Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Sledi nadaljnji upad cen nepremičnin

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

trance0 sporočil: 678
[Glavni forum] Tema: Sledi nadaljnji upad cen nepremičnin
[#2251913] 23.10.13 13:27 · odgovor na: bc123a (#2251904)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: trance0 23.10.2013 13:31
Tule pač ne bova prišla skupaj. Ti trdiš, da je treba delati skoraj zastonj ob obstoječih stroških in davkih, jaz ti pa pravim, da zastonj oz. za tretjino zdajšnje plače ne bi bil pripravljen niti s qrcem mrdnit, raje grem v tujino svojo srečo skušat. K sreči še nisem zelo star in bi mi to verjetno še zneslo, čeprav uspeh ni zagotovljen, medtem ko marsikdo nima takšne sreče. Pač vendarle znam nemško, angleško, BSC in vsaj jezik ni problem, starost pa tudi ne pretirano. Kako boš ob minimalni plači 400 € plačeval recimo vedno dražje dopolnilno zdravstveno zavarovanje in vse ostale stroške ter hkrati še varčeval za penzijo? Kakšna bo pokojnina čez 30 let nekoga, ki prejema večji del svoje delovne dobe 400 EUR plače? Kakšen dom upokojencev si bo lahko plačal s 300 € pokojnine?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2251913

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Sledi nadaljnji upad cen nepremičnin
[#2251922] 23.10.13 13:31 · odgovor na: trance0 (#2251913)
Odgovori   +    1
[trance0]
Tule pač ne bova prišla skupaj. Ti trdiš, da je treba delati skoraj zastonj ob obstoječih stroških in davkih, jaz ti pa pravim, da zastonj oz. za tretjino zdajšnje plače ne bi bil pripravljen niti s qrcem mrdnit, raje grem v tujino svojo srečo skušat
Jaz sem ti pa ze ene pet sporocil nazaj napisal, da ocitno temu ni tako, ker iz slovenije odhajajo sposobni, solani in izurjeni, NKV kader pa ostaja tule (ne stejemo tistih bosancev, ki jih po Hildi izkorisca se bosnskaa mafija in jih kao zaposluje v nemciji, pa sploh ne dobijo plac). Verjetno ta fakt o tem kdo bezi v tujino pove tudi nekaj o tem, kaksna bi bila cena slovenskih brezposelnih na nemskem trgu.. Verjetno tistih NKV v rangu nemskih minijobs, 400 EUR.

Strani: 1