ne boste razumeli. Tako, da si glede pridige tudi tu popušil. No, pa kdaj drugič.. ;)
FIN-330867 sporočil: 661
[#2276262] 22.11.13 18:55 · odgovor na: anon-295127 (#2276203)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: FIN-330867 22.11.2013 18:56
Bejži no, ti celo nekaj veš o tem, bobby brown? Heh rock pa smo živeli ni kaj! In potem se pojavijo neki mladički srat o ponaredkih, eh, eh... kaj vse lahko naredi new age ekonomsko-profiterska zaletavost..
He,he
Tudi stric Zappa je bil sicer dosti zajeban do aktualne politike tedanjega časa ampak v Slo bi ga vsekakor poslali na rehabilitacijsko romanje v jajce in olepili kot hardcore neoliberalca in agenta cie. Nenazadnje we are only in it for the money.
Lepoje v biografiji je povedal, I'm a practical conservative - I believe in a smaller, less intrusive government and lower taxes.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#2276610] 23.11.13 17:55 · odgovor na: FIN-330867 (#2276262)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 23.11.13 13:52
[FIN-330867]
>Bejži no, ti celo nekaj veš o tem, bobby brown? Heh rock pa smo živeli ni kaj! In potem se pojavijo neki mladički srat o ponaredkih, eh, eh... kaj vse lahko naredi new age ekonomsko-profiterska zaletavost..

He,he
Tudi stric Zappa je bil sicer dosti zajeban do aktualne politike tedanjega časa ampak v Slo bi ga vsekakor poslali na rehabilitacijsko romanje v jajce in olepili kot hardcore neoliberalca in agenta cie. Nenazadnje we are only in it for the money.
Lepoje v biografiji je povedal, I'm a practical conservative - I believe in a smaller, less intrusive government and lower taxes.
Mel smo tudi pankrte in njihove tedaj tako aktualno politične tekste, vendar to pa je že pank...
FIN-330867 sporočil: 661
[#2276645] 23.11.13 18:47 · odgovor na: anon-295127 (#2276610)
Odgovori   +    1
Mel smo tudi pankrte in njihove tedaj tako aktualno politične tekste, vendar to pa je že pank...
Težko verjamem, da bi Lovšin kdaj rekel kaj podobnega: I believe in a smaller, less intrusive government and lower taxes.Je pa res, da Pankrtov nisem nikoli poslušal in se lahko tudi motim he,he

Strani: 1 2 3 4 5