Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.955
Zadnja sprememba: najobj 26.09.2013 13:28
[bc123a]
> [kixs]
> > [bc123a]
> >...
> > Kaj sem zabluzil pri elasticnosti? WTF? A se tebi sploh kaj sanja o elasticnosti in obnasanju povprasevanja glede na ceno?
>
> Gorivo je eden izmed produktov, ki ga, ne glede na ceno, skoraj vsak mora kupiti. Ker pa smo nekateri "pametni",
A izracunam se, kako dalec od meje smes prebivati, da se ti to splaca, ali bos koncno priznal, da gre tu za malenkostne vplive, priblizno taksne kot ko mis skoci na slona, ki stoji na vagi?
... čuj, jaz sem iz Maribora, tankam približno dvakrat na mesec in grem približno dvakrat na mesec v Avstrijo, pa mi se še ni uspelo "uskladit", da bi imel glih v Avstriji dovolj prazen tank, da bi se mi splačalo ustavljat na tankšteli ... ja, je pa res, da čisto na vsaki cent ne gledam, ker ko bom moral čisto na vsaki cent gledat, se tudi z avtom ne bom več vozil in mi tankat sploh ne bo treba ... evo, toliko o elastičnosti povpraševanja po bencinu za nas, ki nismo glih vsaki dan službeno v tujini in ne "kupujemo poceni, pa naj stane, kar stane" ...

P.S.: sprijazni se, da si komunajzar, ker so na totem forumu samo janšajzerji in komunajzarji, vsegliharji pa so za janšajzerje itak samo undercover komunajzarji ...