Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: FOREX zakaj da ali ne

Strani: 1 2 3 4

crt sporočil: 27.711
[#198995] 03.02.08 19:58 · odgovor na: anon-148699 (#198885)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 03.02.2008 20:05

MF349623 je napisal(a):
Hvala Črt za trud.
V četrtet zvečer bom na jasnem, menda bo agent prišel...
problem je v tem, da je pravzaprav vseeno, kaj ti bo povedal. kajti tudi v primeru, da so v firmi resnicno povsem dobronamerni (ajd recimo) in se imate vsi radi in ti bodo dali 10 garancij s podpisi 20 notarjev, to se vedno nic ne pomeni, ker je v primeru pizdarije (ce na trgu ni takega donosa ali ce je celo luknja) pac treba ta denar tudi dejansko nekje dobiti. tu pa potem udari pregovor "kjer nic ni, se vojska ne vzame".

s tem se potem dotaknemo tistega moznega dela zgodbe, ko se ponavadi govori o nategu. namrec v tem, da se garantirani donosi starejsih strank izplacujejo z denarjem, ki pride od novih. kar potem traja toliko casa, dokler se da najti nove.
0731Omerz sporočil: 6
[#199184] 04.02.08 08:35 · odgovor na: crt (#198805)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 0731Omerz 04.02.2008 08:36


test
anon-1006 sporočil: 1.881
[#199188] 04.02.08 08:45 · odgovor na: mimoidoci (#198944)
Odgovori   +    0

mimoidoci je napisal(a):

 
Znajo pa na primer razložit, kako se da kaj iztisnit iz naključnega procesa. Zanimiva debata, če malo poznaš.
 Akademsko še vedno velja, da so cene na finančnih trgih posledica naključnih procesov?
anon-20972 sporočil: 59
[#199374] 04.02.08 12:18 · odgovor na: anon-1006 (#199188)
Odgovori   +    0
To ni nič, Finanzas Forex ponuja donose 10-15% mesečno, a žal le na glavnico. Povezani so z uglednim brokerjem DukasCopy iz Švice. Denar nakažeš v Panamo (slovenske banke žal ciljni račun blokirajo, zato je nakazilo potrebno opraviti iz tujine ali dati "managerju" na roko), nato se le še vsedeš in gledaš profite medtem ko pišeš odpoved in pregleduješ avto/jahting revije.

Ja, vse skupaj je farsa in očitno vrsta piramidne oz. HYIP sheme, a naivnežev je očitno vedno dovolj. Zadeve so se lotili kar premeteno in tudi izplačujejo baje redno. Dokler je priliv svežega denarja še velik...
anon-160524 sporočil: 8
[#199426] 04.02.08 13:41 · odgovor na: anon-119197 (#199017)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Si domisljam ali je nekaj na podobnosti? http://en.wikipedia....nzi_scheme< /a>

Nekoc sem jaz vprasal ene €$ (Eurosuccess) ljudi, kako to, da so sploh mene (benigno in neopazno tvorbo) nasli, ce so taksni dobicki. A ne bi raje to imeli samo za neke izbrance, ki bi si pac sposojali denar od ljudi po nizji obrestni meri in postali potihem gospodarji/lastniki planeta, ce je vse tako ziher.

Ce bi jaz po nekih nakljucjih izvedel kaksno bozjo skrivnost o delanju velikih denarjev, bi bil tiho kot miš :)
Ja se strinjam. Tudi sam mi je rekel, da se ne misli ukvarjati z drobižem, ampak tukaj ne gre za naključje, da so me našli. Slučajno se je začel s tem ukvarjati en prijatelj (moj finančni svetovalec), ki se je prej ukvarjal s skladi in tako prišel v stik s tem podjetjem, ki so mu ponudili, če bi delal za njih. Zanimivo pa je to, da on dela na terenu tako kot to počne že na tisoče ljudi v Sloveniji, ki ponujajo sklade, zavarovanja,... Zelo velika razlika pa se mi zdi v tem, da sem rekla temu prijatlu, da bi to delala tudi jaz pa je rekel, da ni mogoče. Kar se mi zdi za tovrstno dejavnost, zelo čudno, saj vsa ostala podjetja zelo rabiljo nove agente, sploh pa v posavju, kjer je teh agentov zelo malo pa še na Zagreb računajo.
Pa še to, jaz njemu zaupam. Problem je le v tem, da so njemu ponudili to delo šele prejšnji teden, tako, da še sam nima podrobnosti kako in kaj. Ga še uvajajo. Do mene je prišel, poudarjam, ker smo prijatelji, drugače tega še ne ponuja na veliko.
anon-76481 sporočil: 949
[#199427] 04.02.08 13:45 · odgovor na: anon-20972 (#199374)
Odgovori   +    0

thor je napisal(a):
To ni nič, Finanzas Forex ponuja donose 10-15% mesečno, a žal le na glavnico . Povezani so z uglednim brokerjem DukasCopy iz Švice. Denar nakažeš v Panamo ( slovenske banke žal ciljni račun blo kirajo, zato je nakazilo potrebno opraviti iz tujine ali dati "managerju" na roko), nato se le še vsedeš in gledaš profite medtem ko pišeš odpoved in pregleduješ avto/jahting revije.

Ja, vse skupaj je farsa in očitno vrsta piramidne oz. HYIP sheme, a naivnežev je očitno vedno dovolj. Zadeve so se lotili kar premeteno in tudi izplačujejo baje redno. Dokler je priliv svežega denarja še velik...
 To z glavnico seveda ni res.

Panama ni aktualna niti možna destinacija za nakazilo. (res pa so objavili Bank Tower kot možnost).

Slovenska banka je nakazala denar v Panamo, pa so ga ti zavrnili - dejstvo.

Farsa,piramida,naivneži... 4 "brokerji brez listnice" ponujajo 3 do 5 % mesečno sredi bele Ljubljane. 3 od tega osebno poznam, delujejo pa več kot 2 leti. Izplačujejo mesečno, eni celo cash. Da pa bo ob poplavi in razcvetu Forex-a in vse možne periferije povezane z njim, čedalje več govora, se bo pa treba navaditi.
anon-160524 sporočil: 8
[#199429] 04.02.08 13:50 · odgovor na: anon-20972 (#199374)
Odgovori   +    0

thor je napisal(a):
To ni nič, Finanzas Forex ponuja donose 10-15% mesečno, a žal le na glavnico. Povezani so z uglednim brokerjem DukasCopy iz Švice. Denar nakažeš v Panamo (slovenske banke žal ciljni račun blokirajo, zato je nakazilo potrebno opraviti iz tujine ali dati "managerju" na roko), nato se le še vsedeš in gledaš profite medtem ko pišeš odpoved in pregleduješ avto/jahting revije.

Ja, vse skupaj je farsa in očitno vrsta piramidne oz. HYIP sheme, a naivnežev je očitno vedno dovolj. Zadeve so se lotili kar premeteno in tudi izplačujejo baje redno. Dokler je priliv svežega denarja še velik...
 
Očitno imate že nekaj izkušenj s tem? Lahko izvem kaj več.
Obresi 10-15% mesečno, pa se mi zdijo več kot pričakovano pa čeprav so le na glavnico, jaz bi bila zadovoljna.
Zakaj govorite o piramidi in naivnežih, če pa sami pravite, da izplačujejo denar, kaj ni to kar si vsi želimo?
anon-160524 sporočil: 8
[#199434] 04.02.08 13:58 · odgovor na: anon-76481 (#199427)
Odgovori   +    0

Janez100 je napisal(a):

 To z glavnico seveda ni res.

Panama ni aktualna niti možna destinacija za nakazilo. (res pa so objavili Bank Tower kot možnost).

Slovenska banka je nakazala denar v Panamo, pa so ga ti zavrnili - dejstvo.

Farsa,piramida,naivneži... 4 "brokerji brez listnice" ponujajo 3 do 5 % mesečno sredi bele Ljubljane. 3 od tega osebno poznam, delujejo pa več kot 2 leti. Izplačujejo mesečno, eni celo cash. Da pa bo ob poplavi in razcvetu Forex-a in vse možne periferije povezane z njim, čedalje več govora, se bo pa treba navaditi.



 
Ja so slučajno kaj povezani s podjetjem Valuta plus d.o.o., ker tej fantje delujejo približno od leta 2006, podjetje pa so registrirali 2007. Mene konkretno zanimajo oni, ker imam njihovo ponudbo.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#199438] 04.02.08 14:06 · odgovor na: anon-160524 (#199429)
Odgovori   +    0

amelvk je napisal(a):


Očitno imate že nekaj izkušenj s tem? Lahko izvem kaj več.
Obresi 10-15% mesečno, pa se mi zdijo več kot pričakovano pa čeprav so le na glavnico, jaz bi bila zadovoljna.
Zakaj govorite o piramidi in naivnežih, če pa sami pravite, da izplačujejo denar, kaj ni to kar si vsi želimo?

Vsaka piramidna igra je za tiste, ki jo začnejo donosna.
Na začetku je dovolj svežega denarja, zato lahko redno izplačujejo.
Problem nastane, ko mesečni prilivi novih nategnjencev ne zadoščajo več za poplačila "obresti" starih nategnjencev.
Takrat potem nategovalci izginejo.

Ljudje božji, ali ste res tako butasto naivni???
anon-76887 sporočil: 18.121
[#199443] 04.02.08 14:09 · odgovor na: anon-160524 (#199426)
Odgovori   +    0

amelvk je napisal(a):

Pa še to, jaz njemu zaupam. Problem je le v tem, da so njemu ponudili to delo šele prejšnji teden, tako, da še sam nima podrobnosti kako in kaj. Ga še uvajajo. Do mene je prišel, poudarjam, ker smo prijatelji, drugače tega še ne ponuja na veliko.

Nešteto prijateljstev je bilo zaradi piramidnih iger že razbitih; najbrž tudi veliko nosov.
Še družine so razpadle zaradi tega, zato še zadnjič opozarjam: NE NASEDAJTE!
crt sporočil: 27.711
[#199457] 04.02.08 14:28 · odgovor na: anon-76887 (#199443)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
Nešteto prijateljstev je bilo zaradi piramidnih iger že razbitih; najbrž tudi veliko nosov.
Še družine so razpadle zaradi tega, zato še zadnjič opozarjam: NE NASEDAJTE!
podpisujem
anon-160524 sporočil: 8
[#199458] 04.02.08 14:28 · odgovor na: anon-76887 (#199438)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


Vsaka piramidna igra je za tiste, ki jo začnejo donosna.
Na začetku je dovolj svežega denarja, zato lahko redno izplačujejo.
Problem nastane, ko mesečni prilivi novih nategnjencev ne zadoščajo več za poplačila "obresti" starih nategnjencev.
Takrat potem nategovalci izginejo.

Ljudje božji, ali ste res tako butasto naivni???
 
Kakšna piramida? A slučajno konkretno veste za njihovo delovanje. Jaz sem skeptična in jim še ne nasedam, ker imam premalo informacij, zato jih tudi  ne morem obsojati v naprej in pljuvati po njih. Verjamem, da so ljudje sposobni vsega, sploh pa, ko je vmes denar.
o tem, če sem res tako butasto naivna pa sem prepričana, da ne, tako, da lahko zadržite svoje žalitve za sebe, ker na tem forumu ne iščem žaljivk za sebe, ampak kake pametne informacije, ki imajo konkretna ozadja.
anon-20972 sporočil: 59
[#199462] 04.02.08 14:31 · odgovor na: anon-76481 (#199427)
Odgovori   +    0

Janez100 je napisal(a):

  To z glavnico seveda ni res .

Panama ni aktualna niti možna destinacija za nakazilo. (res pa so objavili Bank Tower kot možnost).

Slovenska banka je nakazala denar v Panamo, pa so ga ti zavrnili - dejstvo.

Farsa,piramida,naivneži... 4 "brokerji brez listnice" ponujajo 3 do 5 % mesečno sredi bele Ljubljane. 3 od tega osebno poznam, delujejo pa več kot 2 leti. Izplačujejo mesečno, eni celo cash. Da pa bo ob poplavi in razcvetu Forex-a in vse možne periferije povezane z njim, čedalje več govora, se bo pa treba navaditi.



 
Če ni res, je zadeva še mnogo hujša. Če se gremo obrestno obrestnega računa, v letu dni dobimo 300% profita. Z npr. 50k€ (en boljši avto) je vsak po tem sistemu v nekaj letih milijonar.

Če na forexu delaš 5% na mesec, zakaj še potrebuješ sploh vlagatelje? Tudi tukaj smo po dobrih petih letih iz 50k€ začetnega kapitala ustvarili milijon.

Ločiti je potrebno dvoje:
- ljudi, ki za ozki krog ljudi v resnici trgujejo na FX, tem vsaka čast, še posebaj tistim, ki delajo 5% na mesec, ti res ne rabijo nikogar. Če jim to uspeva po nekaj let skupaj, odlično, redki so. Verjetno tudi ti ne garantirajo ničesar.
- in pa razne sheme, ki "kao" trgujejo na FX, v resnici pa se denar prestavlja iz kupčka na kupček, torej od novih k starih strankam, večinoma čisto virtualno. Kdo pa si bo izplačeval, če pa le rase in rase.
XTAXA sporočil: 2.304
[#199469] 04.02.08 14:37 · odgovor na: anon-160524 (#199458)
Odgovori   +    0
Zastonj kosil ni. Lepo ti je bilo na forumu razloženo, če pa že hočeš sama po kostanj v žerjavico, izvoli. Glede pametnih informacij - beri Ezopove basni.

l.p.
Robert
anon-20972 sporočil: 59
[#199470] 04.02.08 14:38 · odgovor na: anon-160524 (#199458)
Odgovori   +    0

amelvk je napisal(a):

 
Kakšna piramida? A slučajno konkretno veste za njihovo delovanje. Jaz sem skeptična in jim še ne nasedam, ker imam premalo informacij, zato jih tudi  ne morem obsojati v naprej in pljuvati po njih. Verjamem, da so ljudje sposobni vsega, sploh pa, ko je vmes denar.
o tem, če sem res tako butasto naivna pa sem prepričana, da ne, tako, da lahko zadržite svoje žalitve za sebe, ker na tem forumu ne iščem žaljivk za sebe, ampak kake pametne informacije, ki imajo konkretna ozadja.
 Gre za zelo preprost "lakmusov test". Kdor redno dela 10% (5%) na mesec, po možnosti celo donose garantira, ne potrebuje nobenih zunanjih vlagateljev. Robin Hood žal obstaja le v knjigah. 50k€ v 5 letih postane dobrih 12.000.000,00€.

Če pa zadaj stoji MLM, HYIP, piramida, so vlagatelji seveda nujni, čimveč takih, ki čimveč vložijo. In dati čim lepše obljube, da se v ljudeh vzbudi pohlep in odpove racionala.
crt sporočil: 27.711
[#199472] 04.02.08 14:39 · odgovor na: anon-20972 (#199470)
Odgovori   +    0

thor je napisal(a):
Če pa zadaj stoji MLM, HYIP, piramida, so vlagatelji seveda nujni, čimveč takih, ki čimveč vložijo. In dati čim lepše obljube, da se v ljudeh vzbudi pohlep in odpove racionala.
h klasicnim marketinskim prijemom pa ponavadi spada tudi "to povem samo tebi, ker ____ " (ni vazno, glavno, da se prejemnik od tega dobro pocuti)
anon-76887 sporočil: 18.121
[#199473] 04.02.08 14:43 · odgovor na: anon-160524 (#199458)
Odgovori   +    0

amelvk je napisal(a):


Kakšna piramida? A slučajno konkretno veste za njihovo delovanje. Jaz sem skeptična in jim še ne nasedam, ker imam premalo informacij, zato jih tudi ne morem obsojati v naprej in pljuvati po njih. Verjamem, da so ljudje sposobni vsega, sploh pa, ko je vmes denar.
o tem, če sem res tako butasto naivna pa sem prepričana, da ne, tako, da lahko zadržite svoje žalitve za sebe, ker na tem forumu ne iščem žaljivk za sebe, ampak kake pametne informacije, ki imajo konkretna ozadja.

Če nekdo obljublja 10-15% mesečni donos, ga ne bo sfinanciral drugače kot s sveže vplačanim denarjem.
To pa je možno samo pri dobri piramidi.
Jaz nikogar ne pljuvam, ampak opozarjam, da ne nasedajte.
Če vam to ni dovolj pametna informacija, potem res ne vem, kaj pričakujete od tega foruma.

In še nekaj vam povem.
Biti skeptičen ni dovolj, kajti skeptičnost je možno obvladati s pravimi prijemi. In največji skeptiki potem postanejo največji verniki, ko vidijo soseda (ali znano osebnost), kako je kao iz dobička po parih tednih kupil nov avto.

Edina stvar, ki vam tu lahko pomaga je samo logika.
Zato ponavljam dve vprašanji, ki vam lahko pomagajo pri obrambi - zakaj sami ne vzamejo kredit pri banki za recimo 5% letno obrestno mero in ga vrnejo čez -hm- 14 dni?
Če je vaš odgovor zato, ker je moj prijatelj, ki še meni želi pomagati, potem .... potem vam skoraj ni več pomoči.

Lahko pa poskusite še z mojim receptom, ki je doslej še vedno odgnal vsakega: ponudite mu 100 tisoč eurov vložka pod pogojem, da vam on v letu dni vrne 120 tisočakov. Kar pa bo več, pa lahko kar sam obdrži.
Seveda pa naj vam za teh 120 tisočakov da hipoteko na njegovo nepremičnino, ki mora seveda biti bremen prosta.
anon-160524 sporočil: 8
[#199479] 04.02.08 14:49 · odgovor na: anon-76887 (#199443)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


Nešteto prijateljstev je bilo zaradi piramidnih iger že razbitih; najbrž tudi veliko nosov.
Še družine so razpadle zaradi tega, zato še zadnjič opozarjam: NE NASEDAJTE!

 
Tudi sama se tukaj podpisujem.
Se pravi, da je vaš nasvet, da bežimo od Valute plus d.o.o., me bojo 100% nategnili?
Vaš nasvet bom opuštevala pri svoji odločitvi, vendar jim bom dala možnost in tudi njih poslušala, kaj imajo za povedat. Pa vam sporočim.
anon-143577 sporočil: 315
[#199481] 04.02.08 14:53 · odgovor na: anon-160524 (#199426)
Odgovori   +    0

amelvk je napisal(a):

Problem je le v tem, da so njemu ponudili to delo šele prejšnji teden, tako, da še sam nima podrobnosti kako in kaj. Ga še uvajajo. Do mene je prišel, poudarjam, ker smo prijatelji, drugače tega še ne ponuja na veliko.
 
Evo spet en maher na delu :-), ga še uvajajo!

Kaj ti misliš komu bo najprej ponudil?!?
Najprej prijateljem, ko bo sklenil par poslov, bo nategnil še svojo frizerko pa kelnarco, pol bo imel pa že toliko samozaupanja, da bo šel v napad na neznance!

Zakaj misliš, da si glih ti tista oseba, ki ji garantirajo 35%!
Si mogoče blond in imaš mogoče denar? Oprosti za žalitev ampak zastonj kosila ni, aja zdej subvencionirajo bone za dijake, po novem!

Evo zdej se je pa nabralo že toliko solate o podobnih zgodbah in sistemih in ni hudič, da se na nobenmu forumu ne najde zagovornik ali zmagovalec podobih igric!
Če je to toliko in naj napiše izkušnjo tuki gor!

p.s. boli me q za takele igre, vseeno me pa zanima mnenje zmagovalcev!
anon-76887 sporočil: 18.121
[#199486] 04.02.08 14:58 · odgovor na: anon-160524 (#199479)
Odgovori   +    0

amelvk je napisal(a):


Tudi sama se tukaj podpisujem.
Se pravi, da je vaš nasvet, da bežimo od Valute plus d.o.o., me bojo 100% nategnili?
Vaš nasvet bom opuštevala pri svoji odločitvi, vendar jim bom dala možnost in tudi njih poslušala, kaj imajo za povedat. Pa vam sporočim.

Zgoraj sem vam napisal dva recepta za preizkusiti.
Pa jih uporabite in sporočite, kako bodo reagirali.
mimoidoci sporočil: 6.145
[#199493] 04.02.08 15:07 · odgovor na: anon-1006 (#199188)
Odgovori   +    0

BOR je napisal(a):

 Akademsko še vedno velja, da so cene na finančnih trgih posledica naključnih procesov?
 
Ne samo akademsko, to je common sense.

Vsak negotov izid v prihodnosti lahko temelji samo na oceni. Točnega napovedovanja prihodnosti ni. Če pa za prihodnost podamo zgolj oceno, smo pri tem storili tudi neko napako. Napaka napovedi pa implicira naključen proces.
anon-160524 sporočil: 8
[#199546] 04.02.08 16:03 · odgovor na: anon-143577 (#199481)
Odgovori   +    0

Redstripe je napisal(a):

 
Evo spet en maher na delu :-), ga še uvajajo!

Kaj ti misliš komu bo najprej ponudil?!?
Najprej prijateljem, ko bo sklenil par poslov, bo nategnil še svojo frizerko pa kelnarco, pol bo imel pa že toliko samozaupanja, da bo šel v napad na neznance!

Zakaj misliš, da si glih ti tista oseba, ki ji garantirajo 35%!
Si mogoče blond in imaš mogoče denar? Oprosti za žalitev ampak zastonj kosila ni, aja zdej subvencionirajo bone za dijake, po novem!

Evo zdej se je pa nabralo že toliko solate o podobnih zgodbah in sistemih in ni hudič, da se na nobenmu forumu ne najde zagovornik ali zmagovalec podobih igric!
Če je to toliko in naj napiše izkušnjo tuki gor!

p.s. boli me q za takele igre, vseeno me pa zanima mnenje zmagovalcev!
 
Ja, res sem blond.
anon-120255 sporočil: 2
[#199549] 04.02.08 16:04 · odgovor na: anon-148699 (#198556)
Odgovori   +    0
Jaz se prav tako zanimam za forex ,trenutno sem še na demo računu imam pa namen kmalu priti na pravi račun.

Mislim ga odpreti pri TradePortu -Poteza .

A mi lahko kdo kaj svetuje glede izbire tega ponudnika in tudi glede načina trgovanja.

Zanima me tudi če je kakšna slo. stran kjer so bolje razložene same analize grafa.

Nekaj malega je tukaj http://analize-forex...gspot.com/< /a>
anon-76887 sporočil: 18.121
[#199564] 04.02.08 16:19 · odgovor na: anon-160524 (#199546)
Odgovori   +    0

amelvk je napisal(a):


Ja, res sem blond.


Forumaš BOR je napisal najlepšo in najbolj učinkovito definicijo za forex:


BOR je napisal(a):


Forex je posel z ničelno vsoto. Dobičke enih mora nekdo plačati( s svojo izgubo). Če ne veš, kdo jih bo, jih boš ti.
anon-14512 sporočil: 588
[#199664] 04.02.08 20:32 · odgovor na: anon-76887 (#199564)
Odgovori   +    0
Glej glej in več srečnikov so našli, pa sem mislil, da je POP TV že ukinila ono oddajo v nedeljo zvečer,
kako že a si ti tud not padu (zrnec& co)
anon-122729 sporočil: 16
[#199934] 05.02.08 11:33 · odgovor na: anon-14512 (#199664)
Odgovori   +    0
Kaj pa pravite na firmo Freedomrocks, ki ponuja v zameno za mesečno članarino (mislim da 100$) program, ki naj bi sam trgoval na FOREX-u in to uspešno...

Sej sam niti približno ne mislim začenjati kaj podobnega, poznam pa ljudi, ki to uporabljajo in služijo!?

No, načeloma je program ločen od trgovalne platforme, ki jo lahko uporabljaš od kateregakoli borznega posrednika, ki jo nudi...

Prav tako je denar na trgovalnem računu strogo ločen od denarja, ki ga nakazuješ za članarino.

No, donosi pa naj bi bili med 3 in 15% mesečno!?
OnlyA sporočil: 658
[#200758] 06.02.08 14:56 · odgovor na: anon-122729 (#199934)
Odgovori   +    0

rockinkoper je napisal(a):
Kaj pa pravite na firmo Freedomrocks, ki ponuja v zameno za mesečno članarino (mislim da 100$) program, ki naj bi sam trgoval na FOREX-u in to uspešno...

Sej sam niti približno ne mislim začenjati kaj podobnega, poznam pa ljudi, ki to uporabljajo in služijo!?

No, načeloma je program ločen od trgovalne platforme, ki jo lahko uporabljaš od kateregakoli borznega posrednika, ki jo nudi...

Prav tako je denar na trgovalnem računu strogo ločen od denarja, ki ga nakazuješ za članarino.

No, donosi pa naj bi bili med 3 in 15% mesečno!?
Nateg vpisi freedomrocks v iskalnik po forumih
anon-1006 sporočil: 1.881
[#200810] 06.02.08 16:53 · odgovor na: anon-122729 (#199934)
Odgovori   +    0

rockinkoper je napisal(a):
Kaj pa pravite na firmo Freedomrocks, ki ponuja v zameno za mesečno članarino (mislim da 100$) program, ki naj bi sam trgoval na FOREX-u in to uspešno...

Sej sam niti približno ne mislim začenjati kaj podobnega, poznam pa ljudi, ki to uporabljajo in služijo!?

No, donosi pa naj bi bili med 3 in 15% mesečno!?
 Glede na njihovo spletno stran freedomrocks.com in tam predstavljeno strategijo se postavljajo vedno kontra smeri trga(sell high, buy low), kar slej kot prej pripelje do tega da pogoriš, ko se trg ne vrne, ampak nadaljuje v svoji smeri  dalje.

Torej, če so uspešni, niso zapisali prepričljive strategije v svojo predstavitev...
anon-26293 sporočil: 578
[#200848] 06.02.08 18:53 · odgovor na: anon-122729 (#199934)
Odgovori   +    0
Če je nekdo tak maher, da napiše program, ki mu dela med 3 in 15% mesečno, si bo sposodil denar na banki, zastavil hišo itd., in čez nekaj mesecev mu bo dol viselo za teh 100 $ na mesec.Ne bit no toliko naivni. Ista fora kot tista, ko so enega spraševali, kako najhitreje do milijona $. Odgovor: napišeš knjigo "Kako najhitreje do milijona $"

Strani: 1 2 3 4