Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Helios delnice

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-316487 sporočil: 3
[Borza] Tema: Helios delnice
[#2079166] 09.04.13 05:20
Odgovori   +    0
čas vnosa: 08.04.13 22:45
Zdravo!

Imam nekaj delnic heliosa. Zanima me kaj menite glede prodaje? Delnica zadnje čase zelo hitro pada, ali naj po hitrem postopku prodam delnice ali naj raje počakam, da si podjetje opomore? Seveda se podetje helios prodaja zato ne vem ali bom sploh še imela delnice ali nam jih bodo samo nekaj plačali in bo to to?
Zato me zanima kaj predlagate, ker se ravno ne spoznam na to preveč bodo vaši predlogi več kot dobrodošli.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2079166

Strani: 1

anon-121389 sporočil: 1.062
[Borza] Tema: Helios delnice
[#2079580] 09.04.13 11:25 · odgovor na: anon-316487 (#2079166)
Odgovori   +    3
[vesnyka1]
Zdravo!

Imam nekaj delnic heliosa. Zanima me kaj menite glede prodaje? Delnica zadnje čase zelo hitro pada, ali naj po hitrem postopku prodam delnice ali naj raje počakam, da si podjetje opomore? Seveda se podetje helios prodaja zato ne vem ali bom sploh še imela delnice ali nam jih bodo samo nekaj plačali in bo to to?
Zato me zanima kaj predlagate, ker se ravno ne spoznam na to preveč bodo vaši predlogi več kot dobrodošli.
Veliki član foruma 21 komunista Slavinc ti sporča,da se bodo potrudili ,da bo šla cena delnice proti 100.Firma ni več na prodaj ,dakler bodo "naši" na oblasti in delali bomo na polno ,da jo makimalno izpraznimo.

LP vsem malim delničarjem Heliosa ,pozdravljam pa tudi vse male delničarje slo srebrnine

Strani: 1