Zasebnost

Strani: 1 2 3 4

mimoidoci sporočil: 6.130
[#2249902] 21.10.13 12:13 · odgovor na: anon-16741 (#2249659)
Odgovori   +    5
[tekavec]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [tekavec]
> > > Bratuškova: Sanjala sem davek na nepremičnine
> >
> > Oja, Fredy Miler, dasiravno zelo slab davkoplačevalec, je bil velik vizionar!
> >
> > Kadar te vidim, ko se mi smeješ,
> > sreča sije ti iz oči,
> > obnašaš se, kot da sem senca, kot da me ni!
> >
> > Kadar te vidim, na dnu duše,
> > mi spomin spet oživi,
> > mi spomin in bolečina,
> > ki še tli...
> >
> > Vedno si sanjala njèga,
> > meni pustila si laži;
> > jaz pa mislil sem le nate vse noči!
> >
> > Vedno si sanjala njèga,
> > mi lagala vse dni;
> > jaz pa mislil sem le nate vse noči!

>
> Vidis, ljubi moj Tekavec, to je subtilnost, ki jo cenim! Pa ne zgolj neka larpurlartisticna subtilnost, temvec naravnost svicarska natancnost!
>
> Ob tej priloznosti sem se spomnil sledece anekdote: ko je mladi Niklaus Wirth ravno dokoncal Pascal (legenda pripoveduje, da ga je nacrtoval v popolni samoti, tam v Svajca gorah) in se hotel zapeljati s svojim Land Roverjem tja dol v ETH Zurich, mu vsled ostrega mraza ni vzgal motor. Niklaus, kakor se mu je paralo srce, je ze hotel pod karterjem podkuriti z luknjanimi karticami z izvorno kodo, sicer bi docakal bridko smrt med belimi vrsaci, ko se iz trde teme pred njem pojavi postava, rekoc: "Gdje's bre bolan, trebas li pomoc?"
>
> To je bil Mujo iz Kladuse, lokalni gastarbajter, ki je ravno stopil v gozd po drva za kurjavo. Niklaus je seveda hvalezno sprejel nesebicno pomoc, Mujo je podkuril s smrecjem, Land Rover je kasljajoce vzgal in oba sta se skupaj s karticami neprecenljive vrednosti pocasi odpeljala v dolino.
>
> Ker Niklaus pac ni cenen zastonjkar, je Mujotu ponudil brezplacno izobrazavanje pod njegovim osebnim mentorstvom, z besedami (ki jih je seveda izrekel v nemscini): "Bolan Mujo, vidim da ti nisi nek priglup momak, zasto se ne bih uobrazio u kompjuterima?" Mujo je bil, ne vedoc za kaj tocno gre, takoj za - in sta zacela. Ko je Mujo zapopadel osnovne principe, je hitro prisel na okus, "al neka koda nikako da se kompilise," kot se je izrazil. Niklaus si je nadel tiste naocnike, ki jih je nosil, kadar je hotel delovati resno in dejal: "Pa Mujo bre bolan, kako da se kompilise, kad ti fali tacka-zarez na kraju naredbe?"
>
> Sledila je dolga in mucna tisina.
>
> Nakar Mujo, kot clovek, ki ga je obslo kozmicno spoznanje, osuplo izdavi: "U jebote, Nikluase, zar ti kazes da sve to ne radi zbog samo jednog slova?!"
>
> Vidis, ljubi moj Tekavec, vsak è je v tem vesolju z namenom!

Aj nju it, aj nju it!!! Vižula bejzik je izumil Mujo in ne, kot je bilo polpretekle zgodovinarje zavedlo, Ivo Lula Ribar!
Res je tekavec. Ivo Lula Ribar se je u hlače Pascal pred Drvarjem.
binkelj sporočil: 286
[#2250036] 21.10.13 13:59
Odgovori   +    1
V svojem vedenju in ravnanju je pravi psihopat, ki je povrhu še podpovprečna. Če taka ženska vodi vlado in ne zmore drugega, kot sanjati o davkih, je skrajni čas, da ena stranka to prepreči. Nesposobna in nekritična ženska je celo ponosna na svoja uničevalna dejanja. Tako teslo pač ni v ponos sposobnim ženskam v Sloveniji. Iz svoje psihopatske naravnanosti hoče vladat in ustrahovati državljane, ki iščejo izhod v samomorih, ker ne morejo živeti brez hrane in drugih najbolj osnovnih potrebščin.
Izgnati jo je potrebno iz vseh državnih položajev. Koliko škode je že prej naredila v Pahorjevi vladi in zdaj govori o prejšnji vladi celo zaničevalno. Danes bi bili na koncu tunela in videli svetlobo pod vodstvom prejšnjega finančnega ministra Šušteršiča. Tako smo pa padli v roke psihopatov, ki si polnijo svoje žepe s popolnoma napačnimi odločitvami za državljane. Njen odziv v intervjuju pove, kako podpovprečno in še pokvarjeno razmišlja Bratuška.
anon-284823 sporočil: 2.300
[#2250413] 21.10.13 20:31
Odgovori   +    0
tejle se je sankjalo o Zokijevih dildotih.
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2250487] 21.10.13 21:53 · odgovor na: anon-242092 (#2249618)
Odgovori   +    2
[oQI23IDCN0948R]
> [tekavec]
> > Bratuškova: Sanjala sem davek na nepremičnine
>
> Oja, Fredy Miler, dasiravno zelo slab davkoplačevalec, je bil velik vizionar!
>
> Kadar te vidim, ko se mi smeješ,
> sreča sije ti iz oči,
> obnašaš se, kot da sem senca, kot da me ni!
>
> Kadar te vidim, na dnu duše,
> mi spomin spet oživi,
> mi spomin in bolečina,
> ki še tli...
>
> Vedno si sanjala njèga,
> meni pustila si laži;
> jaz pa mislil sem le nate vse noči!
>
> Vedno si sanjala njèga,
> mi lagala vse dni;
> jaz pa mislil sem le nate vse noči!


Vidis, ljubi moj Tekavec, to je subtilnost, ki jo cenim! Pa ne zgolj neka larpurlartisticna subtilnost, temvec naravnost svicarska natancnost!

Ob tej priloznosti sem se spomnil sledece anekdote: ko je mladi Niklaus Wirth ravno dokoncal Pascal (legenda pripoveduje, da ga je nacrtoval v popolni samoti, tam v Svajca gorah) in se hotel zapeljati s svojim Land Roverjem tja dol v ETH Zurich, mu vsled ostrega mraza ni vzgal motor. Niklaus, kakor se mu je paralo srce, je ze hotel pod karterjem podkuriti z luknjanimi karticami z izvorno kodo, sicer bi docakal bridko smrt med belimi vrsaci, ko se iz trde teme pred njem pojavi postava, rekoc: "Gdje's bre bolan, trebas li pomoc?"

To je bil Mujo iz Kladuse, lokalni gastarbajter, ki je ravno stopil v gozd po drva za kurjavo. Niklaus je seveda hvalezno sprejel nesebicno pomoc, Mujo je podkuril s smrecjem, Land Rover je kasljajoce vzgal in oba sta se skupaj s karticami neprecenljive vrednosti pocasi odpeljala v dolino.

Ker Niklaus pac ni cenen zastonjkar, je Mujotu ponudil brezplacno izobrazavanje pod njegovim osebnim mentorstvom, z besedami (ki jih je seveda izrekel v nemscini): "Bolan Mujo, vidim da ti nisi nek priglup momak, zasto se ne bih uobrazio u kompjuterima?" Mujo je bil, ne vedoc za kaj tocno gre, takoj za - in sta zacela. Ko je Mujo zapopadel osnovne principe, je hitro prisel na okus, "al neka koda nikako da se kompilise," kot se je izrazil. Niklaus si je nadel tiste naocnike, ki jih je nosil, kadar je hotel delovati resno in dejal: "Pa Mujo bre bolan, kako da se kompilise, kad ti fali tacka-zarez na kraju naredbe?"

Sledila je dolga in mucna tisina.

Nakar Mujo, kot clovek, ki ga je obslo kozmicno spoznanje, osuplo izdavi: "U jebote, Nikluase, zar ti kazes da sve to ne radi zbog samo jednog slova?!"

Vidis, ljubi moj Tekavec, vsak è je v tem vesolju z namenom!
Dragi oQI23IDCN0948R, če te smem prositi, saj pospešeno delam na tem, da bi se reinkarniral v sokola - če bi bil ti potem moje desno oko. Tudi če sem slep na levo, ker ujede se kot vemo, vsled dislokacijske razpostavitve učk, moramo itak odločiti, na kateri strani v gnezdu bomo postavili monitor.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#2255090] 27.10.13 20:19 · odgovor na: mimoidoci (#2249902)
Odgovori   +    2
čas vnosa: 27.10.13 19:00
[mimoidoci]
> [tekavec]
> Aj nju it, aj nju it!!! Vižula bejzik je izumil Mujo in ne, kot je bilo polpretekle zgodovinarje zavedlo, Ivo Lula Ribar!

Res je tekavec. Ivo Lula Ribar se je u hlače Pascal pred Drvarjem.
Vrhunsko, hehe! Vrhunsko!
anon-242092 sporočil: 5.152
[#2255091] 27.10.13 20:20 · odgovor na: anon-16741 (#2250487)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 27.10.13 18:59
[tekavec]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [tekavec]
> > > Bratuškova: Sanjala sem davek na nepremičnine
> >
> > Oja, Fredy Miler, dasiravno zelo slab davkoplačevalec, je bil velik vizionar!
> >
> > Kadar te vidim, ko se mi smeješ,
> > sreča sije ti iz oči,
> > obnašaš se, kot da sem senca, kot da me ni!
> >
> > Kadar te vidim, na dnu duše,
> > mi spomin spet oživi,
> > mi spomin in bolečina,
> > ki še tli...
> >
> > Vedno si sanjala njèga,
> > meni pustila si laži;
> > jaz pa mislil sem le nate vse noči!
> >
> > Vedno si sanjala njèga,
> > mi lagala vse dni;
> > jaz pa mislil sem le nate vse noči!

>
> Vidis, ljubi moj Tekavec, to je subtilnost, ki jo cenim! Pa ne zgolj neka larpurlartisticna subtilnost, temvec naravnost svicarska natancnost!
>
> Ob tej priloznosti sem se spomnil sledece anekdote: ko je mladi Niklaus Wirth ravno dokoncal Pascal (legenda pripoveduje, da ga je nacrtoval v popolni samoti, tam v Svajca gorah) in se hotel zapeljati s svojim Land Roverjem tja dol v ETH Zurich, mu vsled ostrega mraza ni vzgal motor. Niklaus, kakor se mu je paralo srce, je ze hotel pod karterjem podkuriti z luknjanimi karticami z izvorno kodo, sicer bi docakal bridko smrt med belimi vrsaci, ko se iz trde teme pred njem pojavi postava, rekoc: "Gdje's bre bolan, trebas li pomoc?"
>
> To je bil Mujo iz Kladuse, lokalni gastarbajter, ki je ravno stopil v gozd po drva za kurjavo. Niklaus je seveda hvalezno sprejel nesebicno pomoc, Mujo je podkuril s smrecjem, Land Rover je kasljajoce vzgal in oba sta se skupaj s karticami neprecenljive vrednosti pocasi odpeljala v dolino.
>
> Ker Niklaus pac ni cenen zastonjkar, je Mujotu ponudil brezplacno izobrazavanje pod njegovim osebnim mentorstvom, z besedami (ki jih je seveda izrekel v nemscini): "Bolan Mujo, vidim da ti nisi nek priglup momak, zasto se ne bih uobrazio u kompjuterima?" Mujo je bil, ne vedoc za kaj tocno gre, takoj za - in sta zacela. Ko je Mujo zapopadel osnovne principe, je hitro prisel na okus, "al neka koda nikako da se kompilise," kot se je izrazil. Niklaus si je nadel tiste naocnike, ki jih je nosil, kadar je hotel delovati resno in dejal: "Pa Mujo bre bolan, kako da se kompilise, kad ti fali tacka-zarez na kraju naredbe?"
>
> Sledila je dolga in mucna tisina.
>
> Nakar Mujo, kot clovek, ki ga je obslo kozmicno spoznanje, osuplo izdavi: "U jebote, Nikluase, zar ti kazes da sve to ne radi zbog samo jednog slova?!"
>
> Vidis, ljubi moj Tekavec, vsak è je v tem vesolju z namenom!

Dragi oQI23IDCN0948R, če te smem prositi, saj pospešeno delam na tem, da bi se reinkarniral v sokola - če bi bil ti potem moje desno oko. Tudi če sem slep na levo, ker ujede se kot vemo, vsled dislokacijske razpostavitve učk, moramo itak odločiti, na kateri strani v gnezdu bomo postavili monitor.
Razumem, da Falconi nimate stereoskopije, zato bom vsekakor tvoj desni monitor!

Strani: 1 2 3 4