18 min
Box Now pri Zagrebu odprl center za 150 tisoč paketov na dan, na vrsti je Slovenija
58 min
Nemčija opušča milijardni obrambni projekt: fregate F-126 ne bo
1 ura
Evropske borze večinoma v rdečem, delnice orožarjev strmo navzdol
1 ura
Kakšen mesec! Litostroj pobral za 60 milijonov naročil
1 ura
Bo iz K10+ zrasel slovenski zadružni trgovski velikan?
2 uri
Zakaj je SpaceX včeraj izdal za 25 milijard dolarjev obveznic
2 uri
Allianz: v Hormuški ožini je obtičalo za 125 milijard dolarjev tovora
3 ure
(reportaža) Kako digitalizacija in UI spreminjata proizvodne procese v slovenskih podjetjih
3 ure
Obvestilo imetnikom enot sklada »Eurizon Manager Selection Fund« (»FCP«), kolektivnega naložbenega podjema, ustanovljenega v skladu z luksemburško zakonodajo (Oglas)
4 ure
Mehika: konkurenčni so zaradi nizkih plač
6 ur
Kmetijsko ministrstvo našlo dodatni milijon evrov. Za koga?
6 ur
Na Štajerskem gradi enega največjih nasadov kivija v Sloveniji
8 ur
Zakaj bo Panvita prodala do petkrat več na Hrvaškem
8 ur
Koreja: najbolj vroča borza na svetu, kjer se za nakup delnic jemlje kredit
8 ur
Frida: glasna in vroča računska hrbtenica slovenske umetne inteligence
8 ur
Vogel z maržo, ki je večja od Krkine 1
8 ur
Podatkovni center, kdo bo tebe ljubil 1
8 ur
Od meritev do ukrepov: kako občine ugotovijo, kaj onesnažuje njihov zrak
13 ur
Bo Bruselj uslišal Cigler Kralja?
13 ur
Pregled ameriških trgov: Razprodaja delnic proizvajalcev čipov potisnila Nasdaq navzdol

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Prodajalci cen ne nižajo

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (1)

Strani: 1 2 3

anon-182839 sporočil: 434
[#373550] 25.11.08 13:46 · odgovor na: anon-11660 (#373514)
Odgovori   +    0
nisem niti enkrat rekel da bo rastlo ker ni realno kot tudi padec ni realen bos videl.ta 10 procentni padec je za malo veselja med prazniki ce spekuliramo ampak realnost je drugacna
anon-106499 sporočil: 3.507
[#373573] 25.11.08 14:01 · odgovor na: anon-182839 (#373550)
Odgovori   +    0

maricko je napisal(a):
nisem niti enkrat rekel da bo rastlo ker ni realno kot tudi padec ni realen bos videl.ta 10 procentni padec je za malo veselja med prazniki ce spekuliramo ampak realnost je drugacna
 
Seveda, seveda, ker nepremičninarji so strašno dobre duše in bi naredili vse da naredijo malo veselja za čez praznike kajne :)))) To vsi vemo, to je realnost, kajne :))))
anon-8705 sporočil: 746
[#2104791] 06.05.13 11:44 · odgovor na: (#2103759)
Odgovori   +    0
Zdaj baje prodajajo tako, da skleneš še mpogodbo o nerazkrivanju podatkov, kljer ne smeš cene potem nikomur povedati, ker je bistveno nižja od oglaševane:)
anon-72566 sporočil: 3.465
[#2117878] 18.05.13 22:08 · odgovor na: anon-8705 (#2104791)
Odgovori   +    4
vilo grad so prodali po 1600 eur m2, torej so celovski dvori vredni max. 800 eur
anon-294768 sporočil: 6
[#2161019] 02.07.13 14:32 · odgovor na: (#2103759)
Odgovori   +    1
Pri nas se kaj takega verjetno ne more zgoditi...

www.ilsole24ore.com/...d=Ab7V0QAI
anon-223689 sporočil: 72
[#2176427] 22.07.13 03:56 · odgovor na: anon-72566 (#2117878)
Odgovori   +    0
[bondy]
vilo grad so prodali po 1600 eur m2, torej so celovski dvori vredni max. 800 eur
od kje ta info?
anon-87375 sporočil: 30
[#2176491] 22.07.13 08:50 · odgovor na: anon-223689 (#2176427)
Odgovori   +    1

Strani: 1 2 3


vm-qetesh