Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-301728 sporočil: 1.282
bc123a!

Voodoo Doktor je res vesel, da se človek nauči skozi čas in opazovanje, logično sosledje dogodkov.
Voodoo Doktor vedno prizna, da se je zmotil.
Zato, misli, da imaš prav, ker je puding bil skuhan in pojeden, vsi vemo kak je.
Stroškovna Struktira Družbe- to je cel kompleks Slovenija, je pač padla na finto junkija- Drogiranca, kot je to lani lepo povedal šef BUBA- Jens Wiedmann.
dali so ji poceni denar in poceni zadolževanje, se je navadila, in bum, vzeli so ji.Drogo.
Zdaj, v abstinenčni krizi, jo zdravijo z šok receptom. Seveda se ne bo pobrala enaka ali približno taka, kot je vstopila v drogiranje.

Zdaj, vsi ostali, ali mislite, da se vse dogaja slučajno, da nekdo le meče igralne kocke in pride, kar pride?
še tu je verjetnostni račun na delu, kaj šele pri tej igri okli evra in kapitala..

in Voodoo Doktor bi rad izpostavil nadaljevanje te igre. Imenuje se Panika.
Tudi Panika pretaka kapital in to še hitreje.
kam gre ta kapital?
ne mi reč, da ne veste.
na Sever ali Ven.
le zakaj, ane?
le zakaj bo kmalu zmanjkala likvidnost na Jugu? Komu to koristi?
In kdo bo ostal s tiktakajočo bombo v roki, in se bo začela igra, on who to put the blame (haha vse to sem že pisal pred meseci)
In kako mislite, da bodo Britanci, če bo Evro še takrat obstajal, leta 2014 glasovali na referendumu?
tako kot bi jaz, ven, in se držim svoje Centralne Banke! Brittania rules!
tudi to je media warfare, jasen.Celo z argumenti, v živo gledati to truplo, ki se imenuje EU.
death, have no mercy?
www.youtube.com/watc...wA-cm_bo58