Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: TLSG

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

peterw sporočil: 1.938
[Borza] Tema: TLSG
[#2203582] 28.08.13 12:38 · odgovor na: bojan30 (#2203539)
Odgovori   +    1
[bojan30]
Tudi sam sem še pred 14 dnevi pisal na forumu da je TS prodan po 150E DT kar mi je potrdil neimenovan vir blizu TS. Vendar je v začetku tega tedna prišlo do zapletov. TS naj bi šel res v prodajo, vendar brez infrastrukture. V tej obliki je pa veliko manj zanimiv za morebitne kupce. Po mojem TS ne bo prodan, ker ga nihče ne bo kupil brez infrastrukture, če ga pa že bo bo pa cena polovico manjša. Se pravi okrog 80-90E. Skos do zdaj sem bil velik optimist da bodo ti naši politiki vsaj eno večjo privatizacijo izpeljali do bonca. Vendar sem se zmotil, zato sem tudi danes vse svoje delnice TS prodal. Kot sem pred pol leta vsem svojim znancem in prijateljem priporočal nakup delnic TS jim zdaj svetujem da jih prodajo, ker ko bo vlada javno objavila kaj točno bodo v TS prodali bo vrednost delnice strmoglavila.
Zanimivo, da sem se tudi jaz odločil za prodajo. Ampak povpraševanje je pa še vedno in to kar visoko ?!?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2203582

Strani: 1

bojan30 sporočil: 249
[Borza] Tema: TLSG
[#2203608] 28.08.13 12:52 · odgovor na: peterw (#2203582)
Odgovori   +    3
Da je povpraševanje po taki ceni je res zanimivo. Je bilo pa rečeno da bo TS kupoval lastne delnice. Mogoče je zaradi tega še takško povpraševanje. Ker mi res ni jasno kdo bi po taki ceni kupoval delnice TS glede na veliko negotovosti.

Strani: 1