Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-295127 sporočil: 3.275
[Glavni forum] Tema: Public enemy: Pod vlado Alenke Bratušek smo gotovi
[#2056294] 21.03.13 12:10 · odgovor na: (#2056240)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-295127 21.03.2013 12:16
[denac]
> [yuTel]
> > [denac]
> > Ob podpisu koalicijske pogodbe in danes ob nastopu "vladanja", me je pri govorjenju Bratuškove spreletaval srh. Nič konkretnega, ampak splošne besede, s prikrito grožnjo med vrsticami. Tako govorijo diktatorji, ki ne mislijo poslušati strokovnjakov in naroda. Vladali bodo za vsako ceno s pomočjo pravih vladarjev v ozadju. Mene je strah, posebno še, ker je "ona" govorila o koncu strahu in ustrahovanja.
> > Tole je dokončen potop Slovenije! Sledilo bo nasilje!
>
>
> Pa saj ni nič govorila, samo brala je. Še to so ji napisali: "Verjamem v sodelovanje...", tako da glede njenih spodobnosti jo še vedno sumim, da je bila v vrtcu v oddvojenem oddelku, v posebni stajici, kjer je pisalo ALENKA (nekaj podobnega se je zgodilo tudi Fati, ko je med iskanjem sina zagledala napis MUJO).

Nisem našel prave besede. @Dudek jo je: intonacija govora! Intonacija me je ustrašila. Ob taki intonaciji me je spreletaval srh. Maščevalnost. Obračanje politike v reševanje krivcev za propad države. Iz teh govorov je bilo to jasno razbrati. Ne boste nas uničili zaradi naših lopovščin, ampak bomo mi uničili vas. Narod je dovolj zabit, da nam bo pritrjeval.
Maščevalnost, nenehne provokacije in izzivanja trosite belajzarji in tačrni že, odkar ste prišli do sape, gospod danac! Ob tem te seveda ne spreletava srh, ti dvoživka propagandistična. Sem popolnoma prepričan, da si tudi ti eden od propagandističnih forumskih plačencev.

En star pregovor pravi: kdo išče, ta najde. Če me razumeš!