Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Vprašanje za stare poslovne mačke

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-213866 sporočil: 888
[Odklop] Tema: Vprašanje za stare poslovne mačke
[#2191353] 12.08.13 10:50 · odgovor na: anon-70346 (#2191333)
Odgovori   +    0
[shark.]
Ne telefon. Vse pisno. Ker se znajo zmotiti in potem nimaš "dokaza" za svojo pritožbo.

Ljuba, kaj pa ustanovitev podružnice (vašega) tujega podjetja?
Točno, vse mora biti pisno. Vendar je težko dobiti pisno potrdilo za veliko stvari. Odgovor je vedno enak: "Pisnih potrdil o tem ne dajemo."

Kot kaže bo najbolj enostavno ustanoviti podružnico, vendar moj delodajalec nima nič s tem, zato sem zopet pri lastni firmi.

Res sem upala, da že vsi vedo, kako se izogniti taki nepotrebni zaposliti v svoji firmi, kateri želiš biti tudi poslovodni organ. Morda kak namig preko zasebnega sporočila? Vidim, da so forumaši ziheraši in tisti, ki ve kako in kaj, obdrži svoje znanje zase. Prav ima. Vseeno vsem, ki ste se oglasili, hvala.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2191353

Strani: 1

anon-408487 sporočil: 1
[Odklop] Tema: Vprašanje za stare poslovne mačke
[#2606804] 10.07.16 08:21 · odgovor na: anon-213866 (#2191353)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 10.07.16 08:14
Jaz imam podoben primer a malo obrnjen na glavo.selim se v Avstrijo in nočem zapreti enoosebnega d.o.o. - lastništva tudi nočem deliti.zaposlena pa tudi nočem več biti, ker se bom zaposlila v Avstriji, kjer bom tudi plačevala vse davke otrok bo s 1.9. Tam hodil v šolo in vse, kar bom potrebovala bom dobilaod sosednje države in ne naše.dodatno pa imam še dve zaposleni eno za 20 ur in eno, ki je na porodniški. Ampak nobena ni primerna za direktorja. Oz. Kot so mi povedali jaz naj bom prokurist neplačan ona pa direktor, ki ga do naslednjega leta ni.

Strani: 1