Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Na magnetno resonanco se splača na Hrvaško

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

foore sporočil: 12.753
[Glavni forum] Tema: Na magnetno resonanco se splača na Hrvaško
[#2261613] 05.11.13 21:45 · odgovor na: (#2261562)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: foore 05.11.2013 21:53
[janezpizdek]
> [tekavec]
> Shaman, da sem jaz minister ali šef ZZZS ali, še bolje, kar oboje skupaj, da racionaliziramo toto poslovanje, čuj, bi v roku enega meseca poštimal bilance in si upam celo trditi, da bi lahko za 2,3% znižal prispevek za zdravstveno zavarovanje. Izvedel bi le dve preprosti potezi:
> - vzdrževal bi samo še čakalnice
> - vse čakalne dobe bi zvišal na 170 let
>
> Pa da vidimo potem junaka, ki bo rabil še kaj drugega, kot čakalnice. Dasiravno bi morda dobil kakšen glas več na volitvah (zato pa jih izgubil dober milijon), kapice raje ne bi uvajal, ker bi to vodilo v socialno dekohizacijo in desolidarizacijo naroda kot takega, bi pa zato brezplačno standardiziral odpiralni čas na 5 uro zjutraj in vse naročil ob tej uri. Ta kaos, ki se nam zdaj dogaja, ko se gospe in gospodje priguncajo do lesenih klopi ob šestih ali celo kasneje in ko ponekod naročajo celo na ure, je čista neoliberalna razvada, ki jo moramo zatreti. Če kdo zamudi obisk čakalnice ob 5:00, je spet na vrsti čez 170 let.
>
> Zdravnikom in sestram bi pri priči povečal plače za 30%, da ne bi kdo imel kaj proti takšnemu odličnostnemu planu, prav tako bi uvedel nacionalni program "100.000 zdravnikov do leta 2030", s čimer bi udejanil večne sanje tu živečega življa po ustvarjanju delovnih mest s strani države.
>
> Pričakujem, da me v naslednjih mesecih podpre falanga uglednih Slovencev, ki bi se cijazila mimo gostilne Hrakl, kamor zahajam kšeftat z Nigerijci in ob klimaksu povorke pokleknili pred mestnim postdoktoratom, kjer trenutno uradujem kot Cefizelj.
>
> Podprite me še vi, saj sem trenutno prilično nažgan in lahko zletim pod šank.

Mojo Pot Poro Imaš Kersi Uredu Možakar Saj Se Vidi Dasi Raskriu Neliberalne Ot Kloni Kiso
Nastale Koje Janša Pre Uzel Oblast In Koje Peterle Uvedeu Kapitalizmi Na Prevaro Kersmo
Hotel Samo Ot Cepiteu Onpaje Uzeu Narodu Samo Upravlanji Sajsmo Usi U Pravljal S
Naši Podjetji Insmo Raje Meli Socjalizme Upam Daboš To Tut Po Štimau Zalsti Mije Ušeč
Dabo Zdaj Možno Na Pregled Ob Peti Uri Dabodo U Pokojenci Lahko Po Pregledu Šli Na
Banko Čakat Da Vidijo Čeje Pokojnina Na Kazana Vidise Dasi Ded Kateri Razume Male Aljde
Kiso Temelj Naše Adrušbe Mi Smo Use To S Svojimi Rokami Potme Sopa Drugi Po Kradli In
So Pošteni Uokojinci Temelj Usega Zato Njimse Ne Sme Nič Uzet Naj Raje Uzamejo
Bogatim Use Jim Je Treba Ot Auzet Tega Je Vleiko Bogacva Skaterim Lahko Rešimo Use
Probleme Inda Slovenija Postane Boljša Kot Švica Kdor Je Grabiu Naj Se Mu Use Uzame
Vese Kako Treba Je Rečti Dasmo Usocializmu Usi Bili Enaki Sedaj Pa Če Gdo Ima Več Kot
Jaz Sigorno Je Kradu Use Uzet Bando Pa Zapret Janševi Tajkuni So Use Začel In Odtakrat
Use Gre Slabo Zato Te Prosam Da Tut Ti Predlagaš Kako Da Volimo Dabi Pre Prečili Da
Janaša In Podobni Na Oblast Sjaot Janšviki Na Forumu Ne Mormeo Pričakvat Da Bodo
Predlagali Pametno Kučan Je Pošten On Ni Nič Ukradeu Ima Samo Stari Golf In Sam Beli
Hišo In On Bi Lahko Ot Redil Kdo Naj Bo Na Obalsti Saj Mu Usi Slovenci Za Upamo In Ti
Lahko Tut Daš Predlog Tašni Rabmo Ki Čutite Za Socjalni Kapital
Kakšen socialni Kapital, socialni komunistični Kapital. Samo ena beseda, ki je pri nas edina lažniva in neverodostojna...

Baje, so borci Partizani začeli spoznavati in spregledati, da bo potrebno oprati krivde poštenih partizanov in jasno povedati, da je veliko krivde nastalo ravno zaradi te besede, ki si jo spregledal.

Baje spoznavajo, da tudi domobrancev ne bi bilo in toliko mrtvih če ne bi bilo, tiste besede, ki si jo pozabil....

Samo dejanja laži, prevare in ogromnega sovrastva in za vsako ceno priti na oblast bodo tako pravi borci partizani in domobranci začeli skupen boj razkrinkanja teh oziroma te besede, ki si jo pozabil....

REŽIMI prihajajo in odhajajo, narod in domovina pa ostajata. To je tudi sporočilo današnjega dne," je po zaključku maše povedal predsednik Zveze združenja borcev za vrednote NOB v odstopu Janez Stanovnik-

Zanimivo, da je s tem stavkom spoznal in priznal krivdo REŽIMA, ki se je med vojno in po vojni boril samo za oblast...Zanimiva je bila beseda, da takšni režimi tudi odhajajo...........še bolj zanimivo, da to izreče Janez Stanovnik...

Kmalu bo "elita posvečenih priviligirancev" socialkomunistov napisala, da je takšna izjava za njih SOVRAŽNI GOVOR..............

Šele takrat je le upanje, da jih bo začelo biti strah in se bodo začeli le sramovati svojih divjaško podivjanih dejanj...........