Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ohranil je ime, a postal pravi zapeljivec

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-200699 sporočil: 2.054
Ko avtor žačne klobasati o VW Golf-u me običajno vse mine, da bi bral naprej. Če je pred leti veljalo da so 'nemški' avti dobro in kvalitetno narejeni in bi bila takšna primerjava smiselna, sedaj to prav gotovo ni več res. Salbo mi je, ko slišim kakšne kolibocije imajo lastniki avtomobilov, pa naj gre za nemške ali francoske avtomobile, dejstvo je da v razredu, kamor spada ta avto, na žalost izdelki niso na nivoju, ki bi ga človek pričakoval. Očitno so se proizvajalci odločili, da bo življenska doba teh avtomobilov 3-4 leta, potem pa avto zamenjaj, ali pa plačuj drage servise. Glede na te ugotovitve, sem ugotovil, da je bolj smiselno preskočiti v višji razred, saj za 10.000 eurov več dobiš spodoben avto, ki je sposoben 10 let zagotavljati miren spanec lastniku, brez večjih šokov na servisih. Na žalost, so trenutno najbolj cenjeni konstruktorji, ki uspejo konstrukcijsko zagotoviti, da bo del odpovedal po pretečeni garanciji, na drugi strani pa mehaniki na pooblaščenih servisih praktično ne znajo delati drugega, kot menjati olje, zamenjati zavorne diske, ponovno napolniti klimo in doliti tekočino za pranje vetrobranskih stekel, za vse ostalo pa je menjava vsega po vrsti in razlaga, kako je z prihodom elektronike v avte vse zjebano. Resnica je nekje drugje, zanje je izgubljeno in se vse vrti samo še okrog tega, kako bi nas kupce čimbolj elegantno obrali in nas ob tem prepričevali, kako moramo biti srečni, da jih lahko plačamo.