Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Riedl obsojen na tri leta zapora

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

tasilo sporočil: 9.830
[Glavni forum] Tema: Riedl obsojen na tri leta zapora
[#2076388] 06.04.13 13:58 · odgovor na: najobj (#2076356)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [tasilo]
> > [Vinci]
> > > [miroko]
> > > Sodnica tega ni izjavila (čeprav je verjetno res). To je dodalo "neodvisno" Delo.
> >
> > Če obstaja dvom, potem ne moreš obsoditi človeka. Ne v Avstriji, pa menda tudi v Sloveniji ne, čeprav za Sloveniji nisem 100 %.

> Staro pravno načelo pravi, In dubio pro reo. Ob dvomu (je treba soditi) v korist obtoženca.
>
> V Sloveniji načela in načelnost ne veljajo. To smo že jemali, ne?

... ja, ampak če so Riedl in "naši" v toti finsko-avstrijsko-slovenski zgodbi na isti strani, potem bodo "naši" definitivno obsojeni ... khmm, ali pa tudi v Avstriji (in Finski?) načela in načelnost ne veljajo ...

P.S.: kdo so pri nas "naši" namerno ne bom napisal, ker glavni med "našimi" ni tako blesav, da bi se mu dalo kaj dokazat, pa karkoli si kdorkoli o njemu misli ...
Čuj .., jaz govorim o splošnem(!), ti o posebnem.

Glede tega "posebnega" pa le to, da me živ boh na tem svetu ne bo prepričal, da orožarski posli ne laufajo brez podkupnin in mastnih provizij. Pri nas jih je nekdo definitivno pokasiral, sicer posla ne bi bilo. Pri tem sploh ni pomembno, kakšne barve in provenience je bil. Pokasira lahko pa vedno le tisti, ki je zraven. ;)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2076388

Strani: 1

najobj sporočil: 31.931
[Glavni forum] Tema: Riedl obsojen na tri leta zapora
[#2076579] 06.04.13 17:46 · odgovor na: tasilo (#2076388)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 06.04.2013 17:47
[tasilo]
> [najobj]
> > [tasilo]
> > > [Vinci]
> > > > [miroko]
> > > > Sodnica tega ni izjavila (čeprav je verjetno res). To je dodalo "neodvisno" Delo.
> > >
> > > Če obstaja dvom, potem ne moreš obsoditi človeka. Ne v Avstriji, pa menda tudi v Sloveniji ne, čeprav za Sloveniji nisem 100 %.
>
> > Staro pravno načelo pravi, In dubio pro reo. Ob dvomu (je treba soditi) v korist obtoženca.
> >
> > V Sloveniji načela in načelnost ne veljajo. To smo že jemali, ne?
> ... ja, ampak če so Riedl in "naši" v toti finsko-avstrijsko-slovenski zgodbi na isti strani, potem bodo "naši" definitivno obsojeni ... khmm, ali pa tudi v Avstriji (in Finski?) načela in načelnost ne veljajo ...
>
> P.S.: kdo so pri nas "naši" namerno ne bom napisal, ker glavni med "našimi" ni tako blesav, da bi se mu dalo kaj dokazat, pa karkoli si kdorkoli o njemu misli ...
Čuj .., jaz govorim o splošnem(!), ti o posebnem.

Glede tega "posebnega" pa le to, da me živ boh na tem svetu ne bo prepričal, da orožarski posli ne laufajo brez podkupnin in mastnih provizij. Pri nas jih je nekdo definitivno pokasiral, sicer posla ne bi bilo. Pri tem sploh ni pomembno, kakšne barve in provenience je bil. Pokasira lahko pa vedno le tisti, ki je zraven. ;)
... ja, in običajno največ pokasira tisti, ki je glavni ...

P.S.: če sem prav obveščen, Al Capone ni sedel zaradi umorov, ampak je sedel zaradi davkov ...

Strani: 1