Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Moj slog: Dejan Romih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Glavni forum] Tema: Moj slog: Dejan Romih
[#2121424] 22.05.13 08:57 · odgovor na: crt (#2121234)
Odgovori   +    2
[crt]
nekoliko je, 20% druzbenik je "prvi sklad, druzba tveganega kapitala", katere cca 49% lastnik je rs (drzavno sofinanciranje venture skladov www.rsg-capital.si/n...ijonov-eur ). romih je pa lastnik cca 37% od prvotnih 100%.
Nekaj klikanja po supervizorju pokaže precej pestro lastniško omrežje, katerega del je pripet na razne slovenske podjetnike. Vsaj na prvo žogo bi lahko šlo za spodoben poskus, da tisti z denarjem in izkušnjami podprejo podjetniški projekt, ki rabi dolgoročen kapital in potrpljenje. Nisem pa prepričan, kako resen investitor bi v takem primeru prenesel nekakšno skrivanje podatkov, veliko in trajno izgubo ter obenem še life style nastopaštvo direktorja. Ampak deželni pobalini seveda ne moremo razumeti investitorske logike...

Supervizor za obdobje 2009-2011 ne pokaže nobenih številk o poslovanju. Pokaže pa prelitje 117 jurjev iz javne sklede v OBS. Od tega je novembra 2009 ministrstvo za gospodarstvo nakazalo 83 jurjev, decembra 2009 ZRSZ 18 jurjev (nova delovna mesta), res bizarno pa je nakazilo marca letos: skoraj 5 jurjev od ZZZS?!
supervizor.kpk-rs.si.../78839068/

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2121424

Strani: 1

crt sporočil: 27.235
[Glavni forum] Tema: Moj slog: Dejan Romih
[#2122861] 23.05.13 05:59 · odgovor na: pobalin (#2121424)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 23.05.2013 06:17
[pobalin]
res bizarno pa je nakazilo marca letos: skoraj 5 jurjev od ZZZS?!
to je lahko trivialna stvar - bolniska.

in super, da si to omenil. ker sem potem sel gledat za svojo mikro firmico in videl, da supervizor kaze nakazila zzzs v 2013 v obsegu, ki je (ceprav absolutno gledano zelo majhen) dosti vecji od tega, kar jaz vidim na racunu :) ... namrec smo ze en cas v pricakovanju nekaj nadomestil bolniske.

in glej to... dejansko je eno nakazilo prispelo v vcerajsnjem dnevu (pogledam vsako jutro). matrvola, tale supervizor je pa azuren.

zanimivo pa prejete bolniske od predprejsnjega leta niso zabelezene (ali pa sem jaz ekstremno storast pri uporabi supervizorja, kar prav tako ni nemogoce).

Strani: 1