Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Demokratični socializem - ne, hvala

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-45881 sporočil: 7.327
[Glavni forum] Tema: Demokratični socializem - ne, hvala
[#2269073] 14.11.13 14:08 · odgovor na: (#2267005)
Odgovori   +    5
J'accuse et proteste!

Sa LDS, gasput JanezPizdek u Saraorcima poznat kao neprijatelj Šamanić, sem zaželeo obuhvatit samo vrhunec javnofinančnega orgijanja starih tardećih (KPJ/KPS/Združeno listje SD/Che Lukshichenko Parti), tamladih trd(eć)ih (ZKMS), novodobnih levićarjev, de (sabskiventli alzo noun ez PingoSlovani), konvertiranih komunajzlov v demokrate, konvertiranih v novodobne kapitalkomunajzle (JJ), ki jih je vodil dr. ekonomije in bodoći levi mesija. Meni je kakopak jasno, da začetki ne vodijo v leto 1992, tako kot začetki nacikomunizma ne segajo v leto 1939, ehtkomunizma pa ne v leto 1917.

Ma, popularna zgodovina (beri: vox populi) pač raje uporablja kasnejše letnice, ko pizdarije uidejo iz vajeti in se zlo vidi v vsej svoji razsežnosti, pa tudi dimenziji, de. Jaz vem, da ni Anthony Robbery (nomen est omen, rest in pieces, MF! MF kot min. za finance, ne maderfaker, de) nastavil kolegu Zocchija na vrh politke, de, ta je bil nastavljen že prej in drugam, sam kauč je zamenju, de.

Neka bude tako znano, howgh, da moj spomin ne sega 5 minut dalj od Mrs. Goldfish. Aj rest maj kejs, jor onr.