Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Oskrunjeno obeležje na Roški

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1955 sporočil: 470
[Glavni forum] Tema: Oskrunjeno obeležje na Roški
[#2134576] 02.06.13 20:12 · odgovor na: Gustl (#2134444)
Odgovori   +    7
Gustl to je že preko meje dobrega okusa. Včasih je potrebo poznati tudi zgodovino in ne samo biti podvržen medijem. Enakopravnost oz. jugonostalgija v Sloveniji že presega normalen nivo.

Žal poslal sem te med ignorirane, ker ljudi brez razgledanosti ni mi treba prenašati.
[Gustl]
> [Tejči.]
> > [Gustl]
> > > [Tejči.]
> > > > [Gustl]
> > > > > [koma4]
> > > > > Mi ki smo malo starejši se je še spomnimo. V osnovni šoli je bila obvezna! Mislim da v 5. ali 6. razredu . Tako kot Srbohrvaščina po vojašnicah v Sloveniji.
> > > >
> > > > A res? Kaj pa elektrika? Baje je takrat še bila, zdaj pa južneje od Kolpe menda sam še karbid uporabljajo.
> > >
> > > Glede elektrike...ti izraz redukcija kaj pomeni? 2x tedensko od 6 ure zvečer so polnoči....istočasno se je pojavil tudi manjko sveč v trgovinah......da da, nekateri se še spomnimo....
> >
> > Vse vem. Samo tega nisem vedel, da bi bilo se vedno tako, ce ne bi bilo JJ. Najbrz bi jaz zdele tenis gledal na crnobeli televiziji. Aja. Stroma ne bi bilo. Hm.
>
>
> JBTZ je bil samo ena od mnogih kapljic v polni pisker, ena odločilnih.......in kaj bi bilo če bi bilo....ne vem.....smer je bila naravnana v temno dobo....
>
> -pomanjkanje nekaterih osnovnih dobrin
> -pomanjkanje pogonskih goriv
> -utrgana inflac ija
> -obvezno služenje vojaškega roka z veliko verjetnostjo vračila vojaka v trugi
> -napredovanja zgolj po politični liniji
> -onemogočanje študija ljudem z negativno karakteristiko (beri preveč verni ali svobodomiselni)
> -prepoved kritike SFRJ (se spomniš Masleše in preganjanja mulcev ki so se pokakali na SFRJ)
> -učuzenje ljudi, ki so razgalili načrte JLA.....
>
> kapljica, pa kapljica, pa kapljica in dobiš poplavo.......a boš sedaj znal sešteti?

E, tako. Nihce mu ne krati zaslug. Vendar lahko te dejanske zasluge zbledijo, ce se mu poleg nalima se fikcijske.

Zdaj pa moram it, Рогер Федерер вс. Гиллес Симон.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2134576

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Oskrunjeno obeležje na Roški
[#2134580] 02.06.13 20:14 · odgovor na: anon-1955 (#2134576)
Odgovori   +    8
[dex]
Gustl to je že preko meje dobrega okusa. Včasih je potrebo poznati tudi zgodovino in ne samo biti podvržen medijem. Enakopravnost oz. jugonostalgija v Sloveniji že presega normalen nivo.
OK, se opravičujem. Brez Janše bi bila še vedno Sovjetska zveza in Berlinski zid. Ekola. Vsi srečni.

Strani: 1