Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-16741 sporočil: 3.984
[dob]
> [markoff]
> > [asdf147]
> > > [0329Softb]
> > > > [dob]
> > > > > [nelevnedesn]
> > > > > In jaz, budala, takrat stal in protestiral za njih. nikoli si ne bom odpustil. Bolje, da bi jih takrat dali pred vojni sud, z Bavčarjem zraven.
> > > >
> > > > Ti si še danes budala.
> > >
> > >
> > > Evo budalo, tule je. Tudi danes stoji in protestira.
> > >
> > > siol.sdn.si/sn/img/1...%20205.jpg
> >
> > Kdo je ta tip? Videl sem ga v Stožicah, potem pred vlado ko so se dogovarjali glede fiskalnega pravila, danes na Roški.... Gospod ima očitno veliko časa.
>
> Prvoborec v NOB, prvoborec v vojni za osamosvojitev, veteran Vietnama, interniranec v Auschwitzu, izbrisani, ... Funkcij kolk'oćeš. Seveda se na izpisku ZPIZ to kar pozna...

Poleg naštetega, pa še kokeršpanjelski borec!
Je kot prvotauhec za račun in na ime Bonaparteja v sklopu elitne enote mastnih baletk navrtaval tudi luknje v Nelsonove topovnjače v ovratnikovem prelivu; jaz sem ga bil v svoji trabakuli zapazil med trebljenjem mečaric in mu zlil cel ajvar morske vode z glavami in drobovjem teh prekrasnih ribic na glavo in se še mesece sekiral, ker je bil toti narodni heroj potem čisto moker... Pravzaprav sem si šele danes oddahnil, ko se je med mahanjem z neko iznakaženo brisačo na kolcu izkazalo, da ni prehlajen. A dodatek za hrabrosti v hladnomorskih razmerah za račun in na ime Bonaparteja na ZPIZ-u že poznajo ali bo spet treba vzeti pravico v svoje roke?