Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kakšen bo vpliv zamrznjenega Janeza Janše

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-35163 sporočil: 30.643
Zadnja sprememba: anon-35163 22.03.2013 22:44
[menitu]
Ni mi popolnoma jasno, kaj želiš s tem komentarjem.
Povedati sem hotel to, da kraja, laganje in partijašenje ni sprejemljivo ne glede na to, kdo, pod kakšno fano in v imenu česa to počne.
Praviš, da nisi takšen. Le zato, ker nisi imel še prilike kaj pokrasti? Lažeš pa itak sam sebi.
Nič ne pravim. Tudi če bi bil sam lopov in lažnivec to še vedno ne pomeni, da je moja moralna dolžnost da volim za lopova in lažnivca samo zato, ker se piše Janša. Še manj pa je moja dolžnost da se delam kot da verjamem klamfam ki jih serje in napadam tiste ki se ne.
Ponavljam, ko vidim na kakšen sistematičen, že organsko patološki način nekateri sovražijo Janšo,
Sovraštvo do Janše ni patološko, ampak razumsko. Poleg vsega sranja, ki odlikuje našo politično elito, ima tip za nameček še karizmo. V taki situaciji je tak politik zadnje kar potrebujemo. Je steber, ki mora pasti in tudi ostati na tleh.
Če mnogi hodijo na gore pisat Naš Tito
Tito je že kakih 100 let mrtev in kot tak nenevaren. Kakšne pizdarije je delal in kakšne klamfe je omenjeni politik sral pred 150 ali dvesto leti je brezpredmetno. Šteje edino to, kaj za ljudi Tito simbolizira danes: Odpor proti okupatorju, delavske pravice, take zadeve. Njegove manj svetle plati so bolj v drugem planu. In nekako se mi dozdeva, da se Jajo s to simboliko ne strinja, glede na to, da je za svoj kulturbund mobiliziral in zlorabil celo Ustavno sodišče.