Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Riedl obsojen na tri leta zapora

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

alfa55 sporočil: 2.730
[Glavni forum] Tema: Riedl obsojen na tri leta zapora
[#2078742] 08.04.13 18:14 · odgovor na: anon-285917 (#2075592)
Odgovori   +    1
[Seraf]
Finance bodite natančni prosim: "Riedl spoznan za krivega podkupovanja slovenskih oblasti!"

Kdo je že bil takrat oblast v Sloveniji?
Se strinjam. Zelo zanimivo bi bilo videti originalni tekst, ki govori o tem kdo je komu dal gotovino. Če je bil Riedel obsojen za dajanje provizij sem prepričan, da so avstrijski sodniki navedli tudi komu v Sloveniji je dal denar. Tisto izmikanje z navedbo "oblasti" je zelo megleno. Če je denar dobil konkretno Cekuta potem sem precej v dvomih, kdo je bil končni prejemnik. Cekuto so vedno navajali kot osebnega prijatelja Drnovška, LDS in ljudi iz Kučanovega Foruma 21, nikoli pa v povezavi z SDS ali Janšo...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2078742

Strani: 1

anon-285917 sporočil: 621
[Glavni forum] Tema: Riedl obsojen na tri leta zapora
[#2079494] 09.04.13 10:49 · odgovor na: alfa55 (#2078742)
Odgovori   +    0
[alfa55]
> [Seraf]
> Finance bodite natančni prosim: "Riedl spoznan za krivega podkupovanja slovenskih oblasti!"
>
> Kdo je že bil takrat oblast v Sloveniji?

Se strinjam. Zelo zanimivo bi bilo videti originalni tekst, ki govori o tem kdo je komu dal gotovino. Če je bil Riedel obsojen za dajanje provizij sem prepričan, da so avstrijski sodniki navedli tudi komu v Sloveniji je dal denar. Tisto izmikanje z navedbo "oblasti" je zelo megleno. Če je denar dobil konkretno Cekuta potem sem precej v dvomih, kdo je bil končni prejemnik. Cekuto so vedno navajali kot osebnega prijatelja Drnovška, LDS in ljudi iz Kučanovega Foruma 21, nikoli pa v povezavi z SDS ali Janšo...

Glej, če o nakupu odloča trenutna oblast, ne greš podkupovat nekega slikarčka in bivših vladarjev ane? Mislim, ta je pa najbolj bosa. Ne vem kaj vse so pripravljeni verjeti SDSovci, da bi se lahko še naprej zaklinjali na brezmadežnost svojega prvaka.

Strani: 1