Zasebnost
41 min
Podrobna analiza Cinkarne: Kaj me odvrača od nakupa delnice in kaj se mi zdi zanimivo
7 ur
V Slovenijo prihaja nov ponudnik hitrih in ultra hitrih električnih polnilnic 1
7 ur
Hibrid namesto dizla - ali so pri Peugeotu ubrali pravo smer?
8 ur
Najbolj brani članki danes
10 ur
Lumar svari pred težavami: zaradi stavke zastoj pri izdaji gradbenih dovoljenj 2
11 ur
Bruselj poziva Slovenijo: izboljšajte konkurenčnost, povečajte učinkovitost javne porabe 7
12 ur
Vlada podaljšala nadzor na mejah s Hrvaško in Madžarsko do 21. decembra 1
12 ur
Delničarji Cinkarne potrdili dodatno dividendo, v nadzorni svet prihaja Tomaž Berločnik
13 ur
Vlada priznala: odlagališče radioaktivnih odpadkov bo skoraj 30 odstotkov dražje od zadnje ocene 1
13 ur
Kje je smisel, da daje vlada 7 milijonov evrov za ohranjanje zaposlenosti, ko imamo rekordno nizko brezposelnost 4
13 ur
S Sončnimi sistemi do trajnostnega poslovanja (Oglas)
13 ur
Romana Tomc ena od podpredsednic EPP v evropskem parlamentu
14 ur
Evropska unija: pobijmo medvede, da rešimo naravo
14 ur
5 klasičnih koktajlov v elegantnih kozarcih za martini
14 ur
Kako izvesti uspešen sejemski nastop? (Oglas)
14 ur
Na Finskem so - edini v Evropi - začeli rudariti uran 1
14 ur
Kaj pridelovalci žit, ki spet napovedujejo izgubo, predlagajo Golobu
15 ur
Kaj je jasno in kaj ni pri napovedi povezave T-2 & Telemach
16 ur
Na prvem odpiranju nobenega zanimanja operaterjev za javno obveščanje in alarmiranje
16 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Vprašanje za stare poslovne mačke

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-213866 sporočil: 888
[Odklop] Tema: Vprašanje za stare poslovne mačke
[#2191353] 12.08.13 10:50 · odgovor na: anon-70346 (#2191333)
Odgovori   +    0
[shark.]
Ne telefon. Vse pisno. Ker se znajo zmotiti in potem nimaš "dokaza" za svojo pritožbo.

Ljuba, kaj pa ustanovitev podružnice (vašega) tujega podjetja?
Točno, vse mora biti pisno. Vendar je težko dobiti pisno potrdilo za veliko stvari. Odgovor je vedno enak: "Pisnih potrdil o tem ne dajemo."

Kot kaže bo najbolj enostavno ustanoviti podružnico, vendar moj delodajalec nima nič s tem, zato sem zopet pri lastni firmi.

Res sem upala, da že vsi vedo, kako se izogniti taki nepotrebni zaposliti v svoji firmi, kateri želiš biti tudi poslovodni organ. Morda kak namig preko zasebnega sporočila? Vidim, da so forumaši ziheraši in tisti, ki ve kako in kaj, obdrži svoje znanje zase. Prav ima. Vseeno vsem, ki ste se oglasili, hvala.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2191353

Strani: 1

anon-408487 sporočil: 1
[Odklop] Tema: Vprašanje za stare poslovne mačke
[#2606804] 10.07.16 08:21 · odgovor na: anon-213866 (#2191353)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 10.07.16 08:14
Jaz imam podoben primer a malo obrnjen na glavo.selim se v Avstrijo in nočem zapreti enoosebnega d.o.o. - lastništva tudi nočem deliti.zaposlena pa tudi nočem več biti, ker se bom zaposlila v Avstriji, kjer bom tudi plačevala vse davke otrok bo s 1.9. Tam hodil v šolo in vse, kar bom potrebovala bom dobilaod sosednje države in ne naše.dodatno pa imam še dve zaposleni eno za 20 ur in eno, ki je na porodniški. Ampak nobena ni primerna za direktorja. Oz. Kot so mi povedali jaz naj bom prokurist neplačan ona pa direktor, ki ga do naslednjega leta ni.

Strani: 1