Zasebnost
34 min
Rezultati Telekoma v prvem četrtletju: višji prihodki in krepka rast dobička po lanskem upadu
59 min
V Portorožu ena največjih evropskih konferenc o Microsoftovih poslovnih aplikacijah (Oglas)
1 ura
Na jubilejnem 20. gourmet večeru na Bledu bomo gostili Aleša Kristančiča in Danila Steyerja
1 ura
Kolumna o vinu: Odraščanje vinske regije
1 ura
Ekonomičen, a športnega videza 7
2 uri
(intervju) Jan Štefe, Eurosender: Naš glavni segment je postala digitalna špedicija
5 ur
Kakšna bo prihodnost slovenskih letališč? 4
6 ur
Zemljišča na dražbi: kje bo mogoče graditi hiše, apartmaje in hotele
10 ur
Trenutno najboljši električni volkswagen
12 ur
Pozeba v Podravju povsem uničila vinograde, zavarovalnice se umikajo
13 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Povpraševanje po redkih kovinah bo eksplodiralo. So rudarji dobra naložba? 4
17 ur
Pred SMK: v B2B-marketingu je najpomembnejše zaupanje
18 ur
Finančni in karierni nasveti za mlade (in njihove starše)
19 ur
Hibridno delo: glavni izzivi pri njegovi organizaciji (Oglas)
19 ur
V Kopru je pristala druga ladja na utekočinjen zemeljski plin, ki je v Kopru naložila 3.500 avtomobilov 8
19 ur
Omejitve pri Airbnbju: župani ploskajo, dobili bodo absolutno oblast, sobodajalci pa nove ovire 15
19 ur
Perutnina Ptuj: Želimo postati najuspešnejše živilsko podjetje v širši regiji 1
20 ur
Podaljšan brezcarinski uvoz iz Ukrajine, a z "zasilno zavoro"
20 ur
Zakaj je evropski komisar za notranji trg obiskal Magnete

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Moj slog: Barbara Čeferin

Strani: 1 2 3

Gustl sporočil: 13.629
[#2121456] 22.05.13 09:16 · odgovor na: bc123a (#2121434)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [Gustl]
> Pa poglejmo pobližje to rubriko.

Ce odgovarjas meni zaradi prirocnosti je to ok; ce zato, ker mislis, da mislim zelo drugace kot ti, se motis.
Izključno zato. Si že sam dal link na /branost, ker se to kar samo ponuja.
Opa, opa, Gustl. Hold your horses. V tej rubriki so mi ostali v spominu 1) lastinca fitnessa, zena pomembnega "gospodarstvenika", ki se je posteno omastil v katastrofalnem ruskem poslu velikega slovenskega podjetja, ki je zaradi tega na robu propada 2) bodoca veleposlanica z firmo, ki kar krici po tem, da denar vlece iz davkoplacevalskega cuclja in 3) lastnik firme, ki je meni bila znana samo po spamu, izkaze pa se, da je kopija v tujini ze 10 let starega koncepta, ima katastrofalne poslovne rezultate, obenem pa je v lastnistvu podjetja do neznane visine udelezen davkoplacevalski denar.
No, morda je pa čas, da začnem brat to rubriko :)
Oziroma, mislim, da imam že idejo, kako jo preoblikovat - vsak dan jo naredi nekdo drug. Tako bo bolj pisana.

Ali pa ukinit, vprašanje, če je vredno veliko truda.
anon-151448 sporočil: 3.061
[#2121460] 22.05.13 09:19 · odgovor na: Gustl (#2121387)
Odgovori   +    2
[Gustl]
> [bc123a]
> > [pjanc]
> > Me pa cudi, da velesefi na financah se gledajo tega uredniskega brezveznika s to odvratno rubriko, ki samo iritira normalne ljudi.
>
> Ja, ampak kljub temu jo berejo in to steje.
>
> www.finance.si/branost


Pa poglejmo pobližje to rubriko.

1) Naslov je stalen, se ne spreminja, razen imena protagonista.

2) Vprašnja so standradna, se ne spreminjajo, jasno je vnaprej, na kaj bodo odgovarjali.

Jaz te rubrike ne berem, me pač ne zanima, kako dišijo ljudje, ki jih ne poznam. Še najbolj me zanimajo predlogi za restavracije, ampak so prepogosto preeksotični, da bi mi bilo uporabno. Tako da pač ne spremljam.

Nebrati to ni težko, ravno zaradi zgornjih dveh dejstev. Vnaprej veš, kaj je notri, temu se ni težko izognit, ni v naslovu "Pozor, nov davek", da bi bil potem zaveden in ko sem enkrat notri, pač preberem.

Zato je stalno negodovanje, pogosto s strani istih uporabnikov, pravzaprav zanimivo. Hkrati povejo, da to ne sodi sem. Vsakič znova. Zakaj vsakič znova? Zakaj so sploh pristali v čalnku, za katerega vsakič znova ugotovijo, da jih ne zanima.

Večkrat smo že delali ankete in bralce spraševali, kaj jih zanima. Rezultati so vedno zanimivi, če bi dosledno upoštevali, kaj si bralci želijo, bi sedaj izdajali Bančni vestnik. Anketiranci namreč pogosto odgovarjajo, kaj si želijo, da bi si želeli, ne pa kaj v resnici potem delajo. Analiziranje obnašanja uporabnikov na strani ti lahko tako več pove, kot direktno spraševanje - seveda to ne pomeni, da ni tudi anketiranje koristno in da je analiza hard data obiska edina pomembna, daleč od tega.

Če se vrnem na samo rubriko. Pjanc je napisal:

> Tukaj se vsi samovsecni na ogled postavljajo, folk pa kozla po njih, haha. Tudi ce pogledas ostale za nazaj, ne vem ce je bil kdaj en sam pozitiven komentar. Sem preprican, da jih ti narcisoidi vse preberejo in se potem tolazijo: pff, raja, revcki, plebejcki. Ampak tolazba je slaba, ker resnica kot crvicek grize po hipotalamusu.

Na vse skupaj je mogoče gledati tudi nekoliko drugače:

1) Glede protagonistov rubrike - Kolikor vem, se osebe, ki se tu pojavljajo, ne pofočkajo same, ampak jih mi nagovorimo, naj sodelujejo. Seveda bi lahko zavrnili, vendar marsikdo dela v poslu in v tej rubriki so taki pogosti, kjer mu takšno pojavljanje lahko koristi, gre za samopromocijo, marketing. Ja, prodajo. Tisto, kar marsikdo, ki mu v življenju ni bilo treba nič prodat, prezira, zaničuje. Vseeno naj se vpraša, od kod pride plača.


2) Glede bralcev rubrike - ta rubrika verjetno sodi v sklop resničnostnih šovov. Veliko je bilo že raziskanega in napisanega okoli tega, zakaj so resničnostni šovi tako priljubljeni, ena od ugotovitev pa je - ljudje se ob ob gledanju šovov primerjamo z nastopajočimi, pogosto imamo občutek, da smo boljši od njih in ta občutek je prijeten, zato hodimo po novo dozo.
Podobno smo ugotovili glede priljubljenosti TV kvizov. Gledaš milijonarja in si ves ponosen nase, ker si vedel pravilen odgovor na eno od zadnjih vprašanj, na katerega ekmovalc ni znal odgovorit. Počutiš se povsem usposobljen, da bi bil tam in če bi bil, bi sedaj odgovarjal za milijon, saj si pač dober. Samokritika tu odpove, ne pomisliš, da bi tudi zaradi nervoze, treme, kamere, luči, publike, morda celo neznanja verjetno pogrnil že pri kakšnem lažjem vprašanju.

Skratka - branje takšne rubrike, čeprav ga nervira in jo prezira, marsikomu godi, bolje se počuti v svoji koži, zato hodi po še, čeprav mu ne bi bilo treba, saj ni zaveden in točno ve, kakšna vsebina čaka za takšno povezavo.

Preden kdo useka po meni, ga prosim samo, da malo razmisli, zakaj sam odpira to rubriko in če se ne prepozna v zgoraj opisanem, sem seveda pripravljen sprejeti vse udarce :)
Gustl, nobenih udarcev ne bo, tvoj razmislek je povesm na mestu, samo ena zadeva ne špila; mene nasplošno zna čisto zanimati slog nekih zanimivih karizmatičnih, dejansko uspešnih ljudi. Ker večinoma imen v naslovu ne poznam, vsakič kliknem, da vidim, čeprav zdaj res žal že točno vem kaj bo. Problem je, da je urednikov izbor teh ljudi omleden, predvidljiv in popolnoma enoličen. Vabi izključno neke zafnane, narisoidne wannabe aristokrate-kozmopolite, ki štancajo ene in iste odgovore s katerimi mislijo izpasti imenitni.
Naj že za božjo voljo povabi koga zanimivega, ki se malo razlikuje od teh klonirancev, ki bo res imel nek originalen slog in domišljijo. Nekoga, ki mu bomo lahko z veseljem rekli - svaka čast, kul model/-ka...
A res nimamo zanimivih ljudi v tej deželici? Ali Čakš, ki je sam isti, pač svaljka po rubriki svojo "širšo družbo"?
anon-151448 sporočil: 3.061
[#2121467] 22.05.13 09:21 · odgovor na: Gustl (#2121456)
Odgovori   +    2
[Gustl]
> [bc123a]
> > [Gustl]
> > Pa poglejmo pobližje to rubriko.
>
> Ce odgovarjas meni zaradi prirocnosti je to ok; ce zato, ker mislis, da mislim zelo drugace kot ti, se motis.

Izključno zato. Si že sam dal link na /branost, ker se to kar samo ponuja.

> Opa, opa, Gustl. Hold your horses. V tej rubriki so mi ostali v spominu 1) lastinca fitnessa, zena pomembnega "gospodarstvenika", ki se je posteno omastil v katastrofalnem ruskem poslu velikega slovenskega podjetja, ki je zaradi tega na robu propada 2) bodoca veleposlanica z firmo, ki kar krici po tem, da denar vlece iz davkoplacevalskega cuclja in 3) lastnik firme, ki je meni bila znana samo po spamu, izkaze pa se, da je kopija v tujini ze 10 let starega koncepta, ima katastrofalne poslovne rezultate, obenem pa je v lastnistvu podjetja do neznane visine udelezen davkoplacevalski denar.

No, morda je pa čas, da začnem brat to rubriko :)
Oziroma, mislim, da imam že idejo, kako jo preoblikovat - vsak dan jo naredi nekdo drug. Tako bo bolj pisana.
Točno to! Enkrat ni delal Čakš, je bil vabljen Požar. Pravi balzam po odgovorih, glede na tole hohštaplersko falango. Možakar na mestu pač. Tvojo idejo srčno podpiram.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2121492] 22.05.13 09:36 · odgovor na: bc123a (#2121434)
Odgovori   +    2
[bc123a]
Jaz na to rubriko naletim prek foruma, drugace se recimo Trendov niti ne dotaknem. Glede predlogov za restavracije je kar pomenljivo, da online urednik slovenskega financnega dnevnika v njih ne najde nic uporabnega -- ocitno obstaja velikanski disconnect med gosti te rubrike in normalnim svetom.
Hja, "online urednik slovenskega financnega dnevnika" je bržkone proletarec po duši in kdove, morda tudi po finančnih zmožnostih - tako kot velika večina ljudi v SLoveniji, tudi tisti ki so sicer na 'bolj nobel' delovnih mestih, ki v tujini pomenijo določeno višino dohodkov in hkrati določen lifestyle (višji uslužbenci v bankah, vladnih službah, izobraženi strokovnjaki ipd, skratka urbani srednji sloj z neto plačami od 3000-4000 EUR in navzgor).

Proletarci po duši in mentalnih kapacitetah so seveda tudi večina intervjuvancev te humorne rubrike, ki recimo v intervjuju navržejo ime te ali one restavracije, v kateri so morda kdaj celo dejansko bili, na tipičen vsakdan pa seveda jedo makaronflajš, ki jim ga je skuhala mama ali babica. In za posipanje makarončkov seveda uporabijo ready-made 'ribanac' v vrečki od Sirele Bjelovar.
bc123a sporočil: 48.253
[#2121501] 22.05.13 09:39 · odgovor na: Gustl (#2121456)
Odgovori   +    1
[Gustl]
No, morda je pa čas, da začnem brat to rubriko :)
Oziroma, mislim, da imam že idejo, kako jo preoblikovat - vsak dan jo naredi nekdo drug. Tako bo bolj pisana.

Ali pa ukinit, vprašanje, če je vredno veliko truda.
Ne vem, ce jo je za ukinit. Recimo, jaz sploh ne vem, kako izgleda (v faco) Akrapovic in ali je tak hostapler kot nekateri do sedaj intervjuvani. Mussomelija ste parkat intervjuvali za politicne teme, pa me tudi zanima, kako recimo zivi ameriski veleposlanik v sloveniji. (Pipistrel se rad kaze, njega ni treba). Ja, dejansko je do sedaj izgledala kot reality show ljudi, ki rabijo vse sanse za samopromocijo, ob tem pa izpadejo kot Damjan Murko...

Sem sel pogledat za pozarja. Izgleda prebavljivo. Vidim, da je cel kup intervjuvancev, na katere nisem naletel, ker ocitno na forumu ni bilo dovoljsnjega bruhahaja, jaz pa pridem do te rubrike preko foruma :)
Gustl sporočil: 13.629
[#2121503] 22.05.13 09:40 · odgovor na: bc123a (#2121501)
Odgovori   +    0
[bc123a]
Vidim, da je cel kup intervjuvancev, na katere nisem naletel, ker ocitno na forumu ni bilo dovoljsnjega bruhahaja, jaz pa pridem do te rubrike preko foruma :)
Phe, ti si še slabši potem za komentirat to kot jaz :)
bc123a sporočil: 48.253
[#2121513] 22.05.13 09:45 · odgovor na: anon-20668 (#2121492)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: bc123a 22.05.2013 09:46
[matjazfinance]
> [bc123a]
> Jaz na to rubriko naletim prek foruma, drugace se recimo Trendov niti ne dotaknem. Glede predlogov za restavracije je kar pomenljivo, da online urednik slovenskega financnega dnevnika v njih ne najde nic uporabnega -- ocitno obstaja velikanski disconnect med gosti te rubrike in normalnim svetom.

Hja, "online urednik slovenskega financnega dnevnika" je bržkone proletarec po duši in kdove, morda tudi po finančnih zmožnostih - tako kot velika večina ljudi v SLoveniji, tudi tisti ki so sicer na 'bolj nobel' delovnih mestih, ki v tujini pomenijo določeno višino dohodkov in hkrati določen lifestyle (višji uslužbenci v bankah, vladnih službah, izobraženi strokovnjaki ipd, skratka urbani srednji sloj z neto plačami od 3000-4000 EUR in navzgor).
Na te ljudi, ki so po dusi proletarci in se ne afnajo z fake imidzem, nimam nobenih pripomb, ne glede na placo in ne glede na to, kako porabijo denar. Verjetno taksnemu cloveku ni problem prostodusno priznati, da hodi jest v najblizjo menzo, ima uro zato, da mu kaze cas in da gre na dopust zato, da se odpocije, kopa v morju, in pijucka pivo, knjige pa ni (kot vecina slovencev) povohal ze 10 let ;)
Gustl sporočil: 13.629
[#2121516] 22.05.13 09:46 · odgovor na: anon-20668 (#2121492)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Gustl 22.05.2013 09:52
[matjazfinance]
> [bc123a]
> Jaz na to rubriko naletim prek foruma, drugace se recimo Trendov niti ne dotaknem. Glede predlogov za restavracije je kar pomenljivo, da online urednik slovenskega financnega dnevnika v njih ne najde nic uporabnega -- ocitno obstaja velikanski disconnect med gosti te rubrike in normalnim svetom.

Hja, "online urednik slovenskega financnega dnevnika" je bržkone proletarec po duši in kdove, morda tudi po finančnih zmožnostih...
No, da malo pojasnim. Med tistimi, ki sem jih uspel prebrat, je bilo preveč "XY restavracija na drugem koncu sveta", kar je meni neuporabno. Ker pa te rubrike ne spremljam, je povsem možno, da sem imel samo smolo in sem na take naletel in so sicer predlogi, ki so zame bolj uporabni. Poudarek je na ZAME, povsem možno je, da je komu uporabna tudi restvracija na koncu sveta.

Če bi bila restavracija na koncu vesolja, bi me seveda zanimalo :)


PS. sem šel prav prebrat pod ta aktualni članek, katere so tokrat restavracije. Povsem OK.
bc123a sporočil: 48.253
[#2121524] 22.05.13 09:54 · odgovor na: Gustl (#2121516)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: bc123a 22.05.2013 09:57
[Gustl]
> [matjazfinance]
> > [bc123a]
> > Jaz na to rubriko naletim prek foruma, drugace se recimo Trendov niti ne dotaknem. Glede predlogov za restavracije je kar pomenljivo, da online urednik slovenskega financnega dnevnika v njih ne najde nic uporabnega -- ocitno obstaja velikanski disconnect med gosti te rubrike in normalnim svetom.
>
> Hja, "online urednik slovenskega financnega dnevnika" je bržkone proletarec po duši in kdove, morda tudi po finančnih zmožnostih...

No, da malo pojasnim. Med tistimi, ki sem jih uspel prebrat, je bilo preveč "XY restavracija na drugem koncu sveta", kar je meni neuporabno. Ker pa te rubrike ne spremljam, je povsem možno, da sem imel samo smolo in sem na take naletel in so sicer predlogi, ki so zame bolj uporabni. Poudarek je na ZAME, povsem možno je, da je komu uporabna tudi restvracija na koncu sveta.

Če bi bila restavracija na koncu vesolja, bi me seveda zanimalo :)
Eto vidis. A je med temi intervjuvanci kdo, ki je omenil recimo Stoparski vodic? Vprasanje, koliko knjig tile sploh berejo, koliko pa jih imajo na mizi samo za imidz. Ob intelektualnem dometu vecine slovencev si pac tezko predstavljam, da pa tale h* elita bere neke ful filozofske studiozne knjige, namesto easy paperback branja. Vprasanje ce bi ona gospodicna navajala 50 shades of gray, ce bi vedela za to, da so knjigo raztrgali prakticno vsi kritiki kot poceni fanfiction, ki se slepa na drugo literaturo.

PS. Nekaj mojih najljubsih, poleg seveda stoparca:

www.sjbolton.com/ (Sacrifice je se vedno najboljsa, awakening sicer najslabsa, ostale vmes)

Recimo, po sloveniji leti iz polic kaksen Patterson, pa ga ocitno berejo vsi razen teh elitnezev (ceprav je to res junk, pa se prevodi so katastrofalni).
shevchenko sporočil: 21.898
[#2121611] 22.05.13 10:30 · odgovor na: bc123a (#2121524)
Odgovori   +    0
stoparski vodnik? to sem bral, ko sem imel 12 al 13 let. lepo te prosim....
najobj sporočil: 31.947
[#2121627] 22.05.13 10:35 · odgovor na: Gustl (#2121387)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 22.05.2013 10:37
[Gustl]
> [bc123a]
> > [pjanc]
> > Me pa cudi, da velesefi na financah se gledajo tega uredniskega brezveznika s to odvratno rubriko, ki samo iritira normalne ljudi.
>
> Ja, ampak kljub temu jo berejo in to steje.
>
> www.finance.si/branost
Pa poglejmo pobližje to rubriko.

1) Naslov je stalen, se ne spreminja, razen imena protagonista.

2) Vprašnja so standradna, se ne spreminjajo, jasno je vnaprej, na kaj bodo odgovarjali.

Jaz te rubrike ne berem, me pač ne zanima, kako dišijo ljudje, ki jih ne poznam. Še najbolj me zanimajo predlogi za restavracije, ampak so prepogosto preeksotični, da bi mi bilo uporabno. Tako da pač ne spremljam.

Nebrati to ni težko, ravno zaradi zgornjih dveh dejstev. Vnaprej veš, kaj je notri, temu se ni težko izognit, ni v naslovu "Pozor, nov davek", da bi bil potem zaveden in ko sem enkrat notri, pač preberem.

Zato je stalno negodovanje, pogosto s strani istih uporabnikov, pravzaprav zanimivo. Hkrati povejo, da to ne sodi sem. Vsakič znova. Zakaj vsakič znova? Zakaj so sploh pristali v čalnku, za katerega vsakič znova ugotovijo, da jih ne zanima.

Večkrat smo že delali ankete in bralce spraševali, kaj jih zanima. Rezultati so vedno zanimivi, če bi dosledno upoštevali, kaj si bralci želijo, bi sedaj izdajali Bančni vestnik. Anketiranci namreč pogosto odgovarjajo, kaj si želijo, da bi si želeli, ne pa kaj v resnici potem delajo. Analiziranje obnašanja uporabnikov na strani ti lahko tako več pove, kot direktno spraševanje - seveda to ne pomeni, da ni tudi anketiranje koristno in da je analiza hard data obiska edina pomembna, daleč od tega.

Če se vrnem na samo rubriko. Pjanc je napisal:

> Tukaj se vsi samovsecni na ogled postavljajo, folk pa kozla po njih, haha. Tudi ce pogledas ostale za nazaj, ne vem ce je bil kdaj en sam pozitiven komentar. Sem preprican, da jih ti narcisoidi vse preberejo in se potem tolazijo: pff, raja, revcki, plebejcki. Ampak tolazba je slaba, ker resnica kot crvicek grize po hipotalamusu.

Na vse skupaj je mogoče gledati tudi nekoliko drugače:

1) Glede protagonistov rubrike - Kolikor vem, se osebe, ki se tu pojavljajo, ne pofočkajo same, ampak jih mi nagovorimo, naj sodelujejo. Seveda bi lahko zavrnili, vendar marsikdo dela v poslu in v tej rubriki so taki pogosti, kjer mu takšno pojavljanje lahko koristi, gre za samopromocijo, marketing. Ja, prodajo. Tisto, kar marsikdo, ki mu v življenju ni bilo treba nič prodat, prezira, zaničuje. Vseeno naj se vpraša, od kod pride plača.


2) Glede bralcev rubrike - ta rubrika verjetno sodi v sklop resničnostnih šovov. Veliko je bilo že raziskanega in napisanega okoli tega, zakaj so resničnostni šovi tako priljubljeni, ena od ugotovitev pa je - ljudje se ob ob gledanju šovov primerjamo z nastopajočimi, pogosto imamo občutek, da smo boljši od njih in ta občutek je prijeten, zato hodimo po novo dozo.
Podobno smo ugotovili glede priljubljenosti TV kvizov. Gledaš milijonarja in si ves ponosen nase, ker si vedel pravilen odgovor na eno od zadnjih vprašanj, na katerega ekmovalc ni znal odgovorit. Počutiš se povsem usposobljen, da bi bil tam in če bi bil, bi sedaj odgovarjal za milijon, saj si pač dober. Samokritika tu odpove, ne pomisliš, da bi tudi zaradi nervoze, treme, kamere, luči, publike, morda celo neznanja verjetno pogrnil že pri kakšnem lažjem vprašanju.

Skratka - branje takšne rubrike, čeprav ga nervira in jo prezira, marsikomu godi, bolje se počuti v svoji koži, zato hodi po še, čeprav mu ne bi bilo treba, saj ni zaveden in točno ve, kakšna vsebina čaka za takšno povezavo.

Preden kdo useka po meni, ga prosim samo, da malo razmisli, zakaj sam odpira to rubriko in če se ne prepozna v zgoraj opisanem, sem seveda pripravljen sprejeti vse udarce :)
... čuj, če so Finance slovenski cajtng, potem nehajte daviti samo z žabarsko fensi šmensi elito, ampak se ozrite po celi Sloveniji ... ja, razen če ste ziher, da v preostali Sloveniji sploh ni fensi šmensi elite ...

P.S.: če preko foruma slučajno zalutam v to rubriko, potem to fensi šmensi sranje preletim po diagonali, bi me pa res zanimalo, kdo je fensi šmensi elita v Mariboru, ker za tote vaše ljubljanske fensi šmensi elitnike vedno znova prvič slišim ...
bc123a sporočil: 48.253
[#2121630] 22.05.13 10:36 · odgovor na: shevchenko (#2121611)
Odgovori   +    1
[shevchenko]
stoparski vodnik? to sem bral, ko sem imel 12 al 13 let. lepo te prosim....
potem ga preberi se enkrat, ker pri 13tih ti mozgani se niso dovolj razviti, da bi razumel vse fore.
Gustl sporočil: 13.629
[#2121640] 22.05.13 10:38 · odgovor na: bc123a (#2121630)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [shevchenko]
> stoparski vodnik? to sem bral, ko sem imel 12 al 13 let. lepo te prosim....

potem ga preberi se enkrat, ker pri 13tih ti mozgani se niso dovolj razviti, da bi razumel vse fore.
Meni je to za brat na vsakih nekaj let :) Podobno kot Zvitorepca, Lakotnika in Trdonjo. A je to za dvanajstletnike, me niti ne zanima.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2121641] 22.05.13 10:38 · odgovor na: bc123a (#2121630)
Odgovori   +    0
potem ga preberi se enkrat, ker pri 13tih ti mozgani se niso dovolj razviti, da bi razumel vse fore.
mah, ce jih nisem takrat dojel, jih niti sedaj ne bom.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2121696] 22.05.13 10:58 · odgovor na: najobj (#2121627)
Odgovori   +    0
[najobj]
... čuj, če so Finance slovenski cajtng, potem nehajte daviti samo z žabarsko fensi šmensi elito, ampak se ozrite po celi Sloveniji ... ja, razen če ste ziher, da v preostali Sloveniji sploh ni fensi šmensi elite ...

P.S.: če preko foruma slučajno zalutam v to rubriko, potem to fensi šmensi sranje preletim po diagonali, bi me pa res zanimalo, kdo je fensi šmensi elita v Mariboru, ker za tote vaše ljubljanske fensi šmensi elitnike vedno znova prvič slišim ...
Se navdušeno strinjam! Poleg ljubljanskih kmetavzov, bi bilo treba nujno začet intenzivneje intervjuvat še podeželske vaške posebneže, to bi bilo šele smeha. Verjetno bi to rubriko revitaliziralo in jo rešilo pred zatonom, kakršnega že nekaj časa trpi Nepremičnina tedna.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2121798] 22.05.13 11:25 · odgovor na: bc123a (#2121513)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-20668 22.05.2013 11:26
[bc123a]
Na te ljudi, ki so po dusi proletarci in se ne afnajo z fake imidzem, nimam nobenih pripomb, ne glede na placo in ne glede na to, kako porabijo denar. Verjetno taksnemu cloveku ni problem prostodusno priznati, da hodi jest v najblizjo menzo, ima uro zato, da mu kaze cas in da gre na dopust zato, da se odpocije, kopa v morju, in pijucka pivo, knjige pa ni (kot vecina slovencev) povohal ze 10 let ;)
Če nisem kaj spregledal, ti in Gustl morda nista uvidela, v čem je dejansko stvar:

- najprej, seveda ni nič narobe, če so ljudje po dusi proletarci in vse kar gre s tem zraven in si zgoraj napisal

- ljudje, ki se pojavljajo v tej rubriki, pa bi že po definiciji morali biti ne-proletarci, pa so vseeno de facto enaki kot večina, torej zahojeni proletarci (predvsem po mentaliteti, razgledanosti, intelektualnih sposobnostih, vrednotah), le da se jim je pač pripetilo, da so prišli v butalistanski proletarski družbi na nekoliko bolj viden položaj in imajo morda na voljo kak evro več od povprečja;
Žalostna zabavnost te rubrike je ravno v tem, da bi vanjo, če bi bila resno zastavljena, sodili le ljudje, kakršnih v Sloveniji praktično ni. Tudi v firmi Finance vas niti približno ni niti enega takega, vključno z šefetom Franklnom, make no mistake.
hostamox sporočil: 8.460
[#2126720] 26.05.13 18:13 · odgovor na: spiderman (#2121027)
Odgovori   +    0
[spiderman]
> [dronyx]
> Koliko bi me stalo, če bi se še jaz predstavil v tej rubriki - Moj Slog: Doktor Onyx?
>
> Najljubša blagovna znamka?
> Mesnine dežele Kranjske
>
> Parfum številka ena?
> Moschino for Women
>
> Znamka ure, ki jo nosite?
> Seiko - digitalni display
>
> Najljubši film?
> Cannibal Holocaust
>
> V katero restavracijo radi zahajate in zakaj?
> Prazna skleda (tam delam kot kuhar)
>
> Vaša definicija luksuza?
> Če mi ni potrebno v nedeljo na šiht

Hahahahaha, bravo...

Jes tut, jes tut...

Moj slog: Spiderman

Najljubša blagovna znamka?
Gavrilović

Kaj nosite?
Pirossi

Parfum številka ena?
Pino Silvestre

Znamka ure, ki jo nosite?
Darwill(isto digitalni displej)

Najljubši film?
Banana Joe (Bud Spencer&Terence Hill)

V katero restavracijo radi zahajate in zakaj?
Klopčič na Litostrojski (najbol menza, A4 dunajc za 2,49 EUR)

Kaj najreje počnete v prostem času:
Slepe pse na kuzle mečem.
: )

Strani: 1 2 3